lilu1990• 03 февраля 2025

Ось хто руйнує Україну. Я не вірю шо буде краще

Маркушин вивів 500 мільйонів на відбудову Ірпеня на фірми свого кума, якому організував виїзд до США

Підозрюють Маркушина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України). На посаді мера Ірпеня він підробив документи благодійного фонду «Рідне село», забезпечивши виїзд з України своєму куму Сергію Росстальному - головному підряднику з відбудови Ірпеня, фірми якого отримали 500 млн грн на відбудову постраждалого житла.

Використовуючи службове становище, Маркушин систематично здійснював тиск на свідків, відсторонивши двох заступників міського голови, які дали свідчення у кримінальних провадженнях. Він звільнив заступницю міського голови, а іншим свідкам нараховував завідомо меншу зарплатню. При цьому мали місце погрози свідкам, демонстрація їм матеріалів кримінальних проваджень та «побажання» відмовитися від свідчень з натяками свідкам, що «все під контролем у прокуратурі».

Хтось вірить що у цій країні колись щось налагодиться? З такими "патріотами" росія з´їсть нас з потрохами
LudaSHS• 03 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Ой, там теж героїв хватає
Хто памʼятає ?

У Броварах п´яний голова райадміністрації наїхав на пішоходів (відео)

І ось вирок декілька днів тому, може ще не в курсі, в новинах не бачила

27 січня 2025 року Броварський районний суд виніс вирок у цій справі. Відповідно до угоди про примирення між обвинуваченим та потерпілими, суд призначив Володимиру Майбоженку покарання у вигляді штрафу в розмірі 34 тисяч гривень та позбавив його права керувати транспортними засобами на три роки. Також він має сплатити судові витрати у розмірі 31 432 гривень.
Цього і суддю треба притягати і перевіряти
Sova splushka• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Ой, всі ж розуміють, що ви не про «ракети». Жінки та діти виїздні.
А чоловіки раби?
Sova splushka• 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
І хто ж це буде робити, цікаво?
Нікому вже. Всі активні або на фронті, або в могилах, або зневірилися.
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Поки ці жабогадюки чубляться путін з´їсть нас з потрохами
gannaspak• 03 февраля 2025
Автор,мер Ирпеня с бандой,начиная с 2014 г по 2018г украл гектары участков и присвоил себе и семье по 50-100квартир!на человека.И ничего ему за это не было!Такая коррупция,хотя люди тогда улицы с плакатами перекрывали((Карплюк и его банда: история «успешного» проныры, ...

АНТИКОР
https://antikor.com.ua › Статті › Позиція › Різне
Мало кто в Украине еще не слышал о мэре Ирпеня Владимире Карплюке. Это тот самый мэр, который владел 67 квартирами и за несколько лет
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Ничего удивительного, какие мы такая и власть. Не зря говорят, что украинцы хотят чтобы небыло коррупции, но чтобы был кум, который мог все порешать. Ту же армию обкрадают все, начиная с поваров и обеспечения. Прут от конфет и тушёнки до носков и трусов, нафик ненужных.
💯
Як ми з однією знайомою обговорювали, що нашого минулого колегу мобілізували. Вона мені зазначає, що правильно, а що ж ми з тобою, Катя, підем воювати? Ні, хай чоловіків мобілізують всіх.
А, питаю, як твій син поживає (32 роки) ?
Та, каже, мене ж доглядає, я ж «інвалід».
І це люди на повному серйозі не соромляться такі висновки в голос розповідати.
gannaspak• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Да нет,конечно.Трамп и его команда через день говорят,что все будет хорошо.Украину никто не сдаст.
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляcoch100
Столько стоил несбывшийся майдан в Грузии, как все интересно стало)
А сколько будет стоить майдан на кацапстане?
Или услуги ’повстанцев -шахтёров в якутии’?

