Зоя Жорівна• 03 февраля 2025
Піду розбиратися до школи що це таке травмували психіку дитині!
В школі сьогодні вчителька на уроці розказувала діткам страшну криваву історію про те як одна дівчина стікла кров´ю через дуже рясні місячні, і те як важливо дівчатам слідкувати за своїм здоров´ям , про ендометріоз, мій хлопчик боїться і бридиться місячних. Що робити з такими вчительками біології ?
Наша взяла• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
маленькі ще зовсім 8-ий
Тю, блин. Тупой какй-то троллинг.
Диверсификация• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
про які місячні у такому віці у хлопців ви гоаорите, камон
У моего сына первый урок биологии ( не помню с какого класса начинается биология) учитель показала что будет с лёгкими, если курить. Я помню он так впечатлился. Ему уже под 30, до сих пор вспоминает те лёгкие. Не курит конечно
Місячне Сяйво• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
я думаю що він досі не здогадується що дівчата пісяють і какають
А що на його думку дівчата роблять коли йдуть до туалету в школі?🤦
Бутерброди їсти? Чи інтернет там краще робить?😁
Всім шампаньського• 03 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
автор, ну что там.
Вы уже в кабинете директора ?
Нет, в своей палате. Санитары вайфай отключили.
Звезда в шоке• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
кров - страшно, звідки витікає - бридотно
Це вам ваш чоловік сказав?
ЯяяКакаджамбо• 03 февраля 2025
Ответ дляУхахайкина
Мультфильм был. Мы его все смотрели в 8-10 лет. Жуть кошмарная
Мультфільм теж був. Але то ще й фільм якийсь був, документальний типу. Явно якийсь садист знімав. Може якби зараз дивилася, то нічого б там такого не побачила, але як дитина я потім довго посеред ночі кидалася з криком. І все просила батьків у підвалі ночувати.
Місячне Сяйво• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
я в житті прокладку при ньому не тримала , я справжня турботлива матуся
Може і чоловік ваш про місячні не знає😂?
Сизоока бестія• 03 февраля 2025
Ответ дляжар-птица Нюра
Вы теми местами брыдотними ангелочка своего рожали
Єто другое
Зоя Жорівна
• 03 февраля 2025
Ответ дляКаяспер
автор, ну что там.
Вы уже в кабинете директора ?
піду завтра
Квітка Миру• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Звідки у вас дитина?
Зоя Жорівна
• 03 февраля 2025
Ответ дляКвітка Миру
Звідки у вас дитина?
трахалася з чоловіком
Дуже дуже вумна• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
я с ним никогда не говорила об етом
Я вибачаюсь,а скільки вам років?бо помилка на помилці
Зоя Жорівна
• 03 февраля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Квітка Миру• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
але манюні дуже рано ще про таке знати
Примітивно тролите, нецікаво. Йду від вас, пока-пока!
Ухахайкина• 03 февраля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
О да,я еще успела в пионерском лагере посмотреть, в младшем отряде. И плачущих детей не разрещали уводить, гребанные совковые пропагандоны. Как понимаете, массовый ночной энурез был по всем отрядам.
Місячне Сяйво• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
але манюні дуже рано ще про таке знати
А коли не рано?
Років у 40?
Дуже дуже вумна• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Не вірю,бо таку тупість і безграмотність тільки в 14 років можна нести
Просто красавица• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Синочка ваш звідки на світ з´явився?
Не гидуєте ним?
тянитолкайка• 03 февраля 2025
Правильно що вчителька розповідає про фізіологічні процеси в організмі жінки. А то потім буде як мій знайомий розповідати що місячні то Божа кара жінкам за їхні гріхи. І дівчата не повинні соромитись місячних і сприймати їх як щось бридке. При правильній гігієні це не бридкий процес.
Ліплю вареники• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Він вже порнуху дивиться і може ще щось робить.
Чи у нього ерекції зранку немає?
Зоя Жорівна
• 03 февраля 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Ви образили всіх 14 річних, через дорослу 41 річну кончену тьотю
Місячне Сяйво• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
я трахалась з чоловіком а Вам не цікаво - йдіть
Це що якесь досягнення?
Зоя Жорівна
• 03 февраля 2025
Ответ дляПросто красавица
Синочка ваш звідки на світ з´явився?
Не гидуєте ним?
я не гидую, але чоловіки/хлопці гидують
очевидно
Зоя Жорівна
• 03 февраля 2025
Ответ дляЛіплю вареники
Чи у нього ерекції зранку немає?
є, я кожного ранку перевіряю
Джонсонюк• 03 февраля 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
він маленький 13,8
Розкажіть йому, що в нього теж може щось капати й витікати. Бо як побачить, то може померти від несподіванки