Глубоководная селедка• 03 февраля в 10:57
По телефону непонятно поговорили с мужчиной. Он обиделся и закончил
разговор, бросив трубку. Типа, ты виновата.
Вчера весь день молчал, хотя был в сети....сегодня тишина.
Мне позвонить и расставить точки, как думаете?
Мати тріля• 03 февраля в 11:58
Ответ дляГлубоководная селедка
Причем здесь тролль? Я просто хочу, что б мне кто-то что посоветовал и я прозрела, в конце концов, хотя сама всё(!) вижу и знаю. Но нужен хороший пинок. Тем более человек скоро проснёся, надо быть во всеоружии, если позвонит🫣
Кстати, а если сам позвонит, ну, как вариант?
Ну какое всеоружие, в конце концов? Нафига вы сливаете свою энергию в эти дерьмовые манипулятивные игрища? В блок и занялись собой.
Глубоководная селедка
• 03 февраля в 12:02
Ответ дляПростоБелка
Порада. Живіть своїм життям. Включайте пилосос, кавомолку, йдіть сама в кафе, на прогулянку. Якщо той чоловік ваша людина, то він спокійно буде до цього відноситись, він зачекає і сам подзвонить. І навіть обірве телефон, чи не сталось щось із вами.
Може, Але не цей чоловік. Він вимагає, щоб телефонувала перша я, бо мало там які в мене справи, щоб не відволікати. Авжеж про обривати телефони й мови не йдеться. Іноді, кажу не відповіла, то може, щось трапилось у мене, чи, не дай Бог зі мною, чого не передзвонить? А він, та все добре, нічого ж не трапилось
Прибираю щодня• 03 февраля в 12:06
один раз позвоните - будете все время звонить первой) мой никогда не смеет бросать трубку.
Прибираю щодня• 03 февраля в 12:07
Ответ дляГлубоководная селедка
Ні. Вже відпочиває Спить, їсть в своє задоволенняі ТД. і т.п.
Ви шо, троль?
ПростоБелка• 03 февраля в 12:17
Ответ дляГлубоководная селедка
Дивітьсяситуацію. Він вам відповів що він зайнятий. То якщо ви не хочете щоб вами маніпулювали, то не дзвоніть перша. Коли він подзвонить, сказати, о добре, ти тільки звільнився? І потім із зацікавленністю. Що в тебе було важливого, розповідай.
Таким чином це ви вже ним маніпулюєте і вимагаєте робити те що потрібно вам. Якщо буде зливатись від отчета, та знову на вас буде наїзджати, то кидайте його.
З чоловіками потрібно не тільки знайомитись, а потрібно вміти знайомство собі на користь повертати.
Мавка• 03 февраля в 12:30
Ответ дляГлубоководная селедка
Автор, а чего вы хотите? Он такой мужчина, ему нужно чтобы вы ему звонили первой. Вы не хотите звонить первой. Каждый из вас пытается прогнуть партнёра под себя. Зачем? Это вызывает только сопротивление и конфликты. Или вы принимаете этого мужчину таким какой он есть или расходитесь.
Глубоководная селедка
• 03 февраля в 14:29
Ответ дляПростоБелка
Я навіть знаю, що він відповість на мої запитання, типу, ну, що в тебе було важливого, розповідай. Він скаже, що давай не начинай, ти ж знаєш, що я це зробив, щоб не портить настрій і не посваритися
ПростоБелка• 03 февраля в 15:13
Ответ дляГлубоководная селедка
Маю надію що ви вже встигли з ранку знайти іншого чоловіка, щоб піти на перше побачення?
Глубоководная селедка
• 03 февраля в 15:22
Ответ дляПростоБелка
Дякую😄 Але ж не так швидко!