Мальчун-задирун• 03 февраля в 21:55

Хто розуміє, підкажіть. На фото мавпочка Арахіс Копія?

Добрий вечір, чи є на цю іграшку копії? Потрібно на подарунок. Хто розуміє як визначити?
Я Вас не боюся• 03 февраля в 22:00
подивіться в гуглі пошуком відповідність упаковки оригіналу.
мождиво оригінал. але вона дуже давно виготовлялася. тож вже нових у продажу може й немає. або на ебей чи в магазинах залишки. Років 9-7 тому точно була популярна
Аноним ФЕЯ• 03 февраля в 22:47
Те що у вас на фото, схоже на оригінал. Вигляд коробки ідентичний з оригінальною
Про копії не знаю де шукати. В любому випадку, копії іграшок не мають нічого спільного з оригіналом, вони завжди дуже поганої якості
Аноним ФЕЯ• 03 февраля в 22:52
В продажу в америці вони є без проблем. Любий посередник зможе викупити