begovelik• 02 февраля 2025

А у вас есть знакомые, кто сидел на грантах USAid?

Что они говорят?
Espresso_caffe• 02 февраля 2025
говорят, что ищут другой источник дохода

Rosenica• 02 февраля 2025
У мене є знайомі, що працювали в Usaid agro у проекті допомоги нашим фермерам. Це не сидіти на грантах, це вджобувати.

Але ви можете думати, що там гроші лилися з трубочки прямо в кишеню, поки працівники грілися на Мальдівах
автор begovelik • 02 февраля 2025
Ответ дляRosenica

Поэтому такой вой у журнашлюшек, сидевших на этих потоках?
Rosenica• 02 февраля 2025
Ответ дляbegovelik
Ви поняття зеленого не маєте, про що говорите.
Комплайнс менеджер - це їздити на польові виїзди, оцінювати вплив виробництва на довкілля, знати і застосовувати екологічне законодавство і процедури. Щось схоже на підготовку ТЕО та звіту з ОВД, але набагато ширше.

А підтримуючи російське іпсо ви показуєте свою сутність. Ну а раптом хто ще не зрозумів, які наративи ви поширюєте
автор begovelik • 02 февраля 2025
Ответ дляRosenica

Все, що проти лінії партії - російське іпсо? Хоч хтось з них ніс правдиву інформацію про те, що відбувається в Україні?