Пописанная парта• 03 февраля 2025
На какой вес выгляжу?
Интересно стало на какой вес выгляжу на первый взгляд, рост 170
Пописанная парта
• 03 февраля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
На штурмовика)
Вага 78
А чего штурмовик?
Агент Пинкертона• 03 февраля 2025
Ответ дляПописанная парта
Что трудно?
Вы Людмила « трудно очень»?
Пописанная парта
• 03 февраля 2025
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я Вас не знаю, но уже люблю)
Копирайторша• 03 февраля 2025
Ответ дляАnnеt
покатит для сельской местности
Така ловка дівка. худати не треба бо поратися буде важко.
Пописанная парта
• 03 февраля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Вы Людмила « трудно очень»?
Нет и не знаю кто єто
Пописанная парта
• 03 февраля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Куртка дуже мощна)
В смысле? Мне отдали эту дубленку, нравится - она плохо выглядит?
Лагшмивара• 03 февраля 2025
Такий ракурс, наче ви як мінімум 178. Хотіла похвалити ваші довги ноги. Але, все одно похвалю.
Одяг невдалий для оцінки фігур та ваги, не видно бюсту та талії. Ви можете бути як прямокутником, так і яблуком, і навіть важкеньким пісочним годинником. Якщо ви почуваєте себе добре, то навіщо вам чужа оцінка. А якщо хочете схуднути, то я вважаю, що -10 буде достатньо, щоби виглядати набагато свіжіше та впевненіше.
Хоча, вам зараз тут понаписують, що треба скидати 25-30. Просто пам´ятайте, що стандартна порадницця має зріст 170-172 і важить, при цьому, максимум 48.