Пишу_граммотно!• 02 февраля в 07:45
Сертралін.
Дівчата, добрый ранок. Хто приймав Сертралін, як вам ефект? Підійшов препарат чи ні? Психіатр призначив Золофт, спочатку приймала 100 мг 3 тижні, ефекту не було, зараз приймаю 150мг тиждень. І щось не бачу ефект. Тривога, хвилювання є.
Все антидепрессанты этого класса - накопительного действия. Т.е. вы можете почувствовать хоть какой-то эффект только недели через 4, или даже через 3 месяца. Либо вообще не почувствовать эффекта. Маленький совет: таблетки оставьте, если уж очень сильна тревога, но всё-таки ежедневно хоть полчасика слушайте треки lo-fi на этом канале (мне они помогают успокоиться и собраться):
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 08:04
Ответ дляРожайтретьего
Чого такі дози великі?
Спочатку перший тиждень було 50 мг, а потім вже 100. На 100 мг я не реагую. Лікар сказав ще підійняти до 150мг.
Королева краси• 02 февраля в 08:06
Ответ дляПишу_граммотно!
3 тижні не реагували і вже дозування піднімати?
То точно психіатр Вас лікує?
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 08:06
Ответ дляКоролева краси
У Вас ОКР?
І ОКР, і депресивно-тривожний розлад.
Дуже турбує тривога. Постійно за все і всіх переживаю. Інколи до неможливості. Трусить, нудота, хочеться бігти кудись ( неспокійно себе почуваю)
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 08:08
Ответ дляКоролева краси
То точно психіатр Вас лікує?
Так, точно. Кандидат медичних наук. Але я коли його обирала, не знала що він КМН. Я потім вже прочитала. Але він молодий.
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 08:08
Ответ дляEva-001
Дякую. Спробую.
Королева краси• 02 февраля в 08:14
Ответ дляПишу_граммотно!
І ОКР, і депресивно-тривожний розлад.
Зазвичай і 50 мг допомагає. Але не одразу, мінімум через 1 місяць. Якщо немає відповіді на лікування через 2 місяці, то вже піднімають дозування
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 08:26
Ответ дляКоролева краси
Я Вас зрозуміла. Я не знала цього. Думала, що, навпаки, потрібно підіймати.
Алгонавт• 02 февраля в 08:29
Мені сертралін допоміг від тривожності. З побічного повна відсутність лібідо, а також в перший день прийому сильно боліла голова.
Королева краси• 02 февраля в 08:30
Ответ дляПишу_граммотно!
А лікар з Вами на звʼязку?
Королева краси• 02 февраля в 08:32
Ответ дляПишу_граммотно!
На ОКР ідуть більші дози антидепресантів.
Можливо лікар піднімає не тому, що не допомагає, а тому, що нарощує дозування саме під ОКР
Королева краси• 02 февраля в 08:33
Ответ дляАлгонавт
Зараз і досі приймаєте? Який саме препарат?
Алгонавт• 02 февраля в 08:34
Ответ дляКоролева краси
Сертралін
Королева краси• 02 февраля в 08:35
Ответ дляАлгонавт
Сертралін
Сертралін-Дарниця? Безкоштовно отримуєте?
No problems• 02 февраля в 09:15
Огошеньки, доза
Я в своей жизни три раза принимала по несколько лет (золофт), так 50 отлично работали.
И муж и брат пили по 50. И подруга сейчас на 50.
Никому и в голову не приходило до таких доз подниматься.
И ещё.
Обычно принимают по четвертинке, потом по половинке, наращивая постепенно, в течении месяца до 50.
И то! Есть побочки минимальные.
Как вы влупили сразу по 50, и через неделю уже 100 и вы не ощущаете ничего, я не знаю…
Может на сильных побочках вам кажется, что это проявление болезни и думаете, что препарат не работает?
И ещё.
И то! Есть побочки минимальные.
Видящие_помогите• 02 февраля в 09:20
Ответ дляNo problems
Огошеньки, доза
И ещё.
И то! Есть побочки минимальные.
И ещё.
И то! Есть побочки минимальные.
Я тоже в шоке от дозы
ЦібаФу• 02 февраля в 09:36
Ответ дляПишу_граммотно!
Автор, не слушайте, что надо ждать 3 месяца, чтобы увидеть эффект, его видно раньше.
Так бывает, что ад не подходят, у сына золофт стал 4м ад, и уже на 1й неделе на дозе 50 мг почувствовал себя лучше.
А те, которые не подходили, то и на 2м мес ничего не менялось, не смотря на дозу.
Для сертралина терапевтическая доза всё же 100, поэтому если нет эффекта, то повышать смысла нет.
И ещё золофт по качеству лучше, но и цена выше.
Это ваш 1й АД?
Что-то ещё назначали от тревоги?
Это ваш 1й АД?
Что-то ещё назначали от тревоги?
Люблю порядок• 02 февраля в 09:56
Ответ дляАлгонавт
А що з лібідо робити?
БЦАшка• 02 февраля в 10:06
Так, допомагає, тільки я пʼю по 50мг, щось у Вас доза велика. Добре зайшов, син приймає, теж нормально.
Королева краси• 02 февраля в 10:06
Ответ дляЦібаФу
Это ваш 1й АД?
Что-то ещё назначали от тревоги?
Это ваш 1й АД?
Что-то ещё назначали от тревоги?
Что значит терапевтическая доза? Откуда у Вас эта информация? Из каких гайдлайнов?
Королева краси• 02 февраля в 10:21
Ответ дляЛюблю порядок
А що з лібідо робити?
Если либидо очень важно, прям, портит жизнь эта побочка, то антидепрессант меняют. Есть антидепрессанты, которые не влияют на либидо, а есть такие, которые его даже повышают
Алгонавт• 02 февраля в 10:37
Ответ дляЛюблю порядок
А що з лібідо робити?
Нічого не робила. Пила цілий рік цей препарат і раділа, що не маю тривожності
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 11:17
Ответ дляКоролева краси
А лікар з Вами на звʼязку?
Ні. Сказав через 4 тижні, після підняття дозування на прийом з´явитись.
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 11:18
Ответ дляКоролева краси
Так. Я спочатку пила Золофт, але він дорогий для мене. Лікар дозволив перейти на Асентру.
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 11:19
Ответ дляNo problems
Огошеньки, доза
И ещё.
И то! Есть побочки минимальные.
И ещё.
И то! Есть побочки минимальные.
Не знаю, можливо. Але мені не пояснив лікар, що це можуть бути побічні ефекти.
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 11:21
Ответ дляЦібаФу
Это ваш 1й АД?
Что-то ещё назначали от тревоги?
Это ваш 1й АД?
Что-то ещё назначали от тревоги?
Ні, не перший. Я раніше приймала Пароксетин 20мг, потім Есциталопрам 20мг.
Пишу_граммотно!
• 02 февраля в 11:24
Ответ дляЦібаФу
Это ваш 1й АД?
Что-то ещё назначали от тревоги?
Это ваш 1й АД?
Что-то ещё назначали от тревоги?
Від тревожності: прегабалін 75мг. У грудні пила 2 тижні, як сказав лікар. А цей тиждень приймала 150мг Золофту, і 75 мг Прегабаліну. Але він сказав, що вистачить тижня, щоб перевірити, чи сам АД допоможе справитись з тевожністю. Я вчора вже не пила Прегабалін на нічь. І ось вранці прокинулась, в мене тревожно думки, і дуже погано, дуже сильна тривога.
И.О. человека• 02 февраля в 11:30
Ответ дляАлгонавт
Після того, як ви кинули, лібідо вернулось?