Зоя Жорівна• 03 февраля в 16:34

Піду розбиратися до школи що це таке травмували психіку дитині!

В школі сьогодні вчителька на уроці розказувала діткам страшну криваву історію про те як одна дівчина стікла кров´ю через дуже рясні місячні, і те як важливо дівчатам слідкувати за своїм здоров´ям , про ендометріоз, мій хлопчик боїться і бридиться місячних. Що робити з такими вчительками біології ?
Copy-Paste• 03 февраля в 17:45
Ответ дляПрилипало
Кроха еще
з вусами та волоссям по колiна
автор Зоя Жорівна • 03 февраля в 17:46
Ответ дляРаздражевская
заборонити всім жнкам менстрюювати! а то розбещилися тут, квіточок лякають в 14 рочків))
13, 7 завтра буде 13,8
Вільний митець• 03 февраля в 17:52
Ответ дляЗоя Жорівна
кров - страшно, звідки витікає - бридотно
Що ж ви свою бридотну чоловіку підставляєте? З тої бридотної ваша буся вилізла
Місячне Сяйво• 03 февраля в 17:53
Ответ дляЗоя Жорівна
13, 7 завтра буде 13,8
То якого покарання будете вимагати для вчительки?
Звільнення? Тюрма?
автор Зоя Жорівна • 03 февраля в 17:54
Ответ дляМісячне Сяйво
Звільнення? Тюрма?
звільнення
Місячне Сяйво• 03 февраля в 18:02
Ответ дляЗоя Жорівна
звільнення
А якщо не звільнять?
ЧупакабраЗеБест• 03 февраля в 18:10
Ответ дляЗоя Жорівна
маленькі ще зовсім 8-ий
ужас какой, я бсама обосралась от страха, вообще не могу про болячки слушать, очень нервничаю , переживаю.
Звожу з розуму• 03 февраля в 18:12
спросила у своего крохи с 8 класса и еще одного с 4 - оба знают что такое месячные
смеха или отвращения вопрос не вызвал ни у кого
Директор Пляжу• 03 февраля в 18:14
Ответ дляЗоя Жорівна
маленькі ще зовсім 8-ий
нам в 8 чи 9 класі біолог показував документальне кіно про організм людини, так там жіночі піхви знімали, вид знизу, та як звідти кров витікає під час місячних. А на іншому уроці було документальне кіно про якогось діда, який помирав і цей процес знімали на камеру.
А вашому всього лиш на словах сказали, що у дівчаток кров іде 5 днів на місяць
Оябунчик• 03 февраля в 18:19
Переводьте такого ніжного хлопчика на домашнє навчання, нічого кращого нема, як сидіти дома та чути й бачити лише мамочку
Бавовнятко• 03 февраля в 18:28
Ответ дляЗоя Жорівна
маленькі ще зовсім 8-ий
хватит троллить
Штора с кисточкой• 03 февраля в 18:38
Ответ дляПошаманю
Як розберетеся, напишіть
Поддерживаю . Очень хочется поржать .
Паратруперсупер• 03 февраля в 18:40
Ответ для_Юта_
Спорный вопрос.
Мальчикам тоже нефигово бы знать об этих процессах, чтоб потом не брезговать женой и не выгонять из хаты ее на эти грязные дни, как в Индии.
И не ржать, если у девочки протекли месячные, а предложить ей свою рубашку на пояс обмотать
Мой знает, класса 6, может 5
Всегда говорит - как мне повезло что я не женщина! Кровь из @опы не бежит.
Штора с кисточкой• 03 февраля в 18:41
Ответ дляЗоя Жорівна
А ваш крошка еще и родился оттуда .... Вот где самый ужас !
Простоваля• 03 февраля в 18:42
Ответ дляМамкиня доця
Ваш тролізм сам, як рясна кровотеча: не капає, а тече..
І не кажіть, з маленьким хлопчиком трохи перегнула
Штора с кисточкой• 03 февраля в 18:44
Ответ дляМолода і нерозважлива
А як він народився - він в курсі?
Аист купил в магазине , принес в капусту и там уже автор нашла свою малютку
Кудряшка Сью• 03 февраля в 18:46
Ответ дляКаяспер
такие разговоры следует проводить отдельно только девочкам
Чего вдруг?
