Техпаспорт на медузу• 03 февраля 2025

Як потрапити/записатися до лікаря, якщо є направлення?

До мене приїхала мати в гості, вона не місцева. Як їй можна потрапити до травматолога за направленням. Це треба дзвонити у лікарні і питати чи можуть прийняти за направленням? у неї нема хелсі на телефоні, вона там, може і не зареєстрована
Синиця у спідниці• 03 февраля 2025
Ну так зарегистрируйте ее в хелси и запишите. Или топать тогда в регистратуру
Застряла• 03 февраля 2025
Або зареєструйте її ще в Helth24
Зараз вузькі спеціалісти всі практично там
Щедрик• 03 февраля 2025
Позвонить в регистратуру и задать все вопросы
Ane4ka-9cee• 03 февраля 2025
Я дзвоню в реєстратуру лікарні, і записуюсь
Пишу з калідору• 03 февраля 2025
Позвонить
АнтиТроль• 03 февраля 2025
Звоните в регистратуру и записываетесь на ближайшеей время
Оновлена версія• 03 февраля 2025
Якщо у мами свіжа травма, то прямо в травмопункт без направлення.

Якщо хронічне - ви шукаєте по своєму хелсі лікаря, теоефонуєте туди і або записуєтесь одразу, або вам кажуть, коли штурмувати поліклініку з самого ранку, щоб встигнути.
ir.zhuck• 03 февраля 2025
авторе, направлення у мами від кого і до кого?
ось до кого - туди в реєстратуру і ідете.
’мама приїхала’ - то мама зареєстрована не у вашому місті і відповідно в неї і програма інша.
зареєструватись в хелсі недостатньо, бо потрібно ще робочий договір мати з лікарем, що сам зареєстрований в хелсі.
автор Техпаспорт на медузу • 03 февраля 2025
Ответ дляir.zhuck
направлення від сімейного лікаря до травматолога
ir.zhuck• 03 февраля 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
наступні питання:
це травма?
це лікування?
де зареєстрована мама?
куди ’до вас’ вона приїхала?
Ответ дляir.zhuck
наступні питання:
це травма?
це лікування?
де зареєстрована мама?
куди ’до вас’ вона приїхала?
ми вже сходили
травми не було, у неї загострилося хронічне запалення м´яких тканин