Карусель-весель• 02 февраля 2025
Англійська мова - додатки
Доброго дня.
Ситуація наступна : синові дуже важко даються нові слова англійською на письмі.
Можливо хтось знає додатки , де можна написати певні свої слова, які потрібно вивчити ?
Дитина потім має вводити слово англійською по буквах, а програма перевіряє одразу .
Карусель-весель
• 02 февраля 2025
Ответ дляМалинка
На wordwall есть игра ’виселица’, но слова надо предварительно ввести..
Супер ! Саме те , що потрібно. Дякуємо🤗