Я Вас не боюся• 02 февраля в 21:23

Відгукнулась вдень на вакансію, роботодавець пише в телеграм о 21. Це red flag?

Гортала вакансії, і відправляла резюме в обід. Мені здавалось, що неділя - святий день відпочинку. Чи я нагнітаю?
Сиреневая цапля• 02 февраля в 21:33
Ответ дляЯ Вас не боюся
Не всі люди можуть буть на зв´язку з ранку до ночі. Якщо вас таке влаштовує, то нема питань. Вашим роботодавцям пощастило
Тобто ви вже нафантазували?
Ви як в анекдоті: ’та пошла ты нафик со своей солью’
автор Я Вас не боюся • 02 февраля в 21:33
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А ви совість маєте?!
Вже о пів на десяту, а ви тут обговорюєте свого потенційного роботодавця з незнайомими людьми.
Це форум, тут всі щось обговорюють
Що за дивне питання?
Мая твая не панимать• 02 февраля в 21:34
Ответ дляЯ Вас не боюся
Бо надіслати резюме це не = повідомлення, яке висвітлюється
А ви не проти, щоб вам по роботі писали уночі, я так бачу?
Якщо ви не хочете отримувати повідомлення у певний час, ви просто вимикаєте їх і передивляєтесь тоді, коли вам зручно. Робочі в тому числі.
Показушница• 02 февраля в 21:39
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тобто? Резюме я можу відправити хоч о 2 ночі, я ж не прошу миттєвої відповіді. Але писати пізно навіщо?
тому що стосовно повідомлень і електронних листів інші правила доречності.
Якщо б вам зателефонували в такий час, я б також напружилась.
ЦібаФу• 02 февраля в 21:40
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви ж самі кажете, що писати можна хоч і в 2 ночі, вас же не просять миттєво читати і відповідати
Кучерявочка• 02 февраля в 21:41
Ответ дляbegovelik
Вони заступили в нічну зміну
Они пишут из Америки🤣
автор Я Вас не боюся • 02 февраля в 21:41
Ответ дляЦібаФу
То я мала на увазі про повідомлення. В мессенджері воно приходить миттєво. Коли відгукуєшся на вакансію, то, певно,ні
автор Я Вас не боюся • 02 февраля в 21:42
Ответ дляПоказушница
Ви маєте право розписувати свій день так, як вам зручно, приїжджати в офіс до 8 год ранку або їхати о 18:00. Але не треба забувати, що у кожної людини є свої плани та переваги. З 21:00 до 8 год ранку не варто писати колезі з робочих питань, якщо вони не є терміновими та дуже важливими.20 лют. 2020 р.
ЦібаФу• 02 февраля в 21:43
Ответ дляЯ Вас не боюся
І відгук може також миттєво надійти. Але суть в тому, що це не дзвінок, на який треба відповісти зараз. А робочі повідомлення можете читати в робочий час. Ви самі ж чомусь надіслали резюме у вихідний, це те саме
Кучерявочка• 02 февраля в 21:44
Ответ дляЯ Вас не боюся
Викладання. І типу одна з вимог це взаємодія ж учнями - батьками в телеграм. Значить, як менеджер по роботі з клієнтами, будуть писати і вимагати відповідь коли завгодно, виходить
Ну значит готовьтесь, батькы церемониться не будут, на время и день недели не будут обращать внимания.
Или вам нужно будет сразу установить границы.
Скоро_вчера• 02 февраля в 21:44
Тю,блин,я сейчас сижу с hr в телеге переписываюсь. Это же пожеланию. Вы не обязаны отвечать сейчас,если не удобно.
автор Я Вас не боюся • 02 февраля в 21:44
Ответ дляСкоро_вчера
Справа не в зручності, а у відношенні до особистого часу працівника. Потенційного
Скоро_вчера• 02 февраля в 21:47
Ответ дляЯ Вас не боюся
Так он же не знает видите вы его сообщение или нет😂😂 Когда захотите тогда и ответите.
автор Я Вас не боюся • 02 февраля в 21:47
Ответ дляСкоро_вчера
В сенсі не знає? В телеграмі видно, коли заходила людина і чи прочитано
Сиреневая цапля• 02 февраля в 21:48
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви не праві. А може ви працюєте в якомусь закладі, де не можна буде вам в робочий час ні почитати, ні відповісти?
Скоро_вчера• 02 февраля в 21:48
Ответ дляЯ Вас не боюся
Можете не читать. В чем проблема?
Сиреневая цапля• 02 февраля в 21:49
Ответ дляСкоро_вчера
Можете не читать. В чем проблема?
Авторка злякалася, що тепер треба буде ходити на роботу/чи міняти місце роботи. Шукає відмазку.
СКИБИДЫШь• 02 февраля в 21:50
Ответ дляЯ Вас не боюся
У мене наприклад висвітлюється на телефоні і пошта, не тільки месенджери.
Скоро_вчера• 02 февраля в 21:50
Ответ дляСиреневая цапля
Точно.) Вдруг и вправду работать прийдется? 🙄🧐😅
Вакцениро Вона• 02 февраля в 21:51
Ответ дляЯ Вас не боюся
Це сам власник пише
Владелец компании откликается вечером в воскресенье на вакансию в телеграмм? А можно узнать сферу деятельности? Потому что, звучит все это очень странно.
СКИБИДЫШь• 02 февраля в 21:52
Ответ дляЯ Вас не боюся
100 відсотків йому на пошту приходить повідомлення, що хтось відгукнувся
Рогнеда Карповна• 02 февраля в 21:56
А в ТГ він так і написав. Я власник компанії? Думаю справа не в часі листування, не туди ви резюме відіслали, м´яко кажучи.
Найщасливіша• 02 февраля в 21:57
Ответ дляЯ Вас не боюся
Я про те саме
А на каву не зве вас? може там ваше фото було, то сподобались
фрау Гітта• 02 февраля в 21:57
Ответ дляЯ Вас не боюся
я который год жду смайлик ’ боже, яке кончене’
фрау Гітта• 02 февраля в 22:00
Ответ дляЯ Вас не боюся
Це не одне й те саме. Мій відгук нікого не тривожив вдень. Роботодавець може написати в будь-який інший робочий день
а в вашем ли положении выеживаться? вот не пойму. не отвечают- аааацтой, отвечают- ааааацтой.
да надо до потолка прыгать, что не хрюша, а заинтересованное лицо вам ответило так быстро.
но нет, она встала в позу перебирающей резюме работодателей, сморенно толкущихся в уилометровой очереди.
фрау Гітта• 02 февраля в 22:03
Ответ дляЯ Вас не боюся
сорян, но если вам насрать на личные границы других, то почему вы решили, что ваши личные границы должны кого то беспокоить?
Показушница• 02 февраля в 22:14
Ответ дляЯ Вас не боюся
я щойно відповіла клієнту, який мені написав пару хв назад.
Мені це було нескладно.
Різниця тільки в тому, що я не була зобов´язана йому відповідати зараз, а він не очікував на мою відповідь зараз.
Ось що таке комунікація в неробочий час.

Але звісно я вас ні в чому не переконую, можете їх заблочити і шукати більш достойні пропозиції)
Показушница• 02 февраля в 22:15
Ответ дляЯ Вас не боюся
повідомлення про нового електронного листа також приходить миттєво.
автор Я Вас не боюся • 02 февраля в 22:17
Ответ дляВакцениро Вона
Викладач, своя школа
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну по опису вакансії там зрозумілою що то він