Цікавий допис:
🍁 Поки все підтверджується.
👉 Спецпредставник Трампа приїде до України орієнтовно 15-17 лютого. Далі відбудуться його візити до Берліну, Риму, Парижу та Лондона.
👉 У першій половині березня Зеленського викличуть у Вашингтон.
👉 У квітні Трамп, Зеленський і путін можуть зустрітись в СА.
👉 Далі прогнозувати складніше, але все йде того, що схема: «заморозка - вибори - угода» стає найбільш ймовірною.
👉 У США все активніше поширюються чутки про найбільш принциповий пункт можливої сдєлкі: Україна відмовляється від намірів військовим шляхом відвоювати окуповані території і заморожує своє прагнення вступити до НАТО. Росія відмовляється від своїх претензій на Херсон та Запоріжжя і добровільно погоджується на передачу ВСІХ своїх заморожених активів Україні. Питання санкцій, Курщини, військовополонених - предмет перемовин.
👉 Про справедливість забудьте. На цей час немає жодних шансів її встановлення. Що буде потім, не знаю. Ніхто не знає.
👉 Ми що, віддаємо свої землі?
Ні, не віддаємо - в нас їх забрали грубою військовою силою. І ніхто у цьому світі не прагне допомогти нам їх повернути. Але на цей час є велика можливість зберегти людей і державність.
👉 Путін знову нападе через 2 роки.
Значить треба робити все, щоб запобігти такому нападу. І це цілком можливо з адекватним керівництвом держави і міжнародною допомогою - військові рейки, укріпрайони, виробництво сотень ракет середньої дальності тощо. Плюс двосторонні угоди про взаємну допомогу з нашими основними партнерами.
👉 Навіщо все це путіну - у нього 140 млн гарматного мʼяса і нафта з газом? До того ж, він не заспокоїться, поки не завоює всю Україну.
Це у великій мірі ілюзія, яку путінська пропаганда дуже успішно навʼязує як в Україні, так і у світі. Якби путін МІГ, він би вже давно завоював всю Україну. Але час для нього вже втрачено, і зараз він намагається урвати якомога більше в ці останні місяці.
👉 Можливо, що все піде не так, як ти, Шарп, пишеш.
Авжеж, можливо. І тут найбільше все залежить від Трампа, аніж від усіх інших протагоністів цього дійства. Проте, логічний ряд і головний дискурс Трампа щодо першочерговості завдання відірвати росію від Китаю диктують саме такий розвиток подій. Чому? Про це буде окремо.
А поки подумайте самі… Трамп - диктатор, авантюрист та зеркальна копія путіна. Вони обидва цинічні та без жодної моралі.
Але Трамп точно не партнер путіна і не його лялька. Він має за спиною колосальний ресурс, а путін лише нафту та фантомні болі. І у Трампа, в силу свого марнославства, дуже скоро виникне бажання знищити свого двійника, бо Трамп повинен у цьому світі бути один - двох Болівар не винесе.
Це путін дуже хоче бути на рівних з американським президентом, але це (цитата) «може призвести до конфлікту, причому тим жорсткішого, чим наполегливіше путін намагатиметься побудувати рівні відносини з Трампом».
Так що ні, ділити світ на двох з путіним Трамп точно не буде.
👉 Повертаючись прогнозованої схеми світоустрою найближчого майбутнього, хочу знову повторити: справедливості не буде. Головне вижити і підготуватись до нових катаклізмів. Підготуємось - є шанс їх уникнути.
🍁 Поки все підтверджується.
👉 Ми що, віддаємо свої землі?
👉 Путін знову нападе через 2 роки.
Ответ дляAksinia 111
’Путин 27 января заявил, что переговоры с Украиной якобы начались с начала полномасштабной войны. По его словам, Россия потребовала отдать Донецкую и Луганскую области, потому что местные якобы ’не хотят жить в Украине’. По словам диктатора РФ, если бы это произошло, то полномасштабной войны ’не было бы’.’
