Ms. При теле• 01 февраля 2025
Дівчата а я не раджу звʼязувати життя з військовими
Хай на мене не тримають зла , але я дівчатам кажу щоб не лізли туди . Мій другий чоловік військовий, я сильна жінка але поруч з ним довелося ще одні металеві яйця вдягнути . Постійно немає дома( і це офіцер) постійно в дорозі їде додому чекаємо в дорозі розвертають їде знову на роботу, коли дома багато дзвінків груп смс і всього, розмови тільки про службу. Вдома зовсім нічого не робить , бо хоче спати і їсти , пожаліти це не його, за дітей я мовчу …Проблеми ваші він не вирішує бо в нього робота там проблеми , а ти сама …І ще куча жінок які служать і беруть багато на себе , а ще якщо приходять малолітні на службу то починають пригати перед ним. Довіра є але з такою кількістю важко все одно. Робіть висновки дівчата ніякі гроші не вартують такого …
Ms. При теле
• 01 февраля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Женились быстро, немолодые уже, дети, 20 лет военный, 11 лет воюет. Шо творится в этой истории? Когда дойдём до инопланетян?
А что вам не ясно ? Ему 40 в 20 пошел в военное и всю жизнь служит + 2 войны.
Весела моль• 01 февраля 2025
Ответ дляАнонимарик
Туда же и все виды копов
Не факт, там есть и хорошие)
Бжоли-бандерівці• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Думаю хто это хлебнул так смеяться не будет
Ну не знаю, мій до війни працював як скажений, рідко його бачили. То і зараз все як ви описуєте. І то, це якщо він в місті. З вересня він на виїзді, то я все сама тягну. Благо діти вже дорослі. Але все одно, ну як це не одружуйтеся на військових? Таке вже ляпнули, так ляпнули…
Весела моль• 01 февраля 2025
Ответ дляЧучало яблуні
Ну как и жены моряков.. как и жены бизнесменов. Автор, Вы устали просто, но … вы этого человека выбрали ведь за что-то?
Мой муж постоянно в работе. Когда ребенку было до года, он уходил из дома в 6 утра в офис (офис под нашей квартирой), приходил в 22:00 и сына почти не видел.
Сейчас почти так же, даже если куда-то идем ужинать, то он на телефоне. Но я знаю, что он самый адекватный мужчина и обеспечивает семью.
Другой будет дома, но не будет обеспечивать, или пбьюзить будет, или нахлебник , или еще что хуже. Всегда нужно с чес-то мириться.
И отдельно, я как гражданка Украины, благодарна Вашему супругу за то, что он делает ❤️
Так будет дома = с ребенком будет, а значит и мама сможет что то заработать.
Секс-Бомба• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Троллей на военную тему я б сжигала на костре. Но в жизни вы неприметные ненужные людишки. Ни плюнуть даже в одуванчика
Баррикадница• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Ні я шкодую що вийшла заміж , треба було почекати так як ми дорослі вже , то за пів року одружилися
Я замужем 21 год. У меня отличный муж, который решает все проблемы, даже будучи в командировке. Командировки -единственный минус, а так, обычная работа с 9-18, 5/2.
ЛолитаНеРазлита• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
жена офицера ...тяжко. мне мама всех курсантов от меня гоняла
Секс-Бомба• 01 февраля 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
В этой непродуманной истории они поженились уже взрослыми)
ЛолитаНеРазлита• 01 февраля 2025
Ответ дляСекс-Бомба
не важно , єто всегда тяжело было ,
Баррикадница• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Дівчата а як вам змінювати постійно міста?
Зачем? Сейчас не союз, этой практики давно нет
жижифреймут• 01 февраля 2025
Ответ дляВесела моль
Но он уже не изменится
Мой когда дома, такой как и до войны.
Весела бджілка• 01 февраля 2025
Ответ дляУкраїна наше все
Фигушки. Будем, будем.
Я я вже дцять років з ним, от що робити?))) Все робить, у всьому допомагає, ніколи не пив, не курив. У дітей є тільки папочка і мачуха ( це я). Мене жаба дпвить викинути. Так, дома останні три роки майже нема((( Але кому зараз легко.
СамавиховуюКота• 01 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
Война не на всегда.
Але дурдом в армії завжди
Весела бджілка• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Зря вы девочки так , не знаете сколько было слез и нервов , а сколько ездила на линию войны , броники каски и много чего, а потом легла от нервов .
Прям на лінію? Ну це ж треба, який ви герой.
Весела бджілка• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Мой муж уже 20 лет имеет стажа службы
20?) Це 4 роки училища військового ж врахували сюди. Ну таке собі, не густо.
Весела бджілка• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
А я жду пенсии еще 7 лет) думаю тогда смогу хоть почувствовать что есть мужчина у меня .
А ви розлучіться, і заживете, як цариця, вся будете залюблена і в шоколаді)))
СамавиховуюКота• 01 февраля 2025
Ответ дляКаляка маляка
Так он именно воюет? Или где-то ездит и дома спит?
Я не автор, але відповім. Про ротації щось чули?
Секс-Бомба• 01 февраля 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
не важно , єто всегда тяжело было ,
В троллячих историях это прям невыносимо тяжело
СамавиховуюКота• 01 февраля 2025
Ответ дляАноним Советчик
Дальнобійники, моряки , хто там ще дома довго не буває.
Автор, але ж до війни він таким не був, чи був?
Заробітчани закордонні
месяцкие• 01 февраля 2025
Ответ дляАноним Советчик
Комівояжери
СамавиховуюКота• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
А чому 7 а не 5?
Весела бджілка• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Та якось вже давно є право вибора, перейти в любу частину. Щось ваш бреше, що змінює по наказу. Командіровки, то так. Але ж зараз самі розумієте куди.
СамавиховуюКота• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Ну це зараз, а до 22 всі служили на місці, ну хіба що на ’ повишеніє’ йшли.
Весела бджілка• 01 февраля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Так автор не про ротації пише. Ті ротації, ну хай по пів року. Чого за чоловіком їздити? А як робота в жінки, діти вчаться, теж шурувати?
У автора чоловік в іншу частину перевівся , по якійсь своїй причіні. Мабуть щось не задалося.
Каляка маляка• 01 февраля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Нет. Среди моих знакомых военных нет такого. Максимум неделя отпуск...
Малая Налегке• 01 февраля 2025
Ответ дляMs. При теле
Один вопрос: что такое линия войны?
Весела моль• 01 февраля 2025
Ответ дляжижифреймут
Мой когда дома, такой как и до войны.
Так не может быть, ну или он штабной