Чарівна патика• 02 февраля 2025
Хто перебрався зі старого житлового фонду у новобудову, які плюси?
Каяспер• 02 февраля 2025
Ответ дляНепогодка
ой, ну на Оболони с качеством школ вы тоже загнули.
так же, как и з соседями в оболонских домах постройки 96 года
А на ПОХ шкіл просто майже немає. По 45 дітей у класах, навчання тиждень через тиждень або в дві зміни.
Дуже зручно і ефективно.
Непогодка• 02 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
Дуже зручно і ефективно.
в мене дитина їздить в школу на Оболоні, вибирала з математичним уклоном. ходить в школу через день, навчання таке собі.
Каяспер• 02 февраля 2025
Ответ дляНепогодка
Далеко їздить?
У нас новий будинок, пішки до жодної школи не дійти теж :(
Тому треба переїздити.
Чим ми думали, коли купували квартиру, не знаю :(
Тому треба переїздити.
Василина Семеніч• 02 февраля 2025
Ответ дляRabbit2012
Ну вот в чем смысл вашего вопроса? О чем можно подумать, о каких плюсах, например, переехав с Оболонских липок в Киеве из фонда 1996 например в Бучу в идеальный и самый лучший жк, в
Квартиру с супер ремонтом и парком рядрм, в больший метраж и шикарный вид из всех окон. Никаких плюсов, кроме этого нового дупла и никогда у киевлянина коренного плюсов в
новострое не будет. Тишина сельская, а
не тишина уютного центра, соседи все приезжие, а не городская интеллигенция, пробки на вьезд,
инфраструктура бедная и в плане школ и садов не осоьо качественная по уровню обучения. Ну и где плюсы, кроме слова новострой.
новострое не будет. Тишина сельская, а
Так воно по всіх темах сьогодні бродить і це запитання скрізь ставить, кумедне))
По темі.
Жила в сталінінці, придбала новобудову, пожила, повернулася в сталінку, туди де мені краще.
Цегляні товсті стіни, зелений двір, є де поставити машину, хоч на ніч, хоч на 5 хвилин, 150, а не 505 квартир і відповідно людей, газ, колонка, триметрова стеля.
По темі.
Каяспер• 02 февраля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
В новостроях как раз крышные котельные, и генераторы на лифты и воду.
На генератори скидалися всім будинком. Скинулися не всі, сума вийшла чималою.
Непогодка• 02 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
Далеко їздить?
Тому треба переїздити.
ми живемо на Виноградарі( Варшавський) їздить на Оболонь. але я школою геть не задоволена, з таким же успіхом можна ходити десь під домом.
Непогодка• 02 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
в нас майже всі збирали. ліфти працюють і вода є, якщо вимикають світло. збирали по 4000 грн.
Личко Невеличке• 02 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
Стара проводка, треба всю замінити, щоб не було пожежі.
Не можна одночасно ввімкнути декілька потужних електроприладів.
Але я не користуюся праскою, то хочу з нового будинку переїхати у старий.
Тільки от ремонт у старому треба зробити...
вы думаете, что люди в хрущах не пользуются прасками?
даже со старой проводкой пользуются
ремонт конечно, но и в новостроях его тоже нужно делать
даже со старой проводкой пользуются
Снегопадка• 02 февраля 2025
Ответ дляФсеСама
А мінуси?погана звукоізоляція, якщо все на електриці і відключення то взимку не весело, ні батареї не працюють ні ліфти
Ну новобудови теж різні бувають. Наша перша саме така як ви описуєте, тому нову квартиру купували вже враховуючи попередній досвід. Цегла, хороша звукоізоляція, є газ. Ліфт для мене не проблема, і ліфти і батареї не працюють і в старих будинках
Просто болталка• 02 февраля 2025
Ответ дляДелайКак_Я
Ну якщо це, наприклад, старий хрущ, то немає плюсів. Я за новобудову, але не економ класу.
у меня у родителей кирпичный хрущ капремонт в 2018,начинку всю поменяли, а кирпичные стены остались и поменялась планировка -обновили балкноны
смотреть надо на конкретный хрущ
Задолбулька• 02 февраля 2025
Плюс все нове, чисте, охайне.Власна котельна на будинку і лічильники на кожну квартиру з регуляторами, тобто сам собі вирішуєш по опаленню. У нас на електриці все, але є генератор на дім і коли немає світла, то опалення є, вода є, ліфт працює. Мінус - незрозуміле нарахування УК за обслуговування будинку. Поруч немає школи. Двір без авто, то плюс, але місця для паркування взагалі немає. Є парковка підземна, але там дуже мало місць і вони всі розкуплені. Поручь немає ніяких стоянок, це треш.
Просто болталка• 02 февраля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Плюсы красивый подъезд, все соседи плюс минус адекватные, кто смог купить самостоятельно квартиру, нет нариков, алкашей, сумасшедших.
