lilu1990• 03 февраля 2025

Ось хто руйнує Україну. Я не вірю шо буде краще

Маркушин вивів 500 мільйонів на відбудову Ірпеня на фірми свого кума, якому організував виїзд до США

Підозрюють Маркушина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України). На посаді мера Ірпеня він підробив документи благодійного фонду «Рідне село», забезпечивши виїзд з України своєму куму Сергію Росстальному - головному підряднику з відбудови Ірпеня, фірми якого отримали 500 млн грн на відбудову постраждалого житла.

Використовуючи службове становище, Маркушин систематично здійснював тиск на свідків, відсторонивши двох заступників міського голови, які дали свідчення у кримінальних провадженнях. Він звільнив заступницю міського голови, а іншим свідкам нараховував завідомо меншу зарплатню. При цьому мали місце погрози свідкам, демонстрація їм матеріалів кримінальних проваджень та «побажання» відмовитися від свідчень з натяками свідкам, що «все під контролем у прокуратурі».

Хтось вірить що у цій країні колись щось налагодиться? З такими "патріотами" росія з´їсть нас з потрохами
LudaSHS• 03 февраля 2025
Ответ дляcoch100
Новая администрация США планирует расследовать деятельность украинского Центра противодействия коррупции, на основании сведений которого бывшие американские чиновники влияли на судебную и правоохранительную систему Украины и установили контроль над Высшим советом правосудия и Высшей квалификационной комиссией судей.
Ви вірите в це?
Так само як в програму зелі? Тут теж писали що він порядок наведе ( зі старих тем).
Павела• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
При демократах. Ревізор маск подивиться на них і пошле накуй з їх наглими жирними мордами
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Американський аудит вияве? Подивимося
Наші гниди грабують нас , а не американців, по докам буде, шито крито.
Чи цапа відбувайла знайдуть, не думаєте що американський бізнес і лобі то другое?
Почитати як снаряди шцкали в Ес і скільки фірми прокладки ’ партнерів ’ заробляють.
Не має чародея, справедливого і що всіх знайде і накаже.
Метеорит на цей цинічний світ
Olvia1987• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
О, я теж це помітила. Особливо з вуст «патріотів» україномовних - не знаю, чи це боти, чи ні, стверджувати 100% не буду.
Тези «все попало», «України не буде» і тд.
У автора теми теж майже завжди такі меседжі.
Безперечно, проблем повно, всі їх помічають. Але чомусь тут не створюють тем, як щодня ми знищуємо/руйнуємо НПЗ і тд, як чоловіки-військові втомлені, але тримаються….
У нас не просто повно проблем,у нас повно катастрофічних проблем.І якщо закриється краник з грошима від ’партнерів’,то ніхто ці проблеми вже і не вирішить.
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Втомлені чоловіки тримаються. Коли їх відпустять, після таких новин - тут накуй нікого не буде. Вибачте за песимізм
Що це ви за месія така, яка за всіх вирішує? Україна ще тримається. Вже три роки протрималась. Он в моїй темі вчора про Харків писали, що з 1 мільйону 400 тисяч до повномасштабного вторгнення зараз разом з переселенцями 1 мільйон двісті. Що, всі повтікали?
Розумію, тем для оптимізму не надто багато, але правда, вже очі ріжуть ваші патріотичні теми про «любов до України», якої не буде.
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ну то йдіть дивіться телемарафон на який скільки там ярдів пішло
LudaSHS• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Створіть тут тему про Зсу.. і почнеться.
Ну Влада токсична, некомпетентна, ну хотєлікалучше..але є місцеві нормальні більш менш, за район, селище роблять щось, мери ті. А є ділки, є ставленики бізнесу , є вори в законі.
Так само Зсу, є Содоль, а є Драпатий
Хто компетентний? Але ж середня температура по палаті рулить.
Olvia1987• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Більшість закриті в країні,тому і не повтікали.
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
От коли закриється, тоді повернетесь до ваших прогнозів і ми подискутуємо. На 2025 у нас повністю закритий бюджет.
Olvia1987• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Добре.
LudaSHS• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Метеорит на цей цинічний світ
Я не згодна

П с ну якщо на кремль, лааадно
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Шкода, що в мене немає телевізору, чесно, вже кортить побачити та почути, що воно таке, той марафон.
Манула• 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
В Ірпіні давно махачі за кошти, багато фондів зайшло. Багато давали на відновлення.
А тепер питання ’старий мер’, ’новий мер’, той що типу допомагав у моста з вивозом, інший. Я думала розібратися хто прав, і хто замовник, чи то боротьба з корупцією, чи то в паранжі. але там тьма.
Ви що не бачите що це? Це жабогадюкінг перед виборчою. Всіх все задовільняло і тут....

