75В• 01 февраля в 23:50
В вас в школі батьки теж приходять прибирати бо грязно?
В класі моєї дитини батьки домовились приходити раз в місяць прибирати клас, ба багато пилюки, прибиральниця шкільна вроді як миє кожен день, но вона пройшлась шваброю і все. І це вічно постає питання хто прийде, всі мовчать, але з горем попалам відписують 2-3 мами що прийдуть.
А зараз болото на вулиці, в класі грязно, вчитель попросила щоб прийшли на вихідні і прибрали хто може.
І мами які в чаті активні і переживають чим же діти дихають їхні і чужі давай вже тиснути на тих хто не приходить і взагалі не задіяний в житті класу ) якась мама відписала що працює, виховує 2 дітей одна, немає коли ходити прибирати і її дитині комфортно без того прибирання. Так на неї почали що у них теж пару дітей і робота, що можна знайти час. Ну таке (
Це взагалі норм.? Я проти цих прибирань, або хоча б раз в місяць а не кожні вихідні
руки_Крюги• 02 февраля в 23:58
Ответ дляКто крайний?
А я писала выше , что у нас вакансии. И не я одна. Ждите ,вас тоже это коснётся. Молодёжь не идёт в школы. Ни учителями, ни техничками
Та певно, собі побажайт
руки_Крюги• 03 февраля в 00:01
Ответ дляКто крайний?
Біля мене 3 школи, маю знайомих, чиї діти навчаються в інших школах. Ніхто класи не миє і не скидає на це гроші. Максимум в кінці року клінінг, і то, це робили в класі тільки однієї знайомої і це июмолодша школа
Домовенок Кузя• 03 февраля в 00:01
Ответ дляЗалізна пані
Не можу вам відповісти однозначно) Конкретно в нашому випадку, більшість батьків, проти того, щоб діти самостійно прибирали клас. І їм не складно виділити для цього один вихідний на рік)
А почему против? Я бы наоборот была за...
Кто крайний?• 03 февраля в 00:03
Ответ дляруки_Крюги
У нас тоже не моют, не собирают. Просто в кабинетах пыль , грязные парты, срач под портами. Пол техничка моет. Окна никто тоже не моет, как и жалюзи
Кто крайний?• 03 февраля в 00:04
Ответ дляруки_Крюги
Та певно, собі побажайт
Чтт пожелать? Нас уже коснулось
руки_Крюги• 03 февраля в 00:06
Ответ дляКто крайний?
Чтт пожелать? Нас уже коснулось
Вам буде легше, коли у всіх так буде? А якщо не буде?)
Доречі, у моєї дитини молода вчителька - 23 роки, і ще 2 молоденькі прийшли в тому році
руки_Крюги• 03 февраля в 00:07
Ответ дляКто крайний?
В нас чисто, на тому тижні були збори.
Кто крайний?• 03 февраля в 00:10
Ответ дляруки_Крюги
В нас чисто, на тому тижні були збори.
У нас тоже многие родители считают, что чисто. Пол же помыт. У всех свое чисто.
Кто крайний?• 03 февраля в 00:12
Ответ дляруки_Крюги
У нас химик пришла в октябре, к новому году уволилась. Торгует телефонами. Будет. Если ничего не менять, так будет везде.
У нас в области не хватает 10т учителей. Вы уникальны, у вас не так
руки_Крюги• 03 февраля в 00:22
Ответ дляКто крайний?
В мене нема окр і я не тримаю дитину під ковпаком. Підлога чиста, шафа чиста, бо забирала кофту дитини. Вікна може і не миті, але я і вдома їх не намиваю кожен місяць. На вікнах стоять деки, там теж чисто. Що ще має бути?
руки_Крюги• 03 февраля в 00:22
Ответ дляКто крайний?
Ок
Директор Пляжу• 03 февраля в 11:41
Ответ дляДонька подруги
А, ви в селі! То там держаться за роботу, так
В Києві теж достатньо хороших шкіл. Ну трохи не зовсім ’без доплат’ але можна і без них. Теж не чула від подруг, щоб діти підлогу мили.
Директор Пляжу• 03 февраля в 11:55
Ответ дляКто крайний?
У нас зона возможных БД. Приеду жить в такой чудесный город, с такой бесплатной школой. Номер будет? Куда ехать?
Практично будь яка з хороших громад біля Києва вам підійде. Це не унікальний одиничний випадок для цієї місцевості. Як і для самого Києва, хоча там з ким трохи гірше, як не дивно
Кто крайний?• 03 февраля в 12:33
Ответ дляДиректор Пляжу
Мы там были . В школе были срач и поборы
Директор Пляжу• 03 февраля в 13:17
Ответ дляКто крайний?
Не пощастило. Буває. А що для вас побори? Ми в межах класу теж скидаємось на всяку фігню типу серветок, ручок, подарунків. Десь 500 грн на рік виходить.