Чебураха з перцем• 03 февраля в 12:38
Табір в Болгарії, поясніть, будь ласка
Донька підліток, 14 років. В наших таборах була, за кордоном ні. Хоче цього літа з подружкою до Болгарії. Дивляться табори Мандарин, Тін Палас, Окей Холідей. Можливо, у когось діти були в цих таборах, розкажіть, будь ласка, як там, чи буде цікаво підліткам? Або порадьте інші. І розкажіть, будь ласка, де купити цей тур? Чи через тур оператора чи на якомусь сайті. Дивлюсь ціни на Сакумс. Це нормлаьний, надійний туроператор?
Бува і таке• 03 февраля в 12:41
Буде цікаво, тому що діти там що хочуть те і роблять. На відміну від наших таборів - там немає ніякого контролю. Відправляйте тільки якщо ви на 100% довіряєте дитині, що вона там не буде пити-палити.
Я вже про свій досвід з Сакмусом розповідала в одній з тем. Проблеми не вирішували, оператор спочатку кормила обіцянками, які не виконувалися, потім просто морозилися від мене і казали шукати контакти з табором на місці, якщо дитина захворіє (а там влітку ротавірус тільки так ходить) - дитину повезуть в лікарню на таксі за її ж рахунок.
А, ну і ще мені дитину по дорозі додому висадили посеред траси в абсолютно не тому місці де мені сказали її висадять і поїхали.
Сакмус хороший тільки якщо не виникає ніяких проблем, якщо ж виникають - вони ці проблеми ніяк не вирішують.
Мамкиня доця• 03 февраля в 12:46
Да пофиг всем будет вашей дочке интересно или не будет. Это не проблема первой важности.
Чебураха з перцем
• 03 февраля в 12:48
Ответ дляБува і таке
Я Ваш відгук бачила, трішки пройшлась старими темами. Зараз глянула інших операторів, щось не бічу нічого такого
Броніки для Моніки• 03 февраля в 13:04
Тін палас для самостійних дітей.
Ми їздили від школи, були вчителі наші, які дітьми займалися.
Вожатих від табору в принципі немає.
У кімнаті 7 дітей. Досить щільно заселяють.
На 1 поверсі є список активностей, можна обрати собі цікаве на свій смак - танці, йога, малювання і т.д., щодня список змінюється.
На 1 поверсі лікар, що співпрацює зі страховою компанією. Він може оглянути дитину, якщо страхова готова оплатити це (переписка зі страховою через бот у телеграмі десь від півгодини до 3 годин). Екстрені випадки, як правило, розглядають зразу. Без страховки огляд 60 євро.
Харчування просте - сосиски, макарони, каші, іноді м´ясо. Є страви з овочів, сир. В обід є супи і фрукти.
Вожатих від табору в принципі немає.
Правильно_Валерчик• 03 февраля в 13:13
Мы 2 раза отправляли дочку с компанией Аккорд. Погуглите «Аккорд, лагерь в Болгарии»
Мы остались оба раза довольны. Туда ездили с нашей детки лет от 8 и все были довольны.
Первая ласточка инфляции• 03 февраля в 13:14
Була як то з дитиною на Сонячному березі, біля нас приводив дітей якійсь табір на пляж, там постійно гнобили та лупцювали одного хлопчика, а старші, що були з ними просто сиділи та дивились. Жесть якась.
Чебураха з перцем
• 03 февраля в 13:29
Ответ дляПравильно_Валерчик
Міжнародний дитячий табір «Містраль-2», Святий Влас - Вы этот лагерь имели в виду?
Чебураха з перцем
• 03 февраля в 13:31
Ответ дляBombastic
Моя була в Мандарині 5 років підряд
Цього року не поїде. Їй 15 зараз
Загалом дуже задоволена Завжи всім була
Цього року не поїде. Їй 15 зараз
Загалом дуже задоволена Завжи всім була
Моя теж більше на мандарин налаштована, залишилося визначитися зі зміною 9 чи 12 ночей. Ну і мабуть липень, початок. Вашій доньці в які дати найбільше сподобалось?
Чебураха з перцем
• 03 февраля в 13:36
Ответ дляBombastic
Завжи в один і той же час їздили
Наприкінці липня на 12-14 днів
дякую. на 9 ночей мабуть мало буде....
Наизнанку• 03 февраля в 14:00
Жила в отеле Окей Холидей, Солнечный Берег. Там разные варианты комнат, до моря прилично топать. Территория не сильно большая как для лагеря. Про организацию лагеря не знаю.
Правильно_Валерчик• 04 февраля в 08:13
Ответ дляЧебураха з перцем
Да. Но это агентство отправляет детей с сопровождающими - 2 человека на группу.
Смячиком• 06 февраля в 14:15
Ответ дляBombastic
Завжи в один і той же час їздили
Наприкінці липня на 12-14 днів
Син вперше хоче поїхати, питання скільки коштувало? І як добиратися?