Bransoletka• 03 февраля в 21:47

Заморозка війни. Шарп

Цікавий допис:
🍁 Поки все підтверджується.

👉 Спецпредставник Трампа приїде до України орієнтовно 15-17 лютого. Далі відбудуться його візити до Берліну, Риму, Парижу та Лондона.

👉 У першій половині березня Зеленського викличуть у Вашингтон.

👉 У квітні Трамп, Зеленський і путін можуть зустрітись в СА.

👉 Далі прогнозувати складніше, але все йде того, що схема: «заморозка - вибори - угода» стає найбільш ймовірною.

👉 У США все активніше поширюються чутки про найбільш принциповий пункт можливої сдєлкі: Україна відмовляється від намірів військовим шляхом відвоювати окуповані території і заморожує своє прагнення вступити до НАТО. Росія відмовляється від своїх претензій на Херсон та Запоріжжя і добровільно погоджується на передачу ВСІХ своїх заморожених активів Україні. Питання санкцій, Курщини, військовополонених - предмет перемовин.

👉 Про справедливість забудьте. На цей час немає жодних шансів її встановлення. Що буде потім, не знаю. Ніхто не знає.

👉 Ми що, віддаємо свої землі?

Ні, не віддаємо - в нас їх забрали грубою військовою силою. І ніхто у цьому світі не прагне допомогти нам їх повернути. Але на цей час є велика можливість зберегти людей і державність.

👉 Путін знову нападе через 2 роки.

Значить треба робити все, щоб запобігти такому нападу. І це цілком можливо з адекватним керівництвом держави і міжнародною допомогою - військові рейки, укріпрайони, виробництво сотень ракет середньої дальності тощо. Плюс двосторонні угоди про взаємну допомогу з нашими основними партнерами.

👉 Навіщо все це путіну - у нього 140 млн гарматного мʼяса і нафта з газом? До того ж, він не заспокоїться, поки не завоює всю Україну.

Це у великій мірі ілюзія, яку путінська пропаганда дуже успішно навʼязує як в Україні, так і у світі. Якби путін МІГ, він би вже давно завоював всю Україну. Але час для нього вже втрачено, і зараз він намагається урвати якомога більше в ці останні місяці.

👉 Можливо, що все піде не так, як ти, Шарп, пишеш.

Авжеж, можливо. І тут найбільше все залежить від Трампа, аніж від усіх інших протагоністів цього дійства. Проте, логічний ряд і головний дискурс Трампа щодо першочерговості завдання відірвати росію від Китаю диктують саме такий розвиток подій. Чому? Про це буде окремо.

А поки подумайте самі… Трамп - диктатор, авантюрист та зеркальна копія путіна. Вони обидва цинічні та без жодної моралі.

Але Трамп точно не партнер путіна і не його лялька. Він має за спиною колосальний ресурс, а путін лише нафту та фантомні болі. І у Трампа, в силу свого марнославства, дуже скоро виникне бажання знищити свого двійника, бо Трамп повинен у цьому світі бути один - двох Болівар не винесе.

Це путін дуже хоче бути на рівних з американським президентом, але це (цитата) «може призвести до конфлікту, причому тим жорсткішого, чим наполегливіше путін намагатиметься побудувати рівні відносини з Трампом».

Так що ні, ділити світ на двох з путіним Трамп точно не буде.