До речі, Кличка теж ’ валять’ змі Банковоі.
Ще та ’фіалка’ , але ж вони між собою або діляться, або чубляться.

І це не тільки в нашій країні, хоча у війну все тригерить. Нормально до держави всі згуртувалися тільки короткий проміжок часу.

Зе влада на протязі всього свого правління агресивно відносилась до не ’своїх’ мерів, а тепер, якщо вірити у перемир´я та вибори восени, тим паче . Тому ще спробуй розібратися чи то реально так, чи то зачистка перед виборами.
Зате вчора Зе як ’красиво’ Умєрова відмазав ...
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Так само Зсу, є Содоль, а є Драпатий
Давайте на місцевому рівні. Заїхала я по старій пам´яті на виконком у місцевому отг, вспомнить прошлоє, одна невирішена проблема якій уже сто років, зібралось нас щось чоловік із 80, чекаємо виконкому, вони закрилися у кабінеті голови і натіхаря рішають. А на нас визвали поліцію хоча нас запросив на виконком один з депутатів. Цирк на дроті. Опісля сказали що ми зірвали їм роботу.

Мій песимізм не з методичок. Вибачте
LudaSHS• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990

Мій песимізм не з методичок. Вибачте
Це не ви писали що Вілкул хоч щось почав робити? Рік назад в такій темі. Бо десТки років пали і крадуть, але цей переживає за себе і свій бізнес.
Хтось цього вілкула ж обирав
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Не хвилюйтесь, після завершення війни у вас буде можливість втекти. Кордини відкриються 100%. Можливо не в перший рік, але все ж.
Тільки «втікачам» вже зараз треба думати, якими талантами вони будуть вигравати собі конкурентне місце під сонцем десь закордоном.
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Хтось цього вілкула ж обирав
Це не про вілкула історія. Дніпропетровська область
Наталка -русалка• 03 февраля 2025
Он яке жирне,жиробас
LudaSHS• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Я ж кажу
Середня температура
Тобто у вас всі там в рн погані? І хто це тими бюлетенями наголосував?
А ж приклад Мер Борисполя. Той що в Зсу добровольно.
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я ж кажу
Середня температура
Так в тому йсправа шо всі нормальні добровільно в зсу, лишились одні бариги і казнокради
Мэри Лин• 03 февраля 2025
Для вас це все новина?
Olvia1987• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ага,откроем границы.Когда мир наступит.А пока летают ракеты и дроны с бомбами, побудьте в качестве мишеней,сыграйте в рулетку.
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ви ж ніби і так за кордоном
Olvia1987• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Ви ж ніби і так за кордоном
Ага,точно шо ніби
Sova splushka• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
На жаль, цей повністю закритий бюджет знову розпиляють на що завгодно, але не на критично важливі для виживання країни речі.
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Ой, всі ж розуміють, що ви не про «ракети». Жінки та діти виїздні.
СhanelKa• 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Я ж кажу
Середня температура
Ой, там теж героїв хватає
Хто памʼятає ?

У Броварах п´яний голова райадміністрації наїхав на пішоходів (відео)

І ось вирок декілька днів тому, може ще не в курсі, в новинах не бачила

27 січня 2025 року Броварський районний суд виніс вирок у цій справі. Відповідно до угоди про примирення між обвинуваченим та потерпілими, суд призначив Володимиру Майбоженку покарання у вигляді штрафу в розмірі 34 тисяч гривень та позбавив його права керувати транспортними засобами на три роки. Також він має сплатити судові витрати у розмірі 31 432 гривень.
Olvia1987• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Точно так же,как и вы не про любовь к Украине.Всі теж все розуміють.
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляOlvia1987
Вимагаю термінових пояснень, бо ваш опус мені правда не зрозумілий 🤪
Веточка сакуры67• 03 февраля 2025
Ничего удивительного, какие мы такая и власть. Не зря говорят, что украинцы хотят чтобы небыло коррупции, но чтобы был кум, который мог все порешать. Ту же армию обкрадают все, начиная с поваров и обеспечения. Прут от конфет и тушёнки до носков и трусов, нафик ненужных.