Пописанная парта• 03 февраля в 15:20
На какой вес выгляжу?
Интересно стало на какой вес выгляжу на первый взгляд, рост 170
Копирайторша• 03 февраля в 15:21
Килограмм 80. Хотя в таком антураже это абсолютно не важно.
Пописанная парта
• 03 февраля в 15:22
Ответ дляСокодавка ще та
На штурмовика)
Вага 78
А чего штурмовик?
Сокодавка ще та• 03 февраля в 15:22
Ответ дляПописанная парта
А чего штурмовик?
Куртка дуже мощна)
Агент Пинкертона• 03 февраля в 15:23
Ответ дляПописанная парта
Что трудно?
Вы Людмила « трудно очень»?
Пописанная парта
• 03 февраля в 15:23
Ответ дляБжоли-бандерівці
Я Вас не знаю, но уже люблю)
Копирайторша• 03 февраля в 15:24
Ответ дляАnnеt
покатит для сельской местности
Така ловка дівка. худати не треба бо поратися буде важко.
Пописанная парта
• 03 февраля в 15:24
Ответ дляАгент Пинкертона
Вы Людмила « трудно очень»?
Нет и не знаю кто єто
Пописанная парта
• 03 февраля в 15:24
Ответ дляСокодавка ще та
Куртка дуже мощна)
В смысле? Мне отдали эту дубленку, нравится - она плохо выглядит?
Лагшмивара• 03 февраля в 15:25
Такий ракурс, наче ви як мінімум 178. Хотіла похвалити ваші довги ноги. Але, все одно похвалю.
Одяг невдалий для оцінки фігур та ваги, не видно бюсту та талії. Ви можете бути як прямокутником, так і яблуком, і навіть важкеньким пісочним годинником. Якщо ви почуваєте себе добре, то навіщо вам чужа оцінка. А якщо хочете схуднути, то я вважаю, що -10 буде достатньо, щоби виглядати набагато свіжіше та впевненіше.
Хоча, вам зараз тут понаписують, що треба скидати 25-30. Просто пам´ятайте, що стандартна порадницця має зріст 170-172 і важить, при цьому, максимум 48.