Можем задонатить и брукивку разобрать
Есть прайс?
Meri2000• 03 февраля 2025
Ответ дляВеточка сакуры67
Да, а стыдно почему-то всем за беженцев в Германии. Которые ничего не воруют, а только берут то, что дают, чтобы с голоду не умереть.
gannaspak• 03 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
І хто ж це буде робити, цікаво?
Среди моих знакомых погиб только один мужчина,к сожалению.Остальные по работам или воюют(кто в тылу,кто на передовой).
Filomena• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Що це ви за месія така, яка за всіх вирішує? Україна ще тримається. Вже три роки протрималась. Он в моїй темі вчора про Харків писали, що з 1 мільйону 400 тисяч до повномасштабного вторгнення зараз разом з переселенцями 1 мільйон двісті. Що, всі повтікали?
Розумію, тем для оптимізму не надто багато, але правда, вже очі ріжуть ваші патріотичні теми про «любов до України», якої не буде.
У перемоги багато батьків, поразка завжди сирота. Намагаються спіймати «правильну» хвилю. Щоб потім переможно повідомити: «а я завжди так думала». Поки Україна тримала фронт статично, тем про корупцію було мізер. А тепер неначе очі попрорізалися.
СhanelKa• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Що ви пропонуєте?
Чесного політика взагалі не існує
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Що ви пропонуєте?
Чесного політика взагалі не існує
Цікаво чи існує чесний українець
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляFilomena
Бо кошти переважно почали заходити і освоюватися в 2023-2024. Тепер вилізли наслідки освоєння
gannaspak• 03 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0

Можем задонатить и брукивку разобрать
Есть прайс?
На россии диктатура и репрессии.Россияне одурманены пропагандой и дико запуганы.Выходят на митинги и часто,но их быстро полиция задерживает и срок
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляFilomena
Ага, і це ще не почались вибори і перегони. Просто молю Бога, щоб людям хоча б якогось розуму послав не вибрати умовного Медведчука
gannaspak• 03 февраля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
💯
А в чем она не права?Все по закону,она инвалид
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляgannaspak
В соседних темах тролли пишут.что кацапия самая свободная и люди все богатые)))
Не ясно правда какого хрена за бабло лазят по чужим странам людей убивать. В ту же Грузию
gannaspak• 03 февраля 2025
Ответ дляSova splushka
А чоловіки раби?
Мои родные на войне и не считают никого рабами вообще то.Не говорите чушь
Стрекоза любви• 03 февраля 2025
Ответ дляgannaspak
Скажу вам, що закон такий «умовний». Жінка ніколи не була інвалідом і тут бац, в 2023 стала з серйозним захворюванням.
gannaspak• 03 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
СhanelKa• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Цікаво чи існує чесний українець
Так, але він чи вона,не стане політиком.
Навіть, як знайди рандомну чесну,виховану, освічену людину, він не стане політиком ніколи, без потрібного фінансування, яке забезпечують інші люди, щоб вирішити свої, не зовсім чесні, питання.
А ви відкриєте бюлетень, хай там будуть 5 -7 прізвищ, яких ви хоч би десь чули, читали, щось знаєте про них, хоч трохи. Але, соціологічні опитування показували, що таких прізвищ значно менше,. Якщо ви його впізнали, то значить це вже частина передвиборного успіху.
А щоб ви його впізнали, вже витрачені мільйони
Star39• 03 февраля 2025
Ответ дляgannaspak
о боже, опять Манька. Только вроде все заблочила. Так нет, сегодняшний аккаунт
Filomena• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
А коли вагонами гуманітарну допомогу крали, то непомітно було чи хтось не знав? І що хоч когось покарали? Перестановку ліжок в борделях не рахуємо.
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляСhanelKa
Ну то значить наступні вибори апріорі приречені на вибір негідника. Ну то смисл тасувати цю колоду. Шоб шось помінялось, я не знаю шо повинно статись
margaritavoronina1• 03 февраля 2025
Ответ дляOlha29
я вже давно не вірю, що в нашій країні щось налагодиться :( Таких масштабів корупції, навіть. за часів Януковича не було. Зараз вже у відкриту ворують і при чому за це фактично ніхто не несе відповідальності. Порушників відпускають під застави, вони не приходять до суду, виїджають за кордон. Зате наша влада обдирає до останної копійки малий бізнес :(
Та Янык нервно курит в сторонке, даже за Кучмы такой коррупции не было
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Цікаво чи існує чесний українець
А Вы лично?
автор lilu1990 • 03 февраля 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А Вы лично?
У мене половина родини з під поляків
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляmargaritavoronina1
При яныке и при кучме Вас просто не уведомляли.дабы не тревожить хрупкую психику))))
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
У мене половина родини з під поляків
И что это обьясняет?))))
Вы не имеете никакого отношения к Украине?))