Я тут с краю постою• 02 февраля в 17:47
Орендодавець відмовляється отримувати гроші на карту і приїжджати...
Орендодавець відмовляється отримувати гроші на карту кожного місяця і приїжджати забирати готівкою також не зручно йому.
Наполягає, щоб я завозила йому під підїзд.
У кого такий самий брєд?
Неправдиша• 02 февраля в 17:48
если по пути - завозите
если нет - когда будет время пусть приезжает
Екатерина27• 02 февраля в 17:50
Я тоже не беру на карту ( хоть и фоп, и плачу налоги). И мне тоже иногда привозят под дом. Но это исключительно по желанию самих квартирантов. Обычно я езжу сама. Благо, что все мои объекты 5-7 мин от моего дома.
Колупалочка• 02 февраля в 17:51
У подруги сам орендатор выдвинул такие,, требования,, , что сам к подъезду привозить будет))) А что вам не нравится? Раз в месяц не обломитесь привезти деньги .
жар-птица Нюра• 02 февраля в 17:55
Якщо вам не треба їхати в село чи інше місто, то це навіть плюс.
Мене напрягають ті приходи і огляд приміщення
Я тут с краю постою
• 02 февраля в 17:55
Ответ дляСегодня я не я
В начале ваших отношений как договаривались?
Що сам буде приїжджати, але не дуже зручно кожного разу після 20:00
Я тут с краю постою
• 02 февраля в 17:55
Ответ дляКубик Рубика
А він що в іншому місті живе?
Хвилин 20 пішки
жар-птица Нюра• 02 февраля в 17:56
Ответ дляЯ тут с краю постою
Якщо ж можливість платіть наперед за 3-6 місяців, це полегшить життя
Пуки-куки• 02 февраля в 17:57
Ответ дляЯ тут с краю постою
Хвилин 20 пішки
Вопрос не обсуждается вообще. Вам сказали где и куда принести бабки
Лукава Кішка• 02 февраля в 17:59
Ответ дляЯ тут с краю постою
Если вас не устраивает, ищите другую квартиру.
Я тут с краю постою
• 02 февраля в 18:01
Ответ дляПуки-куки
Не обговорюю це взагалі, йому треба то і приїде забере, або можу на карту, так держслужбовці бояться, сцять😁
Сливочная пенка• 02 февраля в 18:01
Ответ дляЯ тут с краю постою
Хвилин 20 пішки
И в чем тогда проблема?
Я тут с краю постою
• 02 февраля в 18:02
Ответ дляСливочная пенка
И в чем тогда проблема?
Дитина маленька , не дуже зручно
Сегодня я не я• 02 февраля в 18:03
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну, тогда вы сами,если вам неудобно.
Сливочная пенка• 02 февраля в 18:03
Ответ дляЯ тут с краю постою
Дитина маленька , не дуже зручно
Вы с ребенком не гуляете?
Я сама не беру на карту, не госслужащий, но не хочу потом бегать снимать+лимиты.
Я тут с краю постою
• 02 февраля в 18:04
Ответ дляСегодня я не я
Ну, тогда вы сами,если вам неудобно.
Якщо їм потрібні кошти за аренду, вони мене знайдуть коли мені буде зручно, чи не так?
Я тут с краю постою
• 02 февраля в 18:05
Ответ дляСливочная пенка
Вы с ребенком не гуляете?
До його роботи до 9:00 і після 20:00 ,ні не гуляю
З понеділка на дієті• 02 февраля в 18:05
Ответ дляжар-птица Нюра
я як орендодавець навпаки їжджу сама за грішми бо мені хоч раз на місяць потрібно бачити, що там з квартирою, звісно я по ній не вештаюся, але хоча б поверхневий огляд роблю
виключення було коли в мене дівчатка жили 12 років, то з ними ми десь у місті завжди зустрічалися коли та як нам обом було зручно
Сливочная пенка• 02 февраля в 18:05
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не так) им проще найти другого квартиранта, который будет делать так как им удобно
Ответ дляЯ тут с краю постою
Хвилин 20 пішки
ви зажралися! я через Київ з лівого на правий їду більше години за грошима
Я тут с краю постою
• 02 февраля в 18:06
Ответ дляСливочная пенка
Як бачите не шаукають, бо їм вигідно ,що я киянка, вони ненавидять впо
Сливочная пенка• 02 февраля в 18:06
Ответ дляЯ тут с краю постою
Живёте вдвоем с ребенком?
Сегодня я не я• 02 февраля в 18:06
Ответ дляЯ тут с краю постою
Не так.