Вкуси мене• 03 февраля в 14:43
Чи є у вашого чоловіка діти від іншої жінки? Чи бісять вони вас?
Результат:
вже голосів:
63 (62.38%)
Нема
25 (24.75%)
Є 1 дитина
7 (6.93%)
Є 2 дитини
6 (5.94%)
Самотня
Все возможно• 03 февраля в 14:45
Ніколи для стосунків не роздивлялася чоловіка у якого є діти . Нащо мені цей гембель?
Детские_Будут?• 03 февраля в 14:45
Есть ребенок от 1 брака, не бесит, я им не занимаюсь и не собиралась никогда этого делать
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:45
Ответ дляАнгелАда
Свій варіант - троє дітей від першої жінки 😂 ні, не бісять, дружу з ними, вони вже дорослі, грошей чи особливої уваги не потребують)))
А ви смілива
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:46
Ответ дляЧудо в декрете
Не бісять, бо я про то нічого не знаю.
як це
Тріль!• 03 февраля в 14:46
Я та - от которой у бывшего дети, ещё как они теперешнюю бесят. Но мне на нее все равно, и на её чувства
Папобус• 03 февраля в 14:47
Нет. Поженились, когда его сыну было 16. Сейчас ему 27. Воспитанный приятный молодой человек, всегда рада видеть ) Для обоих это был второй брак, я своих детей никогда не хотела.
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:47
Ответ дляДетские_Будут?
Краще б і не було в такому випадку
Ви через счилу терпите це все?
У вас теж діти від іншого?
Ви через счилу терпите це все?
У вас теж діти від іншого?
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:47
Ответ дляТріль!
Таке щастячко підібрала.... мда
И.О. человека• 03 февраля в 14:48
Не має. Ну або я про таких не знаю.
Чи бісили б мене чужі діти?
Якщо вони живуть окремо від мене то ні.
Але я дійсно не розумію чому чоловіки не можуть, не хочуть нести відповідальність за своїх дітей?
Чи бісили б мене чужі діти?
Якщо вони живуть окремо від мене то ні.
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:48
Ответ дляПапобус
І в скільки років ви одружилися?
Детские_Будут?• 03 февраля в 14:48
Ответ дляВкуси мене
Краще б і не було в такому випадку
Ви через счилу терпите це все?
У вас теж діти від іншого?
Ви через счилу терпите це все?
У вас теж діти від іншого?
Почему через силу? Ну есть и есть тот ребенок, я же пишу я им не занимаюсь, у него есть мать и есть отец. Вот за вдовца с детьми замуж бы не вышла бы.
Ребенок у нас с мужем общий.
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:48
Ответ дляИ.О. человека
Не має. Ну або я про таких не знаю.
Чи бісили б мене чужі діти?
Якщо вони живуть окремо від мене то ні.
Чи бісили б мене чужі діти?
Якщо вони живуть окремо від мене то ні.
Живуть окремо, а зустрічі постійні, грошики
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:49
Ответ дляДетские_Будут?
Ребенок у нас с мужем общий.
А якщо з його мамою шось трапится і він переїде до вас?
Детские_Будут?• 03 февраля в 14:49
Ответ дляВкуси мене
Надеюсь не трапиться
Тріль!• 03 февраля в 14:49
Ответ дляВкуси мене
Так вопрос в чём? В том, что не хочется материально вкладываться в ребенка от бывшей? Однако)
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:50
Ответ дляПапобус
Мужу было 35, мне - 30.
оце він рано розплодився
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:50
Ответ дляДетские_Будут?
Надеюсь не трапиться
а якщо трапится, то шо
Вкуси мене
• 03 февраля в 14:51
Ответ дляТріль!
ну
Детские_Будут?• 03 февраля в 14:51
Ответ дляВкуси мене
а якщо трапится, то шо
Давайте решать проблемы по мере их поступления
Черговий по кухні• 03 февраля в 14:51
Бесит как и любой подросток который все раскидывает, кроме чипсов и колы ничего не хочет ест и забивает на учёбу
Все как у многих и своих))
И.О. человека• 03 февраля в 14:52
Ответ дляВкуси мене
Ну так ви ж знали що у чоловіка є минуле? Діти в нього були до вас?
Так чому ви вирішили що чужі вам діти, є чижими для чоловіка?
Чи ті діти можуть сонечком жити? І гроші тим дітям не потребують?
Автор ви можете внятно пояснити чим відрізняються ті діти від ваших дітей?
Тріль!• 03 февраля в 14:52
Ответ дляВкуси мене
ну
Ну что за вопрос? Это его ребенок, он не может не питаться, не одеваться, не болеть, и это я даже за внимание отца не говорю, главный ресурс это время
Грабля• 03 февраля в 14:52
Були між шлюбами стосунки з чоловіком з 2 дітьми 4-6 років. Це був аут…
З тих пір я, маючи 2 дітей від першого шлюбу, поставила на чоловіках з дітьми і колишніми хрест. Припускала хіба що батька-одинака, де дитина живе з ним. Але таких мені не траплялось.
Одружилась на бездітному молодшому за себе хлопці в ітозі. Чужі діти - не моє…