Copy-Paste• 03 февраля в 16:04
В теме про Трампа наконец выяснили почему Путлер начал войну
Бо у него маленький писюн, вот и бесится. Все сходится. Мужчины с маленьким членом всегда хотят машину побольше, собаку побольше, а этот захотел территорий побольше.
Ответ дляМама Никитки-2
Запросто. В Чернігові немає клінік, які роблять операції. Це не Киів. . Ви б маму за 150 км везли б з апендицитом? Чи займались пошуком платних лабораторій в місти, де залишилось 30 тис населення з 270 в травні 22? Ви дати, коли написані дописи бачите?
Шо ще цікавого про мене у вас в загарбниках є? Хочаб буду знати свій «фан-клуб»
Правда 30 тис залишилося?
Ответ дляМама Никитки-2
Тоді чого ви так переживаєте за лікування дітей і віл інфікованих,якщо українська медицина все забезпечує безкоштовно?
Що стосується вашого фан клубу,то це не я.Це інтернет все записує і пам´ятає))Я лише пару разів пальцем ткнула в екран телефону.
Ответ дляМама Никитки-2
Почекайте,ваш запис датований вереснем 2022 року.І там написано,що операцію ваша мама робила рік тому,у 2021.Які тридцять тисяч населення у травні? І коліно зламала перед війною.
Ирина-bbd0• 03 февраля в 17:43
Ответ дляOlvia1987
Если безкоштовно для пациента.источник финансирования у государства может быть какой,угодно?
В чем фишка? Чтобы Украине было как можно хуже?
Сто раз писали.не надейтесь.Ваше ’путин спаси помоги’ так ожидаемое горячо Вы не услышите))))))
Мама Никитки-2• 03 февраля в 18:09
Ответ дляOlvia1987
І? Ще раз, в Чернігові не аж приватних клінік, які роблять полосні операції. Ви маму з апендицитом везли б за 150 км?
І де ви побачили в мене дату, коли брали аналізи?
Мама Никитки-2• 03 февраля в 18:10
Ответ дляsammy
Правда 30 тис залишилося?
Весною 22? Меже і меньше. Ви шось про Чернігов чули? Чи тікі намагаєтесь в сарказмі позмагатись?
Мама Никитки-2• 03 февраля в 18:12
Ответ дляOlvia1987
Для особливо обдарованих, для безкоштовної медицини в Україні існували і існують купа іноземних грантів. Головні були зі штатів.
Якщо ви не переживаєте, то як вчора сказала моя мама про таких як ви, бумеранги зазвичай пирлітають неочікувано.
Ответ дляМама Никитки-2
Які бумеранги?Я взагалі не пам´ятаю,щоб для мене і членів моєї сім´ї українська медицина колись була безкоштовною.Такі привілеї мають лише династії чиновників.Налякала.
Мама Никитки-2• 03 февраля в 18:17
Ответ дляOlvia1987
Династії чиновників? В мене мама вчитель на пенсії. А батько в міліції працював. Де династія? Батькам 75+
Ответ дляМама Никитки-2
Вперше чую про таке місто.А ні,припоминаю,що в перших числах квітня російські війська відступили з північної частини України,в тому числі і з під Чернігова.
Ответ дляМама Никитки-2
Ну бачте,як пощастило вашим батькам.А операції і лікування своїх батьків ми оплачували самі.Мабуть не всі українці для України є українцями.
Ответ дляМама Никитки-2
А де ви сарказм побачили? Дивно... чи одразу нападати- то норма життя. Діалогу без цього в принципі не може бути?
Чернігів моє рідне місто,але ми давно звідти виїхали. Дуже болить доля міста, тому і перепитала чи насправді так мало людей там залишилось.
Розмову закінчено
Мама Никитки-2• 03 февраля в 18:23
Ответ дляOlvia1987
А до цього вони просто стояли і гуманітаркою Чернігів завалювали?
Мама Никитки-2• 03 февраля в 18:26
Ответ дляOlvia1987
Куди платили? В касу державної лікарні? Чи куди?
Мама Никитки-2• 03 февраля в 18:28
Ответ дляsammy
Розмову закінчено
Вибачте. Не хотіла вас образити. Дістали деякі розумниці.
Щас все більш-меньш нормально. Місто живе. Багато переселенців.
Мама Никитки-2• 03 февраля в 18:35
Ответ дляOlvia1987
Що ви хочете?Я з Миколаєва.Чули що небудь про таке місто і чим його завалювали перший рік війни? Будемо мірятись?Не виїжджала нікуди
Тобто ви намагаєтесь зі мною помірятися в якому місті було гірше?
А шо, Миколаїв був в повній облозі? Відрізаний від всіх і всього? Танкові частини Чернігівщини були до війни відправлені на Південь. В Чернігові був голод, справжній голод. Раз в 3 дні роздавали хліб. Люди пили воду з батарей. Військова допомога в Чернігів прибула на початку березня.
Мама Никитки-2• 03 февраля в 18:39
Ответ дляOlvia1987
В касу державної лікарні як благодійний внесок і повністю всі обстеження,ліки і анестезію.
То мабуть в батьків були планові операції, Нє? А не поклали на стіл через півгодини, як привезли?
Блд. Ви зовсім тупа, прости господи, чи шо ви намагаєтесь мені довести?
Що апендицит може потерпіти допоки я маму в Киів довезу?
Ответ дляМама Никитки-2
Я намагаюсь вам донести,що не треба мене лякати бумерангом.Розмова з вами закінчена.
Korall place• 03 февраля в 20:08
Ответ дляМама Никитки-2
Господар? Ну ну… я нікому не вірю. Но від того, що світ залежить від Америки стає страшно, бо Америкою керує обізяна з гранатою.
Раджу почитати книгу «Війна» Вудворда. Може окуляри спадуть.
Ну прям так очкуете, что вас выгонят, аж палитесь
Мама Никитки-2• 03 февраля в 20:33
Ответ дляKorall place
Моя ж ти киця🤣🤣
Минулий Ак за що в повний бан полетів?