Бабульція• 03 февраля 2025
як ви стримуєте свій шопоголізм?
як не купити сумочку, носочки, помаду? це лікується? які лайфхаки та прийомчики? дякую))
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Ніяк
Аврора і Алік це лайт варік
Коли хочеш купити а одяг та косметика дорого
Ще їжа
Купую все що хочу та бачу
Кавуни та диня, ананаси мені на тому тижні принесли задоволення більше ніж шопінгом
Аврора і Алік це лайт варік
Ще їжа
Купую все що хочу та бачу
ой, сир
КартаБезКомиссий• 03 февраля 2025
Меня вылечила учеба ребенка за границей, туда такие суммы уходили, что не до шопоголизма. Ребенок уже вернулся, а на покупки пока не тянет
Ноунэйм• 03 февраля 2025
Ответ дляБабульція
ох, мій мозок ще не підтягнувся до розуміння цього
Автор, расскажите, как вы сдерживаете и какие у вас «прийомчики»?
Галябалована• 03 февраля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Це перспективне вкладання грошей.
КартаБезКомиссий• 03 февраля 2025
Ответ дляГалябалована
Це перспективне вкладання грошей.
Безусловно, поэтому не жалко. А шопинг сам собой прекратился
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
та як, примушую себе не купувати, прям на ручному керуванні, кажу собі - мила, не йди, не купуй, проходь, нашо воно тобі та стопятсота помада? це самообман, крошка, не бреши собі, вона принесе тобі задоволення на 5 хвилин, а ти станеш далі від своєї мрії і таке інше
Капитошечка• 03 февраля 2025
Ответ дляГалябалована
Ніколи не мала з цим проблем. Мабуть не мала легких грошей і завжди ставила дорого вартісні цілі.
Що значить лёгких грошей?
зп звичайної людини то легкі гроші чи ні?
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
оооо
Ноунэйм• 03 февраля 2025
Ответ дляБабульція
Так вы все знаете, зачем тему создавать?
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляКапитошечка
Що значить лёгких грошей?
від ’легкості’ грошей це не залежить, згодна
Галябалована• 03 февраля 2025
Ответ дляКапитошечка
Що значить лёгких грошей?
Про легкі гроші вчора була тема про родину з трьох людей, що живуть за рахунок батька і брата. Він медетує, вона подорожує в пошуках емоцій. Це надзвичайно легкі гроші ))
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляХерсон це Україна
Где пол года нет работы? При острой необходимости можно пойти на любую, если под года нет денег на коммуналку даже
ну ви біле пальтішко зніміть
Саджу все зарання• 03 февраля 2025
Носочки це що? Ви купуєте передню частину взуття?
Українізація переможе, коли всі нарешті вивчать слова шкарпетки, полуниця і будь-який.
Будьте так ласкаві• 03 февраля 2025
Ответ дляБабульція
чоловіка пиляти не пропонуйте))
Для начала не все его имеют)))))
КартаБезКомиссий• 03 февраля 2025
Ответ дляБабульція
от ви розумна людина, а я мабуть, обізьяна
Вам позитивных эмоций просто не хватает, шопинг - это самый простой способ их получить. Пока не найдете другой источник таких эмоций, никакие лайфхаки не помогут. Ну либо какой-то сдерживающий фактор, на пример начните ремонт
Ноунэйм• 03 февраля 2025
Ответ дляГалябалована
И где деньги берут, в тумбочке? Или кто-то в тцк работает?
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляХочу барабульки
Подвела итоги за январь и обалдела. Потратила в два раза больше чем заработала... Теперь вопрос - чем заменять этот шопоголизм?
я відключила кредитні ліміти. а потім підключила)))
Нагайна• 03 февраля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Трускавки, попрошу
Галябалована• 03 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
В тумбочці.
чи в пакетику. Хто зна як там родичі носять.
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляНагайна
Не стримую, наоборот рада, что шопоголизм ко мне вернулся, одно время ничего не хотелось
у вашому випадку це добре, насолоджуйтеся)))
Пузата Хата• 03 февраля 2025
Та никак . Стараюсь покупать нужное или что очень понравилось
Сегодня заказала мист и крем Космедикс - нужен был крем без активов для восстановления кожи, пилинги делаю
Выбираю антиперспирант - тоже нужно
Понравилось поло, хочу купить)
Выбираю антиперспирант - тоже нужно
Понравилось поло, хочу купить)
Дева Мария• 03 февраля 2025
Я излечилась полностью , теперь не могу решиться что то купить . Вот это проблема
Херсон це Україна• 03 февраля 2025
Ответ дляБабульція
ну ви біле пальтішко зніміть
Навіть не вдягала
З маленького міста, але навіть в нас на воркі є вакансії
Так, це не супер зось круте, але аби мені треба було платити комуналку, я б не побрєзгувала і пішла на роботу і касиром, і нянею і де було б місце
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Ну як як, гроші не з колодязя беруться, гроші мають властивість закінчуватися, я разів 4 подумаю перед тим щоб щось купити.
ви розумна людина!
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляГалябалована
не бояться вони? що джерело перекриється?
КартаБезКомиссий• 03 февраля 2025
Ответ дляПузата Хата
Выбираю антиперспирант - тоже нужно
Понравилось поло, хочу купить)
Выбираю антиперспирант - тоже нужно
Понравилось поло, хочу купить)
Поло классное
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляНоунэйм
Сейчас такие цены, что очень легко сдерживать свой шопоголизм
отож. тому і виникло питання
Бабульція
• 03 февраля 2025
Ответ дляСаджу все зарання
о, у вас пальтішко ще біліше, дякую шкарпетки наше все