Зоя Жорівна• 03 февраля в 16:34
Піду розбиратися до школи що це таке травмували психіку дитині!
В школі сьогодні вчителька на уроці розказувала діткам страшну криваву історію про те як одна дівчина стікла кров´ю через дуже рясні місячні, і те як важливо дівчатам слідкувати за своїм здоров´ям , про ендометріоз, мій хлопчик боїться і бридиться місячних. Що робити з такими вчительками біології ?
Ушла и Пришла• 03 февраля в 20:47
Ответ дляЗоя Жорівна
він маленький 13,8
Ще какає і пісяє під себе?
Сорока-ворона• 03 февраля в 20:51
Ответ дляЗоя Жорівна
кров - страшно, звідки витікає - бридотно
Вы больная?
Цветов Мне срочно• 03 февраля в 21:12
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ха! Я коли ще навчалася, нам вчителька розповідала про Хіросіму і Нагасакі. Яскраво так розповідала. А потім ще й фільм включила. Не знаю, де вона його взяла, але там так деталізовано розповідали, що з людьми відбувається під час ядерного вибуху. А це на секундочку 5 клас був. Ото весело було
О,я в 2 чи 3му класі після Му-му довго заспокоїтись не могла, і не розуміла нащо таке проходити в школі в такому віці,дууууже школа було собаку.....
Цветов Мне срочно• 03 февраля в 21:23
Ответ дляЛеди_в_ночи
Моя дитина зараз навчається в іспанській школі, по-нашому 6 клас. +/- 11 років дітям.
На початку року навчального якраз анатомію людини вивчали, репродуктивну систему ну дуже ретельно розглянули. Про місячні вчителька і розказувала, і показувала відео, і демонструвала в класі різні засоби гігієни для жінок у критичні дні (тампони, прокладки, менструальні чаші та труси). Також розповіла про види сексу. Потім писали контрольну на цю тему. Ніхто з дітей свідомість не втрачав та до психолога не звертався... Більше шоковані були деякі батьки (не іспанці).
ВИДИ сексу?я б також була в шоці
Ангелок з ріжками• 03 февраля в 21:33
Ответ дляМао_Мяо
Моя донька в 11 років попала в реанімацію з великою втратою крові і критично низьким гемоглобіном. Це так почалися місячні(
Поки я приїхала додому , то вона тричі втрачала свідомість. Добре, що я додумалася подзвонити. Це страшний сон.
Реально, це дуже небезпечно і про це треба говорити.
Махровый трындеж, но народ ведется. Причина там другая, а ответственность ваша, но вы стрелки переводите. Мед персонал знает, о чем я
Пані з калабані• 03 февраля в 22:11
Ответ дляЗоя Жорівна
хіба таким маленьким хлопчикам можна знати про таке бридотне дівчаче, в класі половина хлопців, не тільки дівчата
Віддайте телефон санітарам
Черговий по кухні• 03 февраля в 22:24
Ответ для_Юта_
Спорный вопрос.
Мальчикам тоже нефигово бы знать об этих процессах, чтоб потом не брезговать женой и не выгонять из хаты ее на эти грязные дни, как в Индии.
И не ржать, если у девочки протекли месячные, а предложить ей свою рубашку на пояс обмотать
Вот-вот, был у нас прикол, сотрудница отпрашивалась домой после обеда, уйти пораньше. А директор прицепился, зачем тебе раньше, объясни хоть убейся. Она мялась-мялась, а потом говорит: у меня прокладка протекла и нет запасной, надо срочно домой в связи с этим ехать. Он резко поменялся в лице и сразу отпустил.
Черговий по кухні• 03 февраля в 22:31
Ответ дляЗоя Жорівна
я с ним никогда не говорила об етом
есть выход - купите детскую книгу на эту тему.
их специально уже давно издают, для разных возрастов - от дошколяшек (в более поверхностной форме, но с картинками) и для постарше, уже с подробностями про месячные, беременность и прочее.
мне запомнилась картинка про ’какие бывают члены по форме и размеру’ из темы - почему у меня не такой как у других? )))
и чётко расписано в доступной форме и с картинками, что все люди разные и все органы у них тоже по разному растут: короче- длиннее, шире-уже, разного цвета и калибра )))
для мальчика - самоё оно. и про месячные у девочек там тоже было очень доступно описано, без ’брыдоты’. и что девочек в такие дни надо особенно оберегать и жалеть.
Черговий по кухні• 03 февраля в 22:31
Ответ дляЗоя Жорівна
я думаю що він досі не здогадується що дівчата пісяють і какають
думает, что они роботы?
Черпак_для_фантазий• 03 февраля в 22:38
Ответ дляЗоя Жорівна
звільнення
Вы гоните, рассказала сыну лет в 8 о разнице взрослели мальчиков и девочек. В обморок не упал. Как выглядят прокладки знает.
Борисфенка• 03 февраля в 22:43
Ответ дляЗоя Жорівна
звільнення
А про секс і запліднення уроків не було ще?
Що станеться з бідним хлопчиком після цього?
Головний кошак• 03 февраля в 22:50
Ответ дляЗоя Жорівна
маленькі ще зовсім 8-ий
Мій з 7 років знає що таке місячні, дякую рекламі) Переживе ваш син, смерть від цього йому не загрожує
Калинові вуста• 03 февраля в 23:03
Ответ дляЗоя Жорівна
маленькі ще зовсім 8-ий
А чего боится то?
Калинові вуста• 03 февраля в 23:04
Ответ дляЗоя Жорівна
Он с особенностями?
Ms. Скромность• 03 февраля в 23:27
Ответ дляЗоя Жорівна
звільнення
Звідки така поблажливість - просіть відразу відьму на багатті спалити
Місячне Сяйво• 04 февраля в 12:21
Ответ дляЗоя Жорівна
звільнення
Ну що? Вже поскаржилися?
Добилися звільнення?
ЯяяКакаджамбо• 04 февраля в 13:15
Ответ дляЦветов Мне срочно
Я і зараз не розумію, навіщо було топити собаку і яка мета проходження того твору в ранньому віці.
dahashutka19• 05 февраля в 13:46
Ответ дляЗоя Жорівна
маленькі ще зовсім 8-ий
У 8 клсі майже у всіх вже місячні йдуть . Правильно робила, що дітям розповіла про це.
Дочитала, що у вас хлопчик. Ви почитайте його повідомлення в телефоні з друзями
Троляка