по єго словам Крим - недоторкана частина суверенної України
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляrybka21
а тим часом Китай потрошку прибирає до рук далекий схід та частину сибіру.
Главное чтобы МОТОР им обломился с ЮМЗ
Пусть бродят идут
Ответ дляrybka21
то чого раптом зараз? прям сенсація
Нотемський
’Прогноз: найближчим часом Юля Тимошенко стане захисницею рідкоземельних українських ресурсів і захищатиме Україну від іноземного панування, а самі ресурси — від будь-якої комерційної діяльності.’’ БерегинЯ
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляМанула
Вам попередні напади, вся історія та риторика пу ні про що не говорить?
Якщо рфія залишиться у такому же стані з диктатором на чолі це неминуче. 2 роки то умовно, і методи можуть бути іншими, імперії живуть за рахунок розширення ...
Какая риторика.если в 2019 когда она голосовала за зеленского.ее аргументом было ’наконец-то за мной перестанут гоняться АТОшники с СБУ’
Natal_ka91• 03 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
Господи, да ніхто не знає що буде ! Може хуйло завтра з трампоном зчепиться і за тиждень на місці планети Земля буде купа астероїдів !
Краще би астероїд на рашку впав
Ответ дляAksinia 111
вірите? Тому в білррашці тримав армію наступу?
Aksinia 111• 03 февраля 2025
Ответ дляrybka21
’Нато у границ’ после Финляндии и Швеции не работает . ’Освобождение’ совсем тупо . Единственная причина днр и лнр триллионы баксов , логична .
Natal_ka91• 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Нотемський
Куди ж без юльки...
Лисий хвост• 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Дорого
Нерентабельно
В світі профіцит літію
Нерентабельно
В світі профіцит літію
Дело наверное не в литии, не сланцевом газе, а в чем то абсолютно другом.
Ответ дляAksinia 111
Хуйло бреше. Завжди.
Лисий хвост• 03 февраля 2025
Ответ дляAksinia 111
Упырь врет и врет россиянам давно, иначе в Донецке и Луганске за 10 лет должны были быть Дубаи, а он тупо ограбил их и перебил население.
Aksinia 111• 03 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
Кто после Абхазии, мог поверить , что в Донецке и Луганске будут Дубаи ? ))) Однозначно бабло замешено . Нефть, газ и хочется ещё .
Лисий хвост• 03 февраля 2025
Ответ дляAksinia 111
Ну так там люди считали себя значимыми. Всегда разгоняли, что кормят Украину. На самом деле шахты старые, не модернизированные, опасные для людей и экологии. На этом сыграли политики и их ручные менты и так далее. Спутниковое телевидение в каждой хате сериал Воронины и между ними новости, что Украина не должна была быть и прочий бред
Лисий хвост• 03 февраля 2025
Ответ дляrybka21
Її хіба шо отак можна тягать
В якості реклами
Да, Харьковская колония ей не помогла
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляLudaSHS
Вона теж за зе?
Тут більшість за нього була, так.
Теж в спасітєля вірили
Тут більшість за нього була, так.
Теж в спасітєля вірили
Да))
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляЛисий хвост
Не смейтесть.но там некоторые жирные шахты принадлежали главному провайдеру бога на кацапии гундяю)))
Ирина-bbd0• 03 февраля 2025
Ответ дляrybka21
Її хіба шо отак можна тягать
В якості реклами
Противогриппозных препаратов?
SARA Abramovнa• 03 февраля 2025
Ответ дляrybka21
Її хіба шо отак можна тягать
В якості реклами
На лабутенах, ах ! и в окуительных штанах)
Natal_ka91• 03 февраля 2025
Ответ дляKriskaA
55-метровий астероїд може зіткнутися з Землею у 2032 році . Але це дууууже нескоро :-(
Дожити б до того часу з цією всією х*рнею
Sova splushka• 04 февраля 2025
Ответ дляNatal_ka91
Якщо доживемо, то нам той астероїд взагалі не страшний буде.
Після оцього всього.