Цікавий допис:
🍁 Поки все підтверджується.
👉 Спецпредставник Трампа приїде до України орієнтовно 15-17 лютого. Далі відбудуться його візити до Берліну, Риму, Парижу та Лондона.
👉 У першій половині березня Зеленського викличуть у Вашингтон.
👉 У квітні Трамп, Зеленський і путін можуть зустрітись в СА.
👉 Далі прогнозувати складніше, але все йде того, що схема: «заморозка - вибори - угода» стає найбільш ймовірною.
👉 У США все активніше поширюються чутки про найбільш принциповий пункт можливої сдєлкі: Україна відмовляється від намірів військовим шляхом відвоювати окуповані території і заморожує своє прагнення вступити до НАТО. Росія відмовляється від своїх претензій на Херсон та Запоріжжя і добровільно погоджується на передачу ВСІХ своїх заморожених активів Україні. Питання санкцій, Курщини, військовополонених - предмет перемовин.
👉 Про справедливість забудьте. На цей час немає жодних шансів її встановлення. Що буде потім, не знаю. Ніхто не знає.
👉 Ми що, віддаємо свої землі?
Ні, не віддаємо - в нас їх забрали грубою військовою силою. І ніхто у цьому світі не прагне допомогти нам їх повернути. Але на цей час є велика можливість зберегти людей і державність.
👉 Путін знову нападе через 2 роки.
Значить треба робити все, щоб запобігти такому нападу. І це цілком можливо з адекватним керівництвом держави і міжнародною допомогою - військові рейки, укріпрайони, виробництво сотень ракет середньої дальності тощо. Плюс двосторонні угоди про взаємну допомогу з нашими основними партнерами.
👉 Навіщо все це путіну - у нього 140 млн гарматного мʼяса і нафта з газом? До того ж, він не заспокоїться, поки не завоює всю Україну.
Це у великій мірі ілюзія, яку путінська пропаганда дуже успішно навʼязує як в Україні, так і у світі. Якби путін МІГ, він би вже давно завоював всю Україну. Але час для нього вже втрачено, і зараз він намагається урвати якомога більше в ці останні місяці.
👉 Можливо, що все піде не так, як ти, Шарп, пишеш.
Авжеж, можливо. І тут найбільше все залежить від Трампа, аніж від усіх інших протагоністів цього дійства. Проте, логічний ряд і головний дискурс Трампа щодо першочерговості завдання відірвати росію від Китаю диктують саме такий розвиток подій. Чому? Про це буде окремо.
А поки подумайте самі… Трамп - диктатор, авантюрист та зеркальна копія путіна. Вони обидва цинічні та без жодної моралі.
Але Трамп точно не партнер путіна і не його лялька. Він має за спиною колосальний ресурс, а путін лише нафту та фантомні болі. І у Трампа, в силу свого марнославства, дуже скоро виникне бажання знищити свого двійника, бо Трамп повинен у цьому світі бути один - двох Болівар не винесе.
Це путін дуже хоче бути на рівних з американським президентом, але це (цитата) «може призвести до конфлікту, причому тим жорсткішого, чим наполегливіше путін намагатиметься побудувати рівні відносини з Трампом».
Так що ні, ділити світ на двох з путіним Трамп точно не буде.
👉 Повертаючись прогнозованої схеми світоустрою найближчого майбутнього, хочу знову повторити: справедливості не буде. Головне вижити і підготуватись до нових катаклізмів. Підготуємось - є шанс їх уникнути.
🍁 Поки все підтверджується.
👉 Ми що, віддаємо свої землі?
👉 Путін знову нападе через 2 роки.
Ответ дляKriskaA
Ні, але хто піде в країну де Президентом був кацапський агент інуковіч ? Ну а до того - смутні часи і нестабільність ? А з 2014 - війна ?
а зараз буде стабільність та ясні часи.
