Bransoletka• 03 февраля в 21:47

Заморозка війни. Шарп

Цікавий допис:
🍁 Поки все підтверджується.

👉 Спецпредставник Трампа приїде до України орієнтовно 15-17 лютого. Далі відбудуться його візити до Берліну, Риму, Парижу та Лондона.

👉 У першій половині березня Зеленського викличуть у Вашингтон.

👉 У квітні Трамп, Зеленський і путін можуть зустрітись в СА.

👉 Далі прогнозувати складніше, але все йде того, що схема: «заморозка - вибори - угода» стає найбільш ймовірною.

👉 У США все активніше поширюються чутки про найбільш принциповий пункт можливої сдєлкі: Україна відмовляється від намірів військовим шляхом відвоювати окуповані території і заморожує своє прагнення вступити до НАТО. Росія відмовляється від своїх претензій на Херсон та Запоріжжя і добровільно погоджується на передачу ВСІХ своїх заморожених активів Україні. Питання санкцій, Курщини, військовополонених - предмет перемовин.

👉 Про справедливість забудьте. На цей час немає жодних шансів її встановлення. Що буде потім, не знаю. Ніхто не знає.

👉 Ми що, віддаємо свої землі?

Ні, не віддаємо - в нас їх забрали грубою військовою силою. І ніхто у цьому світі не прагне допомогти нам їх повернути. Але на цей час є велика можливість зберегти людей і державність.

👉 Путін знову нападе через 2 роки.

Значить треба робити все, щоб запобігти такому нападу. І це цілком можливо з адекватним керівництвом держави і міжнародною допомогою - військові рейки, укріпрайони, виробництво сотень ракет середньої дальності тощо. Плюс двосторонні угоди про взаємну допомогу з нашими основними партнерами.

👉 Навіщо все це путіну - у нього 140 млн гарматного мʼяса і нафта з газом? До того ж, він не заспокоїться, поки не завоює всю Україну.

Це у великій мірі ілюзія, яку путінська пропаганда дуже успішно навʼязує як в Україні, так і у світі. Якби путін МІГ, він би вже давно завоював всю Україну. Але час для нього вже втрачено, і зараз він намагається урвати якомога більше в ці останні місяці.

👉 Можливо, що все піде не так, як ти, Шарп, пишеш.

Авжеж, можливо. І тут найбільше все залежить від Трампа, аніж від усіх інших протагоністів цього дійства. Проте, логічний ряд і головний дискурс Трампа щодо першочерговості завдання відірвати росію від Китаю диктують саме такий розвиток подій. Чому? Про це буде окремо.

А поки подумайте самі… Трамп - диктатор, авантюрист та зеркальна копія путіна. Вони обидва цинічні та без жодної моралі.

Але Трамп точно не партнер путіна і не його лялька. Він має за спиною колосальний ресурс, а путін лише нафту та фантомні болі. І у Трампа, в силу свого марнославства, дуже скоро виникне бажання знищити свого двійника, бо Трамп повинен у цьому світі бути один - двох Болівар не винесе.

Це путін дуже хоче бути на рівних з американським президентом, але це (цитата) «може призвести до конфлікту, причому тим жорсткішого, чим наполегливіше путін намагатиметься побудувати рівні відносини з Трампом».

Так що ні, ділити світ на двох з путіним Трамп точно не буде.

👉 Повертаючись прогнозованої схеми світоустрою найближчого майбутнього, хочу знову повторити: справедливості не буде. Головне вижити і підготуватись до нових катаклізмів. Підготуємось - є шанс їх уникнути.
Leo07032016• 03 февраля в 22:40
Ответ дляtanya_217
До цієї схеми (заморозка-вибори-угода) у мене одне питання: щоб провести вибори потрібно зняття військового стану, а це означає, що має відкритися кордон для всіх бажаючих виїхати з України (чоловіків і цілих родин, які не хочуть кидати зараз своїх чоловіків і тільки через це досі не виїхали з України).
Я правильно розумію, що відкриваються кордони і можна буде виїхати?
У меня вопросы те де
Filomena• 03 февраля в 22:40
Ответ дляLudaSHS
Навіщо те в білорашу, коли вони просять у Иня самі? Коли дрони наші літають там, а їм установок пво не хватає?
Це елемент інф війни? Показати якусь двіжуху в білораші. Типу скворєшнік 2?
І то не нам, це Заходу
200 вагонів за рік це не схоже на інфо війну. І третина на північний кордон.
frumoasa17• 03 февраля в 22:40
Ответ дляLudaSHS
Осінтери пишуть не тягне вже по мотоброні, танкам, що знищується більше , ніж виробництво.
Все таки запас радянських часів великою кровʼю Зсу зточили.
Я про це. Найбільше постраждали саме механізовані сили. Україні на жаль не дали, щоб і авіаційну складу общипати, але там свої нюанси.
Star39• 03 февраля в 22:41
Вроде бы раньше посланник приедет, числа 12-13.

