Вкуси мене• 03 февраля в 14:43

Чи є у вашого чоловіка діти від іншої жінки? Чи бісять вони вас?

Результат:
вже голосів: 101
63 (62.38%) Нема
25 (24.75%) Є 1 дитина
7 (6.93%) Є 2 дитини
6 (5.94%) Самотня
Шалена невинність• 03 февраля в 14:53
Ответ дляВкуси мене
А ви смілива
Просто на світі існують і нормальні люди, ви не знали? Не тільки ті, що вважають батьків своєю власністю, або тих хто свідомо сходиться з партнером у якого є діти, а потім їх ненавидить за щось
ПультОт_БМВ• 03 февраля в 14:53
Нет к счастью.
Як ухурделю• 03 февраля в 14:53
Не так давно одна советчица, такая рыжая и мохнатая во всех местах, гордилась и даже хвасталась сыном мужа от первого брака, который якобы воюет. Называла его своим самым дорогим и любимым человеком. Многие верили.
Відморожена• 03 февраля в 14:54
Не бесит так как бывшая в другой стране
Ms. Dolly• 03 февраля в 14:55
Ответ дляВкуси мене
ну
ви коли виходили за нього, то чим думали?
Околовита• 03 февраля в 14:55
Так, є син. Ні, не бісить, звичайний
СкрипяСердцем• 03 февраля в 14:55
Є син. Вже дорослий, студент. Живе в іншому місті. Мої діти його дуже люблять. І я рада, що він є.
Раніше, правда, я йому не дуже раділа, але завжди намагалася сприймати нормально.
Томатико• 03 февраля в 14:56
Ответ дляДетские_Будут?
Есть ребенок от 1 брака, не бесит, я им не занимаюсь и не собиралась никогда этого делать
Муж тоже не занимается, только алименты платит? Потому как если бы занимался - ребенок бы присутствовал и в вашей жизни
Тут как тут• 03 февраля в 14:56
Ответ дляГрабля
Були між шлюбами стосунки з чоловіком з 2 дітьми 4-6 років. Це був аут…
З тих пір я, маючи 2 дітей від першого шлюбу, поставила на чоловіках з дітьми і колишніми хрест. Припускала хіба що батька-одинака, де дитина живе з ним. Але таких мені не траплялось.
Одружилась на бездітному молодшому за себе хлопці в ітозі. Чужі діти - не моє…
Ваш новый муж ’приобрел’ двоих (!) чужих детей.
Вам не кажется, что ваши рассуждения неадекватны?
Томатико• 03 февраля в 14:58
Ответ дляВкуси мене
Живуть окремо, а зустрічі постійні, грошики
Ну а как вы хотели? Конечно детям нужно время и много денег, все дорого
автор Вкуси мене • 03 февраля в 14:59
Ответ дляЧерговий по кухні
Бесит как и любой подросток который все раскидывает, кроме чипсов и колы ничего не хочет ест и забивает на учёбу
Все как у многих и своих))
я теж як підліток, тільки замість учеби - робота
автор Вкуси мене • 03 февраля в 14:59
Ответ дляИ.О. человека
Ну так ви ж знали що у чоловіка є минуле? Діти в нього були до вас?
Так чому ви вирішили що чужі вам діти, є чижими для чоловіка?
Чи ті діти можуть сонечком жити? І гроші тим дітям не потребують?
Автор ви можете внятно пояснити чим відрізняються ті діти від ваших дітей?
у мене немає ні дітей, ні чоловіка ніякого
Замрійлива• 03 февраля в 14:59
в нас покруче ситуація. Мене діти чоловіка не бісять, а бісять його. Вірніше, тільки один , старший син. З одним спілкується, а зі старшим перестав. Характер, бачте, його не влаштовує сина. А характер старшого , точно такий як і в чоловіка
А поговорить?• 03 февраля в 15:00
Ответ дляВкуси мене
Краще б і не було в такому випадку
Ви через счилу терпите це все?
У вас теж діти від іншого?
А що їй через силу терпіти, якщо написала, що не займається тією дитиною?
ПесиКот• 03 февраля в 15:02
от свою історію розповім - другий шлюб у нас обох, обом 50 років. в мене є дорослі самовстійні діти, живуть окремо. в чоловіка одна донька 17 років. і от наприклад на цих вихідних приїхала його донька, лягли вони на дивані, він її обняв і дивляться телевізор. або на дачу коли приїзжала то він їй ноги мив з поливалки після пляжу.
ну блін мені дико на це дивитись.
скажіть як це зі сторони? може я придираюсь?
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:03
Ответ дляГрабля
Повезло, що знайли лоха, та чи надовго
рсп з причепами теж не користуються популярністю
Кашпо• 03 февраля в 15:03
У моего мужа есть сын, сейчас ему 20..
познакомилась с ним, когда ему было 12.
Сейчас он правда выехал из Украины,
еще до войны на учебу.

Когда познакомились, мужу было 34, мне был 31 .
Любить конечно не люблю его, но мешать мужу с ним общаться, и вести отношения никогда не мешала, в какие-то общие поездки он тоже с нами ездил.

Сейчас двое общих детей.
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:04
Ответ дляШалена невинність
це для заспокоєння себе - розумію
Личко Невеличке• 03 февраля в 15:04
Не, дети меня не бесили. Хорошо воспитанные, аккуратные, вежливые дети. Меня больше стал бесить их папа, который скидывал на меня все заботы о них в дни их визита. Когда я возмутилась, осталась виноватой, что детей его не люблю...
С ним мы расстались, а вот детей его сейчас бы в гости позвала, но это наверное будет в глазах их мамы выглядеть очень странно.
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:04
Ответ дляMs. Dolly
хто за кого виходив?
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:05
Ответ дляТоматико
очевидно, що не займається, мінімальні аліменти і усьо
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:05
Ответ дляТут как тут
молодий дурний
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:06
Ответ дляТоматико
не хотіла б такого
Тишком нишком• 03 февраля в 15:11
Есть один
Когда узнала- взбесил

Теперь сделала выводы и забила

Даже благодарна его мамочке за тупость
Уходя дверю не хлопать• 03 февраля в 15:12
Ні. Я б не прийняла чужих дітей
А навіщо тоді одружуватись з таким
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:12
Ответ дляЗамрійлива
це ваші спільні діти чи тільки його
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:13
Ответ дляА поговорить?
її наявність, час, грошики на дитину, потім спадщину ділити, проблеми якісь, на навчання дай, ще на шось
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:13
Ответ дляПесиКот
ну блін мені дико на це дивитись.
Боже, нашо то в 50 років вже
Менее Более• 03 февраля в 15:14
Есть, не знакомлюсь принципиально. А вас бы не бесило, когда папа то в блоке то в разблоке, мужик расстроенный, то хамят ему то грубят, зато на его вопрос что подарить на нг сразу же разблок и ответ - айфон 16 промакс)) ... И это, что бы понимали, в 11 лет))) и папа не миллионер
автор Вкуси мене • 03 февраля в 15:14
Ответ дляПесиКот
ну блін мені дико на це дивитись.
ревнуєте, зрозуміло ж
+ старі жінки не терплять юних молодих красунь