короч...я дуже скептично відношусь до цієї теми. можливо, помиляюсь. але на сьогодні я бачу це просто як черговий маркетинговий хід. гучна заява, яка має під собою щось зовсім інше, ніж розробка родовищ.
Лисий хвост• 03 февраля в 22:59
Ответ дляLudaSHS
Мені цікаво триндьож про рідкісноземельні метали від Трампа. Про які він і де.
невже про ті що в донецькій, Під Бахмутом??, і хто їх видобувати буде, що там будуватимуть заводи? Розмінують?
Вкладуть в регіон кошти? Інфраструктуру побудують? Чи про що те все?
Ох і почнеться зараз.
А почему нет? Вполне может быть такой вариант. Что мешало россиянам просто не трогать Украину?! Отпустить так сказать. Промышленность, которая могла работать на них?! Может быть. Теперь русские сами все уничтожили и ?! И теперь им нафиг не нужны те территории. Они Донецк, Мариуполь и остальные города уже разграбили либо уничтожили там. Парадокс - уйдут. Как в той пословице уходя, гасите всех (свет).
А если начнут там американцы что либо добывать, то все, русским обломилось все. Нам рассчитываться нечем за помощь, выбора нет вообще по сути: или сдадут варварам и убийцам или возьмут ресурсы
Ответ дляrybka21
а зараз буде стабільність та ясні часи.
Господи, да ніхто не знає що буде ! Може хуйло завтра з трампоном зчепиться і за тиждень на місці планети Земля буде купа астероїдів !
frumoasa17• 03 февраля в 23:00
Ответ дляKriskaA
Овоч чудово продавався всім, не тільки раші. Саме штати йому заплатили за знищення ОТРК Скад, останніх далекобійних балістичних ракет, хоч і старих. І тут б не домовилися?
Ответ дляKriskaA
в Україні розташовано чотири розвіданих літієвих родовища. Полохівське — єдине розвідане, де власник володіє ліцензією на видобуток. Решта: ділянка Добра (Кіровоградська область), Шевченківське (Донецька область) і ділянка Крута Балка (Запорізька область).
Є дописи спеціалістів галузі
Тож 🤷♀️
Aksinia 111• 03 февраля в 23:06
Ответ дляfrumoasa17
Ніхто рашу вибивати з Донбасу не буде.
Из Сирии их тоже никто не выбивал ))
Aksinia 111• 03 февраля в 23:10
Ответ дляrybka21
то чого раптом зараз? прям сенсація
За оцінками Forbes, Україна має в своєму розпорядженні різних корисних ресурсів, металів та мінералів на суму в ~$15 трлн. При цьому за даними SecDev рф вже взяла під контроль території з ресурсами на ~$12.4 трлн. Основні поклади цих ресурсів знаходяться на території Донецької, Луганскої та Дніпропетровської областей.
📹Російський депутат гурульов розповідає про необхідність захоплення «економічно розвинутих районів Донбасу».
Лисий хвост• 03 февраля в 23:12
Ответ дляСоната любви
пока еще не слили.
все зависит от дальнейшего сценария.
сейчас пока решают продолжать войну или остановиться.
если в планах будет продолжение войны, зе сыграет в этом ключевую роль.
когда сливают кого окончательно, там условия совсем другие, не тянут, а сразу шах и мат.
все зависит от дальнейшего сценария.
Так проще упыря российского грохнуть как Кадафи или там Сулеймани, или как президента Ирана например на вертолет и не долетел. Вон сегодня в москвабаде грохнули Армена горловского правую руку Юры енакиевского и ничего, тоже думал что неприкасаем. Девушка заложила взрывчатку в диван в холле у лифта И все нет Армена
Ответ дляAksinia 111
Не буде раша там нічого відбудовувати і розвивати, своє є, і історія занепаду Донбасу з 2014 р приклад
frumoasa17• 03 февраля в 23:14
Ответ дляAksinia 111
Из Сирии их тоже никто не выбивал ))
Сирію не рівняйте. На Донбасі найбільш боєздатне та чисельне угруповання кацапських військ. Так хто буде вибивати?
