Лия-dc17• 02 февраля в 13:58

Доброго дня, можливо тут є фінансові експерти?

Хочу поспілкуватися стосовно того, яку валюту краще купувати у 2025 році? Наразі йде війна і щось спрогнозувати дуже складно, але все ж таки, може хтось поділиться своїм досвідом і думками стосовно яку валюту обрати, долар чи євро? Можливо тут є люди які дійсно на цьому розуміються, адже я не дуже на тому знаюся, заздалегідь дякую за поради та зворотній зв´язок.
Рекламама• 02 февраля в 14:00
никто не знает что будет
максимум вы услышите долар и евро 50/50
Грибной_Дождик• 02 февраля в 14:00
Я роблю так: купую і те і те. Нічого в нашій державі з цих валют не рухне))) окрім гривні.
Грибной_Дождик• 02 февраля в 14:01
Ответ дляРекламама
никто не знает что будет
максимум вы услышите долар и евро 50/50
Ну так , а хто це знає? Це треба, як мінімум крутитися в кругах рівня Ротшильдів.
автор Лия-dc17 • 02 февраля в 14:01
Ответ дляГрибной_Дождик
Дякую, читала що гривню хочуть прив´язати до євро, то що ж тоді буде з доларом?
автор Лия-dc17 • 02 февраля в 14:02
Ответ дляГрибной_Дождик
Може банківські працівники
Рекламама• 02 февраля в 14:02
Ответ дляЛия-dc17
ничего
по курсу поменяете и все
доллар не исчезнет в один момент
Грибной_Дождик• 02 февраля в 14:02
Ответ дляЛия-dc17
Нічого не буде найближчі років 10. Ростиме ще. Прогнозують до 45 в цьому році
Грибной_Дождик• 02 февраля в 14:02
Ответ дляЛия-dc17
Може банківські працівники
Це я))
ПлакалаВАвто• 02 февраля в 14:03
Купую долар, і він постійно росте. Євро просіло після виборів в Америці. Я не планую виїзжати, тому в євро потреби немаю.
автор Лия-dc17 • 02 февраля в 14:05
Ответ дляГрибной_Дождик
Це я))
То може ви щось знаєте з цього приводу?)
Грибной_Дождик• 02 февраля в 14:06
Ответ дляЛия-dc17
Ні, і ніколи не знала. І невідомо це нікому в банках, може Голові правління хіба.
автор Лия-dc17 • 02 февраля в 14:06
Ответ дляГрибной_Дождик
Зрозуміло, дякую
БеллаДонна• 02 февраля в 16:06
Ответ дляГрибной_Дождик
Це я) але не скажу)))