Брюльтик• 03 февраля в 12:20
Должна ли женщина поддерживать мужчину в трудные времена, если это длится годами
??
Пушап Мі мі• 03 февраля в 12:20
Если сидит дома, безинициативный, то нет.
Не чешется на благо семьи, чешет только языком. Живут от зарплаты до зарплаты, нет
Жерица ночи• 03 февраля в 12:21
Гарне питания. Теж собі його задаю і все частіше приходжу до висновку, що ні. Життя проходить, втрачається молодість, можливості. Ні.
ДелайКак_Я• 03 февраля в 12:21
Ну похлопайте по плечу, скажіть ,,тримай хвіст пістолетом,, . Вам шо, жалко?
Фінансово-ні
Дую на вітер• 03 февраля в 12:23
Нет, мужчины трудные времена это его личное дело, поддержка только моральная в виде веры в него
Ясамаякрасивая)• 03 февраля в 12:23
ні, роками ні. у подруги чоловік не працював 5 років - розвелася
Коли мовчу- приємна жінка• 03 февраля в 12:23
Автор, а коли навпаки, чоловік повинен підтримувати роками жінку?
Голова колгоспу• 03 февраля в 12:23
А сколько мужчин поддерживают женщину в трудные времена? Например, если она начала спиваться из-за какой-то трагедии. Или если родился больной ребенок. Или если она сама чем-то заболела.
Мы все знаем эти ’прекрасные’ истории.
Часто даже если женщина умирает, то он не долго держит вдовство.
Мы все знаем эти ’прекрасные’ истории.
Та_все_ок_будет• 03 февраля в 12:23
Нет, я с таким развелась и не жалею. Прошло 20 лет, до сих пор ищет себя, ходит на полставки, ну его , только под зад коленом!
ВсеПроВсехЗнаю• 03 февраля в 12:25
Трудные времена не длятся годами, если только у мужчины нет проблем со здоровьем.
Небалувана Галя• 03 февраля в 12:26
А если у мужчины было все хорошо, а например сломала его болезнь и потерял по этой причине хорошую работу, и физически он уже не такой.
Что делать с таким?
Пушап Мі мі• 03 февраля в 12:26
Вот интересно, кто отзеркалил в сторону женщин, вы пытаетесь реабилитировать тех, про кого тема, может даже своих выбелить?
Та_все_ок_будет• 03 февраля в 12:28
Ответ дляПушап Мі мі
Какие то женоненавистники в теме! Женщина дома пашет вторую смену и если не работает, то домашними делами не меньше мужчины делает. Как вообще можно все это сравнивать?! Одни роды и декрет ад еще тот!
Пригощаю кашею• 03 февраля в 12:29
Ответ дляНебалувана Галя
Что делать с таким?
Я скажу, що робота, пов´язана з фізичною працею, не хороша аж ніяк. Бо пенсійний вік все продовжується, якщо чоловік звик заробляти тяганням цегли на будівництві, то десь в 40 років треба дуже задуматися. Навіть без проблем зі здоров´ям.
Эскиз бесконечности• 03 февраля в 12:30
жінка не має допомагати чоловіку. вони цього ніколи не оцінять
ЯниЯ• 03 февраля в 12:30
Ответ дляНебалувана Галя
Что делать с таким?
Те ж саме може статись з жінкою. Хвороба, втрата здоров’я, краси... Хтось і підтримує і піклується і мови немає, щоб залишити. А є такі чоловіки, що зразу кидають разом з дітьми...І чомусь громадська думка чоловіків не дуже засуджує...
Небалувана Галя• 03 февраля в 12:31
Ответ дляПригощаю кашею
Есть такие болезни что мозг перестает правильно работать, и ты уже не тот кем был раньше. Что даже человек в компьютере разобраться толком уже не может
Пригощаю кашею• 03 февраля в 12:34
Ответ дляНебалувана Галя
Якщо це інсульт, чи Паркінсон, чи Альцгеймер, я думаю, тут ні в кого навіть сумніву не має бути - підтримати чи ні.
А якщо ’на дядю я працювати не буду’, то гнати сраною мітлою, не чекаючи кредитів.
Жена сантехника• 03 февраля в 12:35
Тобто 3 роки декрету жінка собі може дозволити і покластися на чоловіка, а чоловік на жінку не може покластися?
Якщо проблема в його ліні, тупості чи інших людських пороках то під зад ногою його.
Якщо є поважна причина непрацездатності чоловіка то діяти по обставинах з урахування важливості причини
Все знаю від і до• 03 февраля в 12:35
Ответ дляТа_все_ок_будет
Чого жінка вдома паше другу зміну? Її хтось заставляє? Чого роди і декрет це пекло?
Эскиз бесконечности• 03 февраля в 12:35
хоча б одна жінка почула колись від чоловіка - дякую, що підтримувала мене в тяжкі часи! ну хто таке чув?!
Все знаю від і до• 03 февраля в 12:36
Ответ дляЭскиз бесконечности
Звичайно. Я таке чула, чую і бачу як оцінюється, і саме моральна, психологічна складова оцінюється. На побутовому рівні ми рівні. Але в мене чоловік вміє працювати і заробити, але є питання, де йому треба порада, а коли розрада, коли критика
Жена сантехника• 03 февраля в 12:38
Ответ дляЭскиз бесконечности
Як правило таку жінку кидають і знаходять нову. Бо попередня жінка своєю присутністю нагадує йому про його труднощі, про того нього невдаху в ті часи. Це типу дослідження.
Зашла на 5минут• 03 февраля в 12:39
Я в свій час підтримувала, багато чого на себе взяла, він не байдикував, ріс професійно, зп росла, але почалась війна і він залишив мене з дітьми і іпотекою, умотав закордон. Тоді я зрозуміла багато чого.
Эскиз бесконечности• 03 февраля в 12:40
Ответ дляЖена сантехника
Ви стовідсотково праві! це просто факт.
він в пірья вбрався і знайшов собі ту, яка не нагадуватиме про тяжкий період
звичайно, є виключення і нормальні чоловіки, але такі - рідкість
Жена сантехника• 03 февраля в 12:40
Ответ дляЗашла на 5минут
А як він виїхав?
Та_все_ок_будет• 03 февраля в 12:41
Ответ дляВсе знаю від і до
Никто не заставляет, но унитаз засраный надо помыть, ванну тоже, стирка, развесить и разложить, полы помыть, а мужик пришел и лег играть, устал….
Женщина дома не отдыхает!