Aksinia 111• 03 февраля в 23:15
Ответ дляLudaSHS
Будет не будет сейчас, то такое . Но это единственно реальная причина войны .
Лисий хвост• 03 февраля в 23:20
Ответ дляFilomena
Моя думка, гегемони мілітаризуються. І демократії відстають. Війна у нас не дає можливості накопичувати. Тому кров з носа потрібна зупинка. І звісно ми маємо «радіти» хоча б припиненню, на їх думку. Я весь час тримаю в голові слова міністра оборони Німеччини про те, що росія працює на склади. Це може означати їх розуміння що це лиш початок. І чи вдасться все повернути в мирне русло не відомо. Я сьогодні викладала скрін з Гаюна, що в Білорусь везуть зброю.
Думаєте ті дебіли підуть на Прибалтійські країни ? Їх рознесуть раніше і якщо для цього треба буде принести в жертву Білорусь - росіяни це зроблять. Треба бити одразу по рубльовці і пітеру і не чекати коли кордон перейдуть
Ответ дляAksinia 111
Ні
Це второстепенне, якщо вже дісталися то най буде. На потім.
Вони тільки крали і вивезли з донецького/ луганської в 14 р. Не розвивали і не видобували.
Причина - переділ сфер впливу, туга за срср, і кукуха пуйла, який хотів поваги, і давили ракети гонять по Красній площі. Бо писала ж - був інший шлях -політично економічна експансія,, замість військової.
Надра, глиноземний там приклад , Шахти деякі. і так російському олігархату належали.
Ответ дляLudaSHS
Ні
а тим часом Китай потрошку прибирає до рук далекий схід та частину сибіру.
Ирина-bbd0• 03 февраля в 23:22
Ответ дляtanya_217
До цієї схеми (заморозка-вибори-угода) у мене одне питання: щоб провести вибори потрібно зняття військового стану, а це означає, що має відкритися кордон для всіх бажаючих виїхати з України (чоловіків і цілих родин, які не хочуть кидати зараз своїх чоловіків і тільки через це досі не виїхали з України).
Я правильно розумію, що відкриваються кордони і можна буде виїхати?
Таня.Вы мне уже как родная с 23.
От всей души держу кулаки чтобы вы уже выехали ради всего святого !
Ирина-bbd0• 03 февраля в 23:23
Ответ дляAmalpi
Если будет договор по заморозке, то в нем будет прописано, что мы не должны делать оружие и получать его от других стран, плюс отменить русофобию и всё такое, если нарушим, то опять всё по новой
И младенцев нельзя будет распинать ?
Ответ дляMetelitsa
Я думаю, що цей Шарп час від часу ’гонить і не бібікає’.
Чого лише варті ’інсайди’ про миротворців з Індії і Китаю. І з Казахстану .
Розцінюю лише як вкиди для прощупування настроїв в суспільстві
Ніби то комусь з еліти є діло до настроїв в суспільстві
ПадаюВреверансах• 03 февраля в 23:25
Ответ дляХитрый Лис
Пока это только предположение. В данном случае мы ни на что повлиять не можем. Так что ждём, что за нас решат
Нажаль так, хто дівчину вечеряє, той її і танцює
Natal_ka91• 03 февраля в 23:25
Ответ дляtanya_217
Десь проскакувала інфа, що мінімум 3 міс після воєнного стану не відкриють. Наші потужні можуть ще щось придумати. Скажуть, що треба країну відновлювати
Aksinia 111• 03 февраля в 23:27
Ответ дляLudaSHS
Ні
’Путин 27 января заявил, что переговоры с Украиной якобы начались с начала полномасштабной войны. По его словам, Россия потребовала отдать Донецкую и Луганскую области, потому что местные якобы ’не хотят жить в Украине’. По словам диктатора РФ, если бы это произошло, то полномасштабной войны ’не было бы’.’