75В• 01 февраля 2025
В вас в школі батьки теж приходять прибирати бо грязно?
В класі моєї дитини батьки домовились приходити раз в місяць прибирати клас, ба багато пилюки, прибиральниця шкільна вроді як миє кожен день, но вона пройшлась шваброю і все. І це вічно постає питання хто прийде, всі мовчать, але з горем попалам відписують 2-3 мами що прийдуть.
А зараз болото на вулиці, в класі грязно, вчитель попросила щоб прийшли на вихідні і прибрали хто може.
І мами які в чаті активні і переживають чим же діти дихають їхні і чужі давай вже тиснути на тих хто не приходить і взагалі не задіяний в житті класу ) якась мама відписала що працює, виховує 2 дітей одна, немає коли ходити прибирати і її дитині комфортно без того прибирання. Так на неї почали що у них теж пару дітей і робота, що можна знайти час. Ну таке (
Це взагалі норм.? Я проти цих прибирань, або хоча б раз в місяць а не кожні вихідні
Точная копия плова• 02 февраля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Помню, помню. Воды горячей не было, ведра с водой тягали с первого на третий, и часто мальчика для этого не было.
Сейчас детей не заставляют это делать, потому что родители стали умнее и знают, что для этого есть специальные люди, которые получают за эту работу деньги.
Получается, сейчас дети не убирают?
Кукусикиииииии• 02 февраля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Получается, сейчас дети не убирают?
Нет
Диви яка я пава!• 02 февраля 2025
Ответ дляТочная копия плова
Получается, сейчас дети не убирают?
Скажем так - мои не убирали три года назад, это был 2 и 6 классы. И я не слышала, чтоб такое практиковали в нашей школе
фан L.O.S.T.• 02 февраля 2025
Ми доплачуємо прибиральницям,тому що вони не повинні прибирати класи.
Кукусикиииииии• 02 февраля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Классы они должны мыть, а вот стулья поднимать - нет. Вот такая коллизия.
75В
• 02 февраля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Раніше ми самі в класах прибирали,а зараз вирощують корзинок
Раніше і в полі родили і вмирали!!!
Каркуша Клара• 02 февраля 2025
Ответ для75В
Раніше і в полі родили і вмирали!!!
Ну то йдіть за свою дєточку прибирайте
75В
• 02 февраля 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Зачем это делать если есть уборщица ? И почему в классе грязно так если есть сменка ?
Немає, бо тривоги, мінування
75В
• 02 февраля 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
Запрос о количестве уборщиц в школе решает эта проблему волшебным образом. Нас как-то хотели заставить сбрасываться уборщице, чтоб она вечером убирала. Подали запрос, оказалось, что в нашей школе 19,5 уборщиц! Таким количеством можно каждый день школу до блеска натирать, вот только это мертвые души, но чтоб родители дальше не копали, все требования снимаются, что у нас и произошло.
Теж таке чула. В нас вчитель проти щоб батьки ходили до директора, просить перше з нею. Бо догану може отримати. Мені свою дитину буде жалко, щоб на ній не відбилось (
75В
• 02 февраля 2025
Ответ дляМеня не звали
Днепр?))
Вінниця теж кожен день мінування школа, садок (
Железобетон• 02 февраля 2025
Вперше таке чую. За всі роки навчання ні у старшої, ні у молодшої жодного разу не прибирали. Для цього в штаті є прибиральники. Діти тільки дошку витирають і в кінці останнього уроку стілець на парту кожен свій фіксує. Все
фан L.O.S.T.• 02 февраля 2025
Ответ для75В
Автор, нехай Батьківський комітет доведе до відома графік чергувань батьків. Якщо батьки зайняті/не мають бажання прибирати-нехай доплачують прибиральницям, або хто -небудь з батьків зголоситься за плату прибирати.
Кукусикиииииии• 02 февраля 2025
Ответ дляЖелезобетон
Это пока у вас не нашлось двое ’умных’ которым тяжелое нельзя поднимать)
руки_Крюги• 02 февраля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Так, корзинок. Краще дитина хвй на гурток сходить, ніж буде мити клас. В школі є прибиральниця для цього, яка отримує зп. Ми нічого не прибираєм і нікому не платим, прибирає прибиральниця, клас чистий
75В
• 02 февраля 2025
Ответ дляКаркуша Клара
Ну то йдіть за свою дєточку прибирайте
Чого я маю йти? Бо якась мама так захотіла? ))
Железобетон• 02 февраля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
Якщо справді не можна, то попросити допомоги. Я проти прибирання дітьми в школі, але мінімально після себе не залишити срач, то трохи не про прибирання вже.
75В
• 02 февраля 2025
Ответ дляЖелезобетон
Прибиральниця миє підлогу тільки. Батьки десь ходила, побачили що пилюки багато то домовились ходити так 🤯
75В
• 02 февраля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так писали ось, то дійшли висновку що не захоче ніхто ходити і всі будуть гроші платити )))
Железобетон• 02 февраля 2025
Ответ для75В
А де там пилюка? На партах чи що? Чи ви стіни мити ходите?
Железобетон• 02 февраля 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ага, щас
75В
• 02 февраля 2025
Ответ дляЖелезобетон
Писали що на поличках, зверху на шкафчику, сьогодні ходили прибирати то відписала що пилюка аж в повітрі видно ))
Железобетон• 02 февраля 2025
Ответ для75В
А, ну то може у когось ОКР, то можна зі шлангу клас мити і все одно брудний буде. Я б не втягувалася у весь цей балаган
руки_Крюги• 02 февраля 2025
Ответ для75В
Ну то кому муляє пиляка, хай ходить і протирає. Це зазвичай у тих, в кого часу багато вільного. Тут хочаб на вихідних дома попротирати пилюку. Я б 100 % нікуди не ходила і ніхто б мене не заставив, ще б і о директора пішла з питаннями
руки_Крюги• 02 февраля 2025
Ответ дляКукусикиииииии
В общем логично... техперсонала нет. Никто не хочет мыть туалеты после детей которые и ногами топчатся и бросают все. После 7 урока в класс заходишь, а там свинарник потому что ’уборщица все должна отмыть’. Дежурство, да вы что ’лично мой не сорил и вообще все должна уборщица’. Полы помыть в классе? А кто 30 стульев металических должен закинуть на парту? И так в каждом классе
Ну то чекайте, мити туалети - це їх прямий обов´язок, хто на що вчився, як кажуть.
І дивно виходить, доросла прибиральниця 30 стільців поставити не може, а 2 дітини аж бігом?
Железобетон• 02 февраля 2025
Ответ дляруки_Крюги
Це ж треба залізти ще на шафу пилюку мацати.
Мамина корзиночка• 02 февраля 2025
Не приходила и не буду (второй подрастает), кому скучно тот пусть и идёт, а я и так выспаться даже не могу нормально.
Оце так цабе• 02 февраля 2025
когда старшая училась в начальной школе - на выходных убирали родители. 2 человека - 1,5 часа по времени. Получалось, 1 раз в полгода приходишь убирать. Проблем не было.
Пописанная парта• 02 февраля 2025
Интересно, а кто вообще должен эту уборку делать? Если строго по инструкции.
Кукусикиииииии• 02 февраля 2025
Ответ дляруки_Крюги
Так она ж не один класс моет... Ну серьезно...