Автономное отопление, можно прикручивать батареи и зимой не ходить в трусах потому что жарко и платить космос за отопление.
Планировка современная, большие помещения
Минусы: все на электрике, без света нет отопления и возможности готовить
Высокие этажи тяжелее без лифта и до них не доходит вода, не хватает давления
Еще к отключениям - наш дом еще не заключил прямые договора с дтек, и мы числились какой-то там стройкой, подключенные хрен знает куда, и как-то там была авария и мы были без света 3 дня. После того долго добивались подключения дома на баланс и прямых договоров
Собственная котельная, зависит от жека, очень часто они тупят экономят и город уже включили 2-3 недели назад а мы сидим мерзнем.
Нет деревьев, мы посадили сами но они в стадии веточек, лет 10 нужно чтобы крона была, дворы лысые
Парковка - это самое яркое. У людей кто сам купил квартиру у каждой квартиры минимум 1 машина. В старом дворе было меньше, тут же парковочные проблемы вечные и например пожарка не может заехать. После пожара который тушили сами ведрами, поставили столбики, широкая дорога стала узкой, но паркунов это не останавливает, паркуются, а эвакуатор говорит что дорога еще не на балансе города, поэтому это не к ним.
1 3 пункта есть в сталинке , + автономка
соседи отличные , 102 м 2, вполне + кладовка в подвале
велосипеды, коляски стоят просто на площадке
Просто болталка• 02 февраля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
какие минусы в хруще кроме маленькой кухни?
очень центр ,бывают после капитального ремонта ,тихие красивые дворы
ЛісАпетная• 02 февраля 2025
Ответ дляФсеСама
У нас все працює. Але ціна питання висока.
АгатаХристя• 02 февраля 2025
Ми переїхали з хруща в новобудові 13 років тому.
Це небо і земля.
Платіжки менші - опалення по лічильнику досить дешево.
Краще планування, більше площа. Якщо не однокімнатна - 2 санвузли, кладовка.
Чисто, сусіди в основному нормальні.
Ми одразу зробили шумоізоляцію і сусідів не чутно зовсім.
Всі комунікації нові в будинку.
Тепло навіть взимку - опалення ще не вмикали цієї зими, в квартирі +23.
Багато можна писати.
Мінус один - коли немає світла не працює ліфт. Але й в хрущі не працює.
До 8 поверху вода є при вимкненнях. Температуру будинок тримає кілька діб - на такий термін єдиний раз вимикали.
При наявності Екофлоу більше проблем окрім ліфта немає.
Це небо і земля.
Чисто, сусіди в основному нормальні.
Всі комунікації нові в будинку.
Багато можна писати.
ИзЮмрудная• 02 февраля 2025
Ответ дляПросто болталка
У нас знакомая жила в историческом доме, жаловалась что очень холодно, все старое
А как в сталинке автономка?
А в целом высокие потолки и красивый фасад мечта конечно, и дворы мне так нравятся старые
А как в сталинке автономка?
Заюшка_хозяюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляRabbit2012
новострое не будет. Тишина сельская, а
Ну да, старые сети, убитый двор, соседи алкашня то такое
Заюшка_хозяюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
Старые сети, слышимость, низкие молотки, проходные комнаты
Заюшка_хозяюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
так проводку и трубы в новостройке тоже нужно делать, в чем разница ?
мы в хруще поменяли
Вы поменяли, а соседи?)
Каяспер• 02 февраля 2025
Ответ дляЛичко Невеличке
даже со старой проводкой пользуются
Користуються, але разом праска, чайник і пралка - вже виб´є пробки.
Є обмеження на вхід у квартиру.
Але у хрущі цілком можна обійтися без електрочайника, і тоді життя там приємне.
Є обмеження на вхід у квартиру.
Каяспер• 02 февраля 2025
Ответ дляНепогодка
У нас поруч школи немає зовсім. До найближчої йти 15 хвилин, але вона після реформи для 1-4 класів лише. До шкіл з 5 класом їхати від 15 хвилин.
Непогодка• 02 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
мій закладує на дорогу 40 хвилин. але він звик, бо з 5 класу теж їздив в ліцей в інший район.
Заюшка_хозяюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
Далеко їздить?
Тому треба переїздити.
В чем проблема поехать?
Заюшка_хозяюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляВасилина Семеніч
По темі.
Газ и колонка это минус
Заюшка_хозяюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляФима Собак
Я плюсів не побачили, лише суцільні мінуси
Назовите хоть один
Заюшка_хозяюшка• 02 февраля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Нужно было думать при покупке авто
Фима Собак• 02 февраля 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Назовите хоть один
Повна невідповідність ДБН, криві стіни, неякісні вікна, відсутність газу і т.д.
Личко Невеличке• 02 февраля 2025
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Вы поменяли, а соседи?)
с соседями, в подвале жек менял на металопластик