спальное место• 03 февраля 2025

Это Канье так одевает Бьянку? Или она сама

Вакцениро Вона• 03 февраля 2025
У ней конечно потрясающая фигура, а Канье необыкновенно талантливый бизнесмен и продюсер..
Но выглядит она так, как будто умоляет о помощи. И уже давно.
А Канье - психопат, абьюзер, сторонник всех теорий заговоров и плоской земли, собрат Маска по разуму.
Если бы сейчас президентом не был Трамп, их бы копы сбили ещё на подлёте за оскорбление общественной морали. Но сейчас в президентах лучший друг Канье....Поэтому, какое-то время ему будет позволено все. Несмотря на то, что основной избиратель Трампа - религиозный консервативный богобоязненный провинциальный жлоб.
Ліплю вареники• 03 февраля 2025
Мм, точно одевает?
Зайченя• 03 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Посмотрела видео с церемонии. Не верю, что ей это нравится. Нет у нее легкости. Понятно, что все нервничают перед камерой чтоб не лохонуться, но не верю.
Пацан к успеху шел• 03 февраля 2025
Звоню обоим, шас узнаю.
миссДавеча• 03 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Назвіть хоть одне потрясающе місце на її фігурі.
Аноним_• 03 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
В чем потрясность этой коротколапки?
Вакцениро Вона• 03 февраля 2025
Ответ длямиссДавеча
Для мене вся фігура загалом неймовірна.
Такі природні форми - рідкість. П´ятий розмір бюсту при худих руках та вираженій талії, плаский живіт, розгорнуті гострі плечі, досить довга шия.
Я не прихильниця сухих прямокутників зі стегнами підлітків та грудною клітиною замість грудей.
Тож, наші погляди на цю жінку можуть кардинально відрізнятися. На колір і смак товариш не всяк)))
До речі, не знаю, чи завжди це пов´язано, але, зазвичай, жінки з,так би мовити, нерозвинутими формами завжди чомусь публічно голосно фукають на тих, кого природа нагородила більш щедро.
Губка Боб• 03 февраля 2025
Впевнена, що це все під його тиском робиться.
В неї вигляд жертви.
Байдужий погляд, беземоційне обличчя. Можливо, під препаратами, можливо залякана.
Він відомий аб´юзер, всіх своїх жінок, включаючи Кім, бив. Думаю, над цією дівчиною теж є насилля, як не фізичне, то психологічне.
Правильно_Валерчик• 03 февраля 2025
Выглядит очень печально, как абьюз в чистом виде
миссДавеча• 03 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Для мене вся фігура загалом неймовірна.
Не бачу ні вираженої талії, ні довгої шиї. Великі висячі груди, короткі ноги і сама звичайна шия. Не яскраво виділена талія. Латинський тип фігури. Ну погоджуюсь, що явно не суха.
Аноним_1857• 03 февраля 2025
Ответ длямиссДавеча
згодна, фігура жах
Вакцениро Вона• 03 февраля 2025
Ответ длямиссДавеча
Великі пишні груди стоять параллеьно горизонту тільки тоді, коли вони створені за домопогою імплантів.
Я не наполягаю на тому, що ви повинні визнати її фігуру красивою.
Але, якщо орієнтуватися на привабливість для протилежної статі, то привабливість таких б´янок десь на 9,5 з 10.
А про ’груди повинні вміщатися в долоню’, зазвичай, розповідать чоловіки з дуже маленькими долонями. Розповідать, а потім біжуть дивитися порно з такими, як Б´янка)))
Летюча помилка• 03 февраля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Наркоман с псих расстройством. Чего от него ждать. Они просто нашли друг друга, она тоже видно, не дружит с головой
Ну не скажите! Он в отличие от нее одетый.
Летюча помилка• 03 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Потрясающая фигура? Ну разве что сиськами потрясает.
Вижу короткие ноги и непропорционально большие висячие груди с огромными бледными сосками.
Ради справедливости скажу, что в нормальной одежде она бы выглядела отлично и сексуально. А так выглядит будто в баню разделась.
Белочкой зови• 03 февраля 2025
Ответ дляВпораюсь зі всим
це концептуально! до того ж дрескод - бути в сукні, витримано
А, ну так. І не причепишся😅
Летюча помилка• 03 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Для мене вся фігура загалом неймовірна.
Груди висячі та негарні, занадто великі на фоні решти тіла, ноги короткі. Ви все ще вважаєте її фігуру неймовірною?)
миссДавеча• 03 февраля 2025
Ответ дляВакцениро Вона
Ну знаєте, можна поспівчувати жінкам з пʼятим розміром грудей. Це я зовсім не через заздрість. Хай вони краще поміщаються в долоні, навіть дві разом. Думка чоловіків, не цей рахунок, мене зовсім не цікавить.