Домашка• 03 февраля 2025

Альбендазол чи Ворміл?

Доброго дня, дівчата підкажіть будь ласка, хтось давав діткам ці препарати від ( глистів ) дуже страшно давати токсичні просто капець. Не профілактика! ( Лікування) .
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Які саме гельмінти? Які показники в аналізах.
Склад один
автор Домашка • 03 февраля 2025
Аналізи не здавали, так як лікар сказав як що ви бачили то це остриці, вони дійсно такі. І порекомендували одну таблетку ворміл. Потім дивитись як буде далі. Ось і незнаю що робити
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляДомашка
А ще що сказав? Про прання, прасування?
Сяду на шию, дорого!• 03 февраля 2025
Ответ дляДомашка
Якщо є час та сили, можете гігієною спробувати.
Два рази на день міняти білизну, прати на високих температурах, раз на 3-4 дні постіль, рушники, якщо носите, то піжами. Мити руки постійно, нігті підрізати коротко. Ще білизну прасувати, особливо шви.
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
В день прийняття+3 дні не вживати солодкого і жирного взагалі. Препарат дієвий. При гостриках ризик самозараження, всі речі прати й прасувати, підлогу й поверхні мити, нігті обрізати. Яйця теж препарат вбиває
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А почему не есть жирное и сладкое?
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Этот метод работает?
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
А почему не есть жирное и сладкое?
Бо без нього в кров менше токсичного альбендазолу йде й менший вплив на печінку
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Поняла. Спасибо!
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Этот метод работает?
У дітей? Навряд. Вночі самки відкладуть тисячі яєць, які до ранку вже заразні. Вони по всій квартирі. Ще б решту перевірити домочадців
Сяду на шию, дорого!• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Этот метод работает?
Если не допустить перезаражения, да
Но нужно делать так недели 3, может 4
У них 14 дней цикл жизни вроде, но могу ошибаться, уже не помню точно
автор Домашка • 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А ще що сказав? Про прання, прасування?
Нічого такого, я навіть незнаю що правильно давати їсти дитині (
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляДомашка
Тут вище все написано. Слідкуйте за іншими членами родини. І ніякого часнику тоннами.
автор Домашка • 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Дякую
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляДомашка
Дякую
Якщо дитина гризе нігті, то на ніч пошкреьти мило, вранці вимити.
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А принимать только 1 день или три дня?
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
А принимать только 1 день или три дня?
Їм лікар так призначив. Я взагалі за пірантел. Але ситуації різні. Три дні ворміл не треба, то не аскариди
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
А для профилактики?
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
А для профилактики?
Гостриків? Чисті руки, підтримка імунітету та роботи ШКТ. От саме для профілактики гарбузове насіння підходить, як і гіркоти природні, якщо проблеми з роботою печінки чи кислотністю.
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Руккола входит в эти горечи?
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Руккола входит в эти горечи?
Підходить. Тільки дитині обережно, бо слизова ніжна. Але з салатом небагато то чудово.
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Для взрослого. Я уже начиталась и поставила себе диагноз.
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Ви їх бачили? Вони вилазять з анусу й починають свої яйця в слизову
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Нет, не видела. Но есть же вот эти маленькие, круглые глисты. Их вообще не видно.
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
От гостриків видно й чутно. Вони +-1 см, вночі лізуть. Була тема,як при куні виліз і хлопець утік. А міг поговорити)
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Та я бы сама убежала)))
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Та я бы сама убежала)))
Вони можуть переповзати в піхву й викликати виділення
PORKA• 03 февраля 2025
Ответ дляЧерговий по кухні
Я пошла за вормилом.
автор Домашка • 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Я пошла за вормилом.
Скажете як подіяло чи ні )
Черговий по кухні• 03 февраля 2025
Ответ дляPORKA
Я пошла за вормилом.
Нащо? У вас гельмінти? По вазі і виду розрахували? Де взяли запасну печінку? Вагітність преривати будете, раптом що?