👉 Повертаючись прогнозованої схеми світоустрою найближчого майбутнього, хочу знову повторити: справедливості не буде. Головне вижити і підготуватись до нових катаклізмів. Підготуємось - є шанс їх уникнути.
rybka21• 03 февраля в 22:59
Ответ дляKriskaA
Ні, але хто піде в країну де Президентом був кацапський агент інуковіч ? Ну а до того - смутні часи і нестабільність ? А з 2014 - війна ?
а зараз буде стабільність та ясні часи.
короч...я дуже скептично відношусь до цієї теми. можливо, помиляюсь. але на сьогодні я бачу це просто як черговий маркетинговий хід. гучна заява, яка має під собою щось зовсім інше, ніж розробка родовищ.
Лисий хвост• 03 февраля в 22:59
Ответ дляLudaSHS
Мені цікаво триндьож про рідкісноземельні метали від Трампа. Про які він і де.
невже про ті що в донецькій, Під Бахмутом??, і хто їх видобувати буде, що там будуватимуть заводи? Розмінують?
Вкладуть в регіон кошти? Інфраструктуру побудують? Чи про що те все?
Ох і почнеться зараз.
А почему нет? Вполне может быть такой вариант. Что мешало россиянам просто не трогать Украину?! Отпустить так сказать. Промышленность, которая могла работать на них?! Может быть. Теперь русские сами все уничтожили и ?! И теперь им нафиг не нужны те территории. Они Донецк, Мариуполь и остальные города уже разграбили либо уничтожили там. Парадокс - уйдут. Как в той пословице уходя, гасите всех (свет).
А если начнут там американцы что либо добывать, то все, русским обломилось все. Нам рассчитываться нечем за помощь, выбора нет вообще по сути: или сдадут варварам и убийцам или возьмут ресурсы
KriskaA• 03 февраля в 23:00
Ответ дляrybka21
а зараз буде стабільність та ясні часи.
Господи, да ніхто не знає що буде ! Може хуйло завтра з трампоном зчепиться і за тиждень на місці планети Земля буде купа астероїдів !
frumoasa17• 03 февраля в 23:00
Ответ дляKriskaA
Овоч чудово продавався всім, не тільки раші. Саме штати йому заплатили за знищення ОТРК Скад, останніх далекобійних балістичних ракет, хоч і старих. І тут б не домовилися?
LudaSHS• 03 февраля в 23:01
Ответ дляKriskaA
в Україні розташовано чотири розвіданих літієвих родовища. Полохівське — єдине розвідане, де власник володіє ліцензією на видобуток. Решта: ділянка Добра (Кіровоградська область), Шевченківське (Донецька область) і ділянка Крута Балка (Запорізька область).
Є дописи спеціалістів галузі
Тож 🤷‍♀️
LudaSHS• 03 февраля в 23:02
Ответ дляrybka21
якщо вони такі цінні, ці родовища, то чому досі ніхто в них не інвестував?
Дорого
Нерентабельно
В світі профіцит літію
rybka21• 03 февраля в 23:03
Ответ дляLudaSHS
Дорого
Нерентабельно
В світі профіцит літію
тоді про які ’рідкоземельні метали’ зараз мова?
чи то взагалі профанація цілковита
LudaSHS• 03 февраля в 23:06
Ответ дляrybka21
чи то взагалі профанація цілковита
Лінсі Грема повторюють і все
Aksinia 111• 03 февраля в 23:06
Ответ дляfrumoasa17
Ніхто рашу вибивати з Донбасу не буде.
Из Сирии их тоже никто не выбивал ))
rybka21• 03 февраля в 23:08
Ответ дляLudaSHS
Лінсі Грема повторюють і все
то чого раптом зараз? прям сенсація
Aksinia 111• 03 февраля в 23:10
Ответ дляrybka21
то чого раптом зараз? прям сенсація
За оцінками Forbes, Україна має в своєму розпорядженні різних корисних ресурсів, металів та мінералів на суму в ~$15 трлн. При цьому за даними SecDev рф вже взяла під контроль території з ресурсами на ~$12.4 трлн. Основні поклади цих ресурсів знаходяться на території Донецької, Луганскої та Дніпропетровської областей.

📹Російський депутат гурульов розповідає про необхідність захоплення «економічно розвинутих районів Донбасу».
Лисий хвост• 03 февраля в 23:12
Ответ дляСоната любви
пока еще не слили.
все зависит от дальнейшего сценария.
сейчас пока решают продолжать войну или остановиться.

если в планах будет продолжение войны, зе сыграет в этом ключевую роль.

когда сливают кого окончательно, там условия совсем другие, не тянут, а сразу шах и мат.
Так проще упыря российского грохнуть как Кадафи или там Сулеймани, или как президента Ирана например на вертолет и не долетел. Вон сегодня в москвабаде грохнули Армена горловского правую руку Юры енакиевского и ничего, тоже думал что неприкасаем. Девушка заложила взрывчатку в диван в холле у лифта И все нет Армена
LudaSHS• 03 февраля в 23:14
Ответ дляAksinia 111