Чумачечая_• 03 февраля в 18:47
А вiн знає, що якщо б у вас не було місячних його б взагалі не було?
успокойте_Меня• 03 февраля в 18:49
троляка кровосис.
Триндю-бриндю• 03 февраля в 18:53
Что то подсказывает что это рашист-дрочер с дебильным переводом зашел
Я Вас не боюся• 03 февраля в 18:59
мы с мужем за 20-ть лет родили вместе 2-х дочек. он был на родах от и до... помогал очень. с сексом все ок. занет, что у меня обильные месячные и если мне надо апельсины и кагор - он их найдет в любое время. я гипотоник - живу с 90*60... мне надо держать гемоглобин... иначе теряю сознание. однажды было, он повторения не хочет. недавно после гистеры лопнул сосуд в шейке... за сутки потеряла больше литра крови. и колол окситоцин (тога еще думали, что внутриматочное) и возил по врачам и бегал аз прокладками, потому что меня заливало по прокладки на 4 капли за 40 минут... чего вы так распереживались за своего мальчика.. он должен быть мужчиной, на которого женщина может положиться в трудную минуту... а не сопляком, который боиться, когда кровь из пальчика берут... таким был был мой бывший муж.. послан груши околачиваться... а нынешний... просто любимая умничка
Там все розмивчато• 03 февраля в 19:01
Взагалі то з 5 до восьми років потрібно хлопчикам про таке знати
90x60x90• 03 февраля в 19:11
Ответ дляЗоя Жорівна
А він в курсі, звідки він виліз при народженні? Чи ви про таку бридоту навіть думати боїтесь?
Чарочка діда• 03 февраля в 19:11
Ответ дляМолода і нерозважлива
По суті вам треба на міністерство освіти подавати в суд, що включили анатомія людини в шкільну програму
Або на Ватикан, чи хто там головний представник Бога, за те що жінок взагалі створили з місячними
На бога пожати в суд неможливо, він же не людина. А представник за особу не несе відповідальність, тільки представляє її інтереси в суді
Чарочка діда• 03 февраля в 19:13
Ответ для_Юта_
Спорный вопрос.
Ну вообще то знание не поможет с брезгливостью. Я вот допустим знаю что другие люди какают, но мне все равно было бы мерзко увидеть или нюхать чужое говно, если кто не смыл за собой.
Черговий по кухні• 03 февраля в 19:25
Ответ дляЗоя Жорівна
хіба таким маленьким хлопчикам можна знати про таке бридотне дівчаче, в класі половина хлопців, не тільки дівчата
Посмотрите, для какого возраста пишут в детских книгах про месячные.
Мне мама еще во 2м классе рассказала. Но я девочка.
Сыну книжку Про ЭТО купила тоже в 1м классе.
Леди_в_ночи• 03 февраля в 19:31
Моя дитина зараз навчається в іспанській школі, по-нашому 6 клас. +/- 11 років дітям.
На початку року навчального якраз анатомію людини вивчали, репродуктивну систему ну дуже ретельно розглянули. Про місячні вчителька і розказувала, і показувала відео, і демонструвала в класі різні засоби гігієни для жінок у критичні дні (тампони, прокладки, менструальні чаші та труси). Також розповіла про види сексу. Потім писали контрольну на цю тему. Ніхто з дітей свідомість не втрачав та до психолога не звертався... Більше шоковані були деякі батьки (не іспанці).
Трактор Віка• 03 февраля в 19:42
Ответ дляКаяспер
Схєралі ?
Одні думки• 03 февраля в 20:30
Це не Ваш старшенький синочок тут тему створював про те, що гидує дівчину-співмешканку, коли у тої місячні, і хоче щоб вона кудись ділася на цей період?
Поясніть свіїй фіалці, що таке нормальна фізіологія. І що якби у мами місячніх не було ніколи, то і фіалочка б не народилася))))
Коварная Зая• 03 февраля в 20:30
Ответ дляЗоя Жорівна
я думаю що він досі не здогадується що дівчата пісяють і какають
Мамо, то хоч поясніть сину! Вам там всім треба до психолога!
А ви дівчата, от смієтеся…А в мене чоловік у 23 роки вияснив! Уже після нашого весілля. Що у дівчат три дирочки, він думав дві! Біологію прогулював схоже, дівкам мабуть не рахував🤣