Маркушин вивів 500 мільйонів на відбудову Ірпеня на фірми свого кума, якому організував виїзд до США
Підозрюють Маркушина у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України). На посаді мера Ірпеня він підробив документи благодійного фонду «Рідне село», забезпечивши виїзд з України своєму куму Сергію Росстальному - головному підряднику з відбудови Ірпеня, фірми якого отримали 500 млн грн на відбудову постраждалого житла.
Використовуючи службове становище, Маркушин систематично здійснював тиск на свідків, відсторонивши двох заступників міського голови, які дали свідчення у кримінальних провадженнях. Він звільнив заступницю міського голови, а іншим свідкам нараховував завідомо меншу зарплатню. При цьому мали місце погрози свідкам, демонстрація їм матеріалів кримінальних проваджень та «побажання» відмовитися від свідчень з натяками свідкам, що «все під контролем у прокуратурі».
Хтось вірить що у цій країні колись щось налагодиться? З такими "патріотами" росія з´їсть нас з потрохами
Ответ дляcoch100
Не, там вопрос был сколько надо собрать что бы случился майдан в рашке)
Майдан в рашці не можливий за підтримок цих, бо вони вважають що ядерка повинна бути в одних руках, диктатора пуйло, тому це інша історія, через це і нам давали червоні лініі при ініціативі зсу в 22 р
А ці ж гранти нормально так йшли в рашку, і на ліки і на журналістів, і на програми бідним, і навальнятам.
Ответ дляFeel good
ТЦК
российская пропаганда и полезные идиоты из Украины навязали образ плохих работников ТЦК как врагов простых украинцев. Просто потому, что ТЦК выполняет закон, пытаясь спасти мобилизацию, экзамен на которую провалило украинское общество, которое не только терпит уклонение от мобилизации, но, похоже, воспринимает уже его как геройство.
Россияне смогли построить конструкт «свой-чужой» не по линии российские оккупационные войска против украинского народа, а украинская армия против украинского народа.
Ответ дляLudaSHS
Ну получается, что такой суммы не хватило навальнятам. Впринципе как и везде, давали лишь бы вести какой то бардак не более.
Ответ дляcoch100
А какая цель, просто бардак во всех странах СНГ?
Як й бардак?
Хтось йде таки до демократіі, коли не коли, як східна Европа, Польша, Чехія., через конкуренцію влади. Хтось не хоче бути сателітом відсталої рашки. Це глобальний переділ світу. Балтія не від гарного життя ’бардак’ робила і тікала в Ес і Нато.
Ссср впав через бардак?
Чому тоді буш старший вмовляв Україну не йти і Не оголошувати незалежність. Це багато чого пояснювати в політології, це не просто вірити ч зелю як ви голосували в 2019 і вмовляли тут, чи зараз вірити в трампа. То технології, а то геополітика на десятиріччя. І вона не чорно біла
Ссср впав через бардак?
Ответ дляLudaSHS
Як й бардак?
Ссср впав через бардак?
Я не верю во всякую безвозмездную помощь как вы, поэтому считаю что Грузия не дофинансирована была, как и Казахстан с переворотом, про нас вообще молчу. И , кстати, трамп только пришёл, деньги на нас зажимал байден как раз, не надо эту часть истории пропускать.
Ответ дляcoch100
С чого ви взяли що гранти ’ на демократію’ то не заради профітів? Краіни донори мають мету, і не одну. І що я віру в безвозмездно?
Я ж пишу не все чорне, чи не все біле. Захід виграв в холодній війні і бажав закріпити це все, відсікати майбутні загрози, до цих пір вважається, що демократичні правові країни не несуть загрози, як диктатури. тому розвиток суспільства і конкуренції владних сил - це шлях до цивілізації.
ви за одну силу в країні у руля?
Я наприклад за конкуренцію, чим більше партій, інституцій, тим краще. Історія не довела нічого кращого, ніж такий розвиток, якщо це розвиток. Але шлях до демократів має свої ціни. Балтії вдалося проскочити, Молдові також.
Східна Европа вискочила теж.
Також ці гранти не тільки від Сша, там є від Канади, Британіі
Також ці гранти це не тільки політичні, а соціально економічні і медицинські. До того ж рашка юзала їх 20 років
ви за одну силу в країні у руля?
