Ms. При теле• 01 февраля в 21:39
Дівчата а я не раджу звʼязувати життя з військовими
Хай на мене не тримають зла , але я дівчатам кажу щоб не лізли туди . Мій другий чоловік військовий, я сильна жінка але поруч з ним довелося ще одні металеві яйця вдягнути . Постійно немає дома( і це офіцер) постійно в дорозі їде додому чекаємо в дорозі розвертають їде знову на роботу, коли дома багато дзвінків груп смс і всього, розмови тільки про службу. Вдома зовсім нічого не робить , бо хоче спати і їсти , пожаліти це не його, за дітей я мовчу …Проблеми ваші він не вирішує бо в нього робота там проблеми , а ти сама …І ще куча жінок які служать і беруть багато на себе , а ще якщо приходять малолітні на службу то починають пригати перед ним. Довіра є але з такою кількістю важко все одно. Робіть висновки дівчата ніякі гроші не вартують такого …
Ms. При теле
• 01 февраля в 22:01
Ответ дляСекс-Бомба
Женились быстро, немолодые уже, дети, 20 лет военный, 11 лет воюет. Шо творится в этой истории? Когда дойдём до инопланетян?
А что вам не ясно ? Ему 40 в 20 пошел в военное и всю жизнь служит + 2 войны.
Весела моль• 01 февраля в 22:01
Ответ дляАнонимарик
Туда же и все виды копов
Не факт, там есть и хорошие)
Бжоли-бандерівці• 01 февраля в 22:02
Ответ дляMs. При теле
Думаю хто это хлебнул так смеяться не будет
Ну не знаю, мій до війни працював як скажений, рідко його бачили. То і зараз все як ви описуєте. І то, це якщо він в місті. З вересня він на виїзді, то я все сама тягну. Благо діти вже дорослі. Але все одно, ну як це не одружуйтеся на військових? Таке вже ляпнули, так ляпнули…
Весела моль• 01 февраля в 22:03
Ответ дляЧучало яблуні
Ну как и жены моряков.. как и жены бизнесменов. Автор, Вы устали просто, но … вы этого человека выбрали ведь за что-то?
Мой муж постоянно в работе. Когда ребенку было до года, он уходил из дома в 6 утра в офис (офис под нашей квартирой), приходил в 22:00 и сына почти не видел.
Сейчас почти так же, даже если куда-то идем ужинать, то он на телефоне. Но я знаю, что он самый адекватный мужчина и обеспечивает семью.
Другой будет дома, но не будет обеспечивать, или пбьюзить будет, или нахлебник , или еще что хуже. Всегда нужно с чес-то мириться.
И отдельно, я как гражданка Украины, благодарна Вашему супругу за то, что он делает ❤️
Так будет дома = с ребенком будет, а значит и мама сможет что то заработать.
Секс-Бомба• 01 февраля в 22:04
Ответ дляMs. При теле
Троллей на военную тему я б сжигала на костре. Но в жизни вы неприметные ненужные людишки. Ни плюнуть даже в одуванчика
Баррикадница• 01 февраля в 22:07
Ответ дляMs. При теле
Ні я шкодую що вийшла заміж , треба було почекати так як ми дорослі вже , то за пів року одружилися
Я замужем 21 год. У меня отличный муж, который решает все проблемы, даже будучи в командировке. Командировки -единственный минус, а так, обычная работа с 9-18, 5/2.
ЛолитаНеРазлита• 01 февраля в 22:09
Ответ дляMs. При теле
жена офицера ...тяжко. мне мама всех курсантов от меня гоняла
Секс-Бомба• 01 февраля в 22:11
Ответ дляЛолитаНеРазлита
В этой непродуманной истории они поженились уже взрослыми)
ЛолитаНеРазлита• 01 февраля в 22:12
Ответ дляСекс-Бомба
не важно , єто всегда тяжело было ,
Баррикадница• 01 февраля в 22:12
Ответ дляMs. При теле
Дівчата а як вам змінювати постійно міста?
Зачем? Сейчас не союз, этой практики давно нет
жижифреймут• 01 февраля в 22:13
Ответ дляВесела моль
Но он уже не изменится
Мой когда дома, такой как и до войны.
Весела бджілка• 01 февраля в 22:15
Ответ дляУкраїна наше все
Фигушки. Будем, будем.
Я я вже дцять років з ним, от що робити?))) Все робить, у всьому допомагає, ніколи не пив, не курив. У дітей є тільки папочка і мачуха ( це я). Мене жаба дпвить викинути. Так, дома останні три роки майже нема((( Але кому зараз легко.
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:15
Ответ дляжижифреймут
Война не на всегда.
Але дурдом в армії завжди
Весела бджілка• 01 февраля в 22:16
Ответ дляMs. При теле
Зря вы девочки так , не знаете сколько было слез и нервов , а сколько ездила на линию войны , броники каски и много чего, а потом легла от нервов .
Прям на лінію? Ну це ж треба, який ви герой.
Весела бджілка• 01 февраля в 22:18
Ответ дляMs. При теле
Мой муж уже 20 лет имеет стажа службы
20?) Це 4 роки училища військового ж врахували сюди. Ну таке собі, не густо.
Весела бджілка• 01 февраля в 22:19
Ответ дляMs. При теле
А я жду пенсии еще 7 лет) думаю тогда смогу хоть почувствовать что есть мужчина у меня .
А ви розлучіться, і заживете, як цариця, вся будете залюблена і в шоколаді)))
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:20
Ответ дляКаляка маляка
Так он именно воюет? Или где-то ездит и дома спит?
Я не автор, але відповім. Про ротації щось чули?
Секс-Бомба• 01 февраля в 22:20
Ответ дляЛолитаНеРазлита
не важно , єто всегда тяжело было ,
В троллячих историях это прям невыносимо тяжело
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:21
Ответ дляАноним Советчик
Дальнобійники, моряки , хто там ще дома довго не буває.
Автор, але ж до війни він таким не був, чи був?
Заробітчани закордонні
месяцкие• 01 февраля в 22:22
Ответ дляАноним Советчик
Комівояжери
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:23
Ответ дляMs. При теле
А чому 7 а не 5?
Весела бджілка• 01 февраля в 22:23
Ответ дляMs. При теле
Та якось вже давно є право вибора, перейти в любу частину. Щось ваш бреше, що змінює по наказу. Командіровки, то так. Але ж зараз самі розумієте куди.
СамавиховуюКота• 01 февраля в 22:25
Ответ дляMs. При теле
Ну це зараз, а до 22 всі служили на місці, ну хіба що на ’ повишеніє’ йшли.
Весела бджілка• 01 февраля в 22:26
Ответ дляСамавиховуюКота
Так автор не про ротації пише. Ті ротації, ну хай по пів року. Чого за чоловіком їздити? А як робота в жінки, діти вчаться, теж шурувати?
У автора чоловік в іншу частину перевівся , по якійсь своїй причіні. Мабуть щось не задалося.
Каляка маляка• 01 февраля в 22:26
Ответ дляСамавиховуюКота
Нет. Среди моих знакомых военных нет такого. Максимум неделя отпуск...
Малая Налегке• 01 февраля в 22:26
Ответ дляMs. При теле
Один вопрос: что такое линия войны?
Весела моль• 01 февраля в 22:27
Ответ дляжижифреймут
Мой когда дома, такой как и до войны.
Так не может быть, ну или он штабной