Ms. Искренность• 02 февраля в 21:03
Будь ласка порекомендуйте лікаря хірурга для видалення жовчного Київ
Добрий вечір!
Порекомендуйте, будь ласка, лікаря хірурга в Києві. Мамі чоловіка 75 років, діагностували камінь в жовчному 22 мм, останній місяць постійна нудота та блювота.
Я так розумію, що краще видалити жовчний і лапороскопічним шляхом?
Буду дуже вдячна за поради
40каградусная• 02 февраля в 21:08
да кругом полно где - это не прям супер пупер операция - можно и по направлению в гос
Ку-кусик• 13 февраля в 23:38
Добрий вечір! Не знаю чи Ви вирішили проблему, але пораджу хірурга від Бога.
Ходзинський Олександр Валентинович.
Ms. Искренность
• 13 февраля в 23:52
Ответ дляКу-кусик
Ходзинський Олександр Валентинович.
Добрий вечір! Щиро дякую 🙏 Нам ще актуально, звернемося обовʼязково. Здоров’я та благополуччя Вам❤️