Східна Европа вискочила теж.
Ответ дляLudaSHS
ви за одну силу в країні у руля?
Східна Европа вискочила теж.
ви за одну силу в країні у руля?
Східна Европа вискочила теж.
Все кто берет помощь, прекрасно понимают, что потребуют что то взамен. Это должно быть фундаменто в понимании всех грантов, тогда реальность становится другой.
Гранты на медиа - работали в нужном русле для тех кто их давал, направляя общее мнение в нужное русло, гранты в медицине и фармации формировали мнение о важности лечения или каких то препаратов, вакцинаций выгодных тому кто давал эти гранты, так во всех отраслях. Ничего не бывает просто так)
Да, я естественно за здоровую оппозицию и против власти в одних руках. Вы меня уже спрашивали, почему я в 19м голосовала за зеленского, могу напомнить - я из донецкой области и фронт у меня под носом, поэтому мне нужен мир как никому другому, а он его обещал на тот момент. Вы конечно подальше от фронта и можете играться перебирая, а мы увы нет- нам нужен мир и срочно)
Ответ дляcoch100
Всі брали і поміч, і гранти, і кредити, лобі було різних країн, і російське в Східній Європі, навіть центральній. в Франція, Ле пен брала гранти в Кремля, Шрьодер брав у Кремля, інші брали британців і американців, африка брала.
Гарвард сидить на грантах арабів, навіть. Є сильне палестинське лобі.
Всюди є лобі і транснаціональних корпорацій через політиків, це було завжди, і буде.
Тому ’ бардак’ це не той епітет, китай теж багато чого лобіює, навіть в команді Макрона є прокитайсткі політики.
Цей світ такий,
Щодо останнього речення, маніпуляціі.
Я не граюся, я проти віри популістам і хайпожерам, і граблів. А мир потрібен всім, не відділяйте себе від суспільства. Але ж ви причетні до обрання цієї влади, а не я.
А вона не витягує, і добре б було якби ті журналісти, Еспресо, Біфус, інші писали, ніж єдина колонка партіі. І так - шлях до демократії дорогий. І потребує підтримки розвинених інституцій, бо свято місце пустим не буде, прийде лобі арабів, чи кремля, Китаю.
Збацають технологію, і всі повірять
Як повірили в 2019
Цей світ такий,
Щодо останнього речення, маніпуляціі.
Збацають технологію, і всі повірять
Як повірили в 2019
Ответ дляLudaSHS
Цей світ такий,
Щодо останнього речення, маніпуляціі.
Збацають технологію, і всі повірять
Як повірили в 2019
Цей світ такий,
Щодо останнього речення, маніпуляціі.
Збацають технологію, і всі повірять
Як повірили в 2019
Насколько я помню вы за порошенко были, так и остались ему верны? Не смущают никакие подробности его жизни?
Ответ дляcoch100
Ні
Не за порошенка
А за курс Європейсткої Солідарності, там є депутати і бувші, типу Безсмертного, Томенко, Климпуш-Цинцадзе, були які зі всіх сортів - більш менше.
Хоч профі
Це міф тут був 15-19 що я за Порошенко. Як і міф що я за Зелю, у мене укрцентристка позиція, я за претендентів які не набирають відсоток. Але
Порошенко менше зло, це так.
хоча корупціонер. І мені не сподобалося в 2005 році як він вів себе з Зінченко.
зараз тут є люди які пишуть що вони за Порршенко, а в старих темах топили його.
Ото смішно. Я до чого, для вибору потрібні змі, які на кармані олігархів, а є лобі різних інституцій. Чим більше , тим краще
Конкуренції змі і лідерів думок - то добре
Не за порошенка
Хоч профі
Порошенко менше зло, це так.
Ответ дляLudaSHS
Ні
Не за порошенка
Хоч профі
Порошенко менше зло, це так.
Не за порошенка
Хоч профі
Порошенко менше зло, це так.
У нас не будет никогда конкуренции СМИ, пока сами СМИ не перестанут быть собственностью олигархов. Я прошу прощения, не могу дальше продолжать беседу, прощаюсь))