’После визита Келлог поедет на переговоры в Европу, а затем должен принять участие в Мюнхенской конференции по безопасности’, - сообщил один из собеседников издания. В этом году конференция запланирована на 14-16 февраля.
LudaSHS• 03 февраля в 22:41
Ответ дляrybka21
ну от ще
Российское командование переместило к полю боя в Украине 150 пусковых установок и 42 РЛС от ЗРК С-300 и С-400 - оценки японского OSINT-исследователя AS-22. (https://x.com/AS_22im/status/1886378208775573637) Это было достигнуто преимущесивенно за счет снятия ЗРК из Восточного, Центрального и Ленинградского военных округов. В частности, количество пусковых, прикрывавших Дальний Восток РФ уменьшилось почти в три раза - со 145 до 54. В Центральном военном округе их количество уменьшилось еще значительнее - с 132 до до 38. Уменьшение числа РЛС в этих округах еще более значительно.
@yigal_levin
Так на поле бою? А не лукашу під сраку. Тим паче в ленінградський, туди летять наші дрони
frumoasa17• 03 февраля в 22:42
Ответ дляFilomena
Ваші варіанти для чого? Знову наступ?
LudaSHS• 03 февраля в 22:42
Ответ дляFilomena
Колись, в 22 р вони навпаки вивозили все с-300 і снаряди масово від лукашенка, тому тоді писала - з белорусі не попруть, бо вивозять на фронт
KriskaA• 03 февраля в 22:43
Ответ дляLudaSHS
Мені цікаво триндьож про рідкісноземельні метали від Трампа. Про які він і де.
невже про ті що в донецькій, Під Бахмутом??, і хто їх видобувати буде, що там будуватимуть заводи? Розмінують?
Вкладуть в регіон кошти? Інфраструктуру побудують? Чи про що те все?
Ох і почнеться зараз.
Ну так - літій у нас на Донбасі.
rybka21• 03 февраля в 22:43
Ответ дляLudaSHS
вони не тільки туди летять
Filomena• 03 февраля в 22:44
Ответ дляfrumoasa17
Ваші варіанти для чого? Знову наступ?
Думаю що не на нас.
LudaSHS• 03 февраля в 22:44
Ответ дляKriskaA
Ну так - літій у нас на Донбасі.
Той літій треба дістати, це дорого, річ про весь спектр надр.
В світі в Латинсикій Америці легше дістати літій
Ще є родовища в Канаді, їх закривають через нерентабельність
LudaSHS• 03 февраля в 22:44
Ответ дляrybka21
вони не тільки туди летять
Да зрозуміло
Тому чому пво забирати?
frumoasa17• 03 февраля в 22:45
Ответ дляKriskaA
Ну так - літій у нас на Донбасі.
Ніхто рашу вибивати з Донбасу не буде.
KriskaA• 03 февраля в 22:45
Ответ дляfrumoasa17
Ніхто рашу вибивати з Донбасу не буде.
Ну тоді як ?
Filomena• 03 февраля в 22:45
Ответ дляLudaSHS
Ну так Білорусь зараз вже розвернула військове виробництво і нарівні виготовляє боєприпаси.
LudaSHS• 03 февраля в 22:45
Ответ дляFilomena
Думаю що не на нас.
То й кажу інф вкиди заходу - щоб Боялися Балтія і Польша?
Filomena• 03 февраля в 22:47
Ответ дляLudaSHS
Чому вкиди? Лукаш укріплюється як мінімум. Певно ж не дурак. Розуміє, що ніхто на нього нападати не буде.
frumoasa17• 03 февраля в 22:48
Ответ дляKriskaA
Ну тоді як ?
Тупо розділення. Заморозка. Якщо вдасться і знайдуть щось на кацапів, щоб вони голову не піднімали.
А так, раша з Китаєм хозяйнічає там, де захопила, а штати в інших регіонах.
KriskaA• 03 февраля в 22:49
Ответ дляfrumoasa17
Якщо тут будуть США у вигляді інвесторів - то на ЛБЗ будуть стояти міжнародні миротворці. В такому випадку хуйлу нічого не світить. Про Україну він може забути.
LudaSHS• 03 февраля в 22:50
Ответ дляFilomena
Не вистоїть лукаш і їх армія якщо що
Проти нато? Західний фронт? Тільки союз з рашкою і підсос у китаю, тому і літав лизати Сі, чує відки
rybka21• 03 февраля в 22:51
Ответ дляKriskaA
ну це було б чудово, але питання, куди і в що інвестувати.
про літій не вірю. чи шо там обговорюється...рідкоземельні
LudaSHS• 03 февраля в 22:52
Ответ дляrybka21
Рідкісно земельні типу
frumoasa17• 03 февраля в 22:52
Ответ дляFilomena
Думаю що не на нас.
Напад на країни НАТО після таких втрат в Україні?
І я не про людей, життя людей нічого не коштує.
rybka21• 03 февраля в 22:53
Ответ дляLudaSHS
Рідкісно земельні типу
ну от про що зараз так гучно зо всіх утюгов
KriskaA• 03 февраля в 22:53
Ответ дляrybka21
в Україні розташовано чотири розвіданих літієвих родовища. Полохівське — єдине розвідане, де власник володіє ліцензією на видобуток. Решта: ділянка Добра (Кіровоградська область), Шевченківське (Донецька область) і ділянка Крута Балка (Запорізька область).
KriskaA• 03 февраля в 22:54
Запаси літію на Полохівському родовищі в Кіровоградській області, згідно з даними недавньої геологорозвідки, перевищують 760 тис. тонн еквівалента карбонату літію (760 LCE kt).
rybka21• 03 февраля в 22:54
Ответ дляKriskaA
якщо вони такі цінні, ці родовища, то чому досі ніхто в них не інвестував?
KriskaA• 03 февраля в 22:54
Ответ дляrybka21
У нас війна, якщо не помітили.
rybka21• 03 февраля в 22:55
Ответ дляKriskaA
У нас війна, якщо не помітили.
про родовища тільки 10 років як дізнались?
KriskaA• 03 февраля в 22:57
Ответ дляrybka21
Ні, але хто піде в країну де Президентом був кацапський агент інуковіч ? Ну а до того - смутні часи і нестабільність ? А з 2014 - війна ?