Не буде раша там нічого відбудовувати і розвивати, своє є, і історія занепаду Донбасу з 2014 р приклад
frumoasa17• 03 февраля в 23:14
Ответ дляAksinia 111
Из Сирии их тоже никто не выбивал ))
Сирію не рівняйте. На Донбасі найбільш боєздатне та чисельне угруповання кацапських військ. Так хто буде вибивати?
LudaSHS• 03 февраля в 23:15
Ответ дляrybka21
то чого раптом зараз? прям сенсація
Може треба для бла бла якихось в геополітичних ігрищах
rybka21• 03 февраля в 23:15
Ответ дляLudaSHS
так а я ж про шо
Aksinia 111• 03 февраля в 23:15
Ответ дляLudaSHS
Будет не будет сейчас, то такое . Но это единственно реальная причина войны .
Лисий хвост• 03 февраля в 23:20
Ответ дляFilomena
Моя думка, гегемони мілітаризуються. І демократії відстають. Війна у нас не дає можливості накопичувати. Тому кров з носа потрібна зупинка. І звісно ми маємо «радіти» хоча б припиненню, на їх думку. Я весь час тримаю в голові слова міністра оборони Німеччини про те, що росія працює на склади. Це може означати їх розуміння що це лиш початок. І чи вдасться все повернути в мирне русло не відомо. Я сьогодні викладала скрін з Гаюна, що в Білорусь везуть зброю.
Думаєте ті дебіли підуть на Прибалтійські країни ? Їх рознесуть раніше і якщо для цього треба буде принести в жертву Білорусь - росіяни це зроблять. Треба бити одразу по рубльовці і пітеру і не чекати коли кордон перейдуть
LudaSHS• 03 февраля в 23:20
Ответ дляAksinia 111
Ні
Це второстепенне, якщо вже дісталися то най буде. На потім.
Вони тільки крали і вивезли з донецького/ луганської в 14 р. Не розвивали і не видобували.
Причина - переділ сфер впливу, туга за срср, і кукуха пуйла, який хотів поваги, і давили ракети гонять по Красній площі. Бо писала ж - був інший шлях -політично економічна експансія,, замість військової.
Надра, глиноземний там приклад , Шахти деякі. і так російському олігархату належали.
rybka21• 03 февраля в 23:21
Ответ дляLudaSHS
Ні
а тим часом Китай потрошку прибирає до рук далекий схід та частину сибіру.
Ирина-bbd0• 03 февраля в 23:22
Ответ дляtanya_217
До цієї схеми (заморозка-вибори-угода) у мене одне питання: щоб провести вибори потрібно зняття військового стану, а це означає, що має відкритися кордон для всіх бажаючих виїхати з України (чоловіків і цілих родин, які не хочуть кидати зараз своїх чоловіків і тільки через це досі не виїхали з України).
Я правильно розумію, що відкриваються кордони і можна буде виїхати?
Таня.Вы мне уже как родная с 23.
От всей души держу кулаки чтобы вы уже выехали ради всего святого !
LudaSHS• 03 февраля в 23:22
Ответ дляrybka21
Без військової агресіі
Надра там належать їх бізнесу вже, а руські в наймах
Ирина-bbd0• 03 февраля в 23:23
Ответ дляAmalpi
Если будет договор по заморозке, то в нем будет прописано, что мы не должны делать оружие и получать его от других стран, плюс отменить русофобию и всё такое, если нарушим, то опять всё по новой
И младенцев нельзя будет распинать ?
Anna-08e7• 03 февраля в 23:24
Ответ дляMetelitsa
Я думаю, що цей Шарп час від часу ’гонить і не бібікає’.
Чого лише варті ’інсайди’ про миротворців з Індії і Китаю. І з Казахстану .

Розцінюю лише як вкиди для прощупування настроїв в суспільстві
Ніби то комусь з еліти є діло до настроїв в суспільстві
LudaSHS• 03 февраля в 23:24
Ответ дляAksinia 111
Из Сирии их тоже никто не выбивал ))
Регіональний лідер за спиною.
Той що за спиною Азербайджану теж і тому Карабах пішов невійськовим ( майже, бо границі, обстріли були)
ПадаюВреверансах• 03 февраля в 23:25
Ответ дляХитрый Лис
Пока это только предположение. В данном случае мы ни на что повлиять не можем. Так что ждём, что за нас решат
Нажаль так, хто дівчину вечеряє, той її і танцює
Natal_ka91• 03 февраля в 23:25
Ответ дляtanya_217
Десь проскакувала інфа, що мінімум 3 міс після воєнного стану не відкриють. Наші потужні можуть ще щось придумати. Скажуть, що треба країну відновлювати
rybka21• 03 февраля в 23:25
Ответ дляИрина-bbd0
Таня.Вы мне уже как родная с 23.
ну кому шо, а курці просо
rybka21• 03 февраля в 23:26
Ответ дляLudaSHS
Без військової агресіі
та як почитала, то прозріла
русня навіть закон федеральний прийняла про власне закріпачення
Aksinia 111• 03 февраля в 23:27
Ответ дляLudaSHS
Ні
’Путин 27 января заявил, что переговоры с Украиной якобы начались с начала полномасштабной войны. По его словам, Россия потребовала отдать Донецкую и Луганскую области, потому что местные якобы ’не хотят жить в Украине’. По словам диктатора РФ, если бы это произошло, то полномасштабной войны ’не было бы’.’
https://news.liga.net/politics/news/zelenskii-o-za...