Розвідка Маші• 03 февраля 2025

Як проїхати кордон?

Підкажіть будь ласка, як перетинати кордон Польщі? Як буде легше? Якщо по паспорту то скільки потрібно грошей на кордоні і що їм казати? Хочу переїхати до Польщі , бо проживаю зараз в прифронтовому місті. Дякую
вАлнуюся сильнА• 03 февраля 2025
Кому давати гроші?
вАлнуюся сильнА• 03 февраля 2025
Чи Ви чоловік призовного віку?
младокошкина• 03 февраля 2025
А можно было не по паспорту ?
Дюагональ• 03 февраля 2025
А що,так просто не можна їхати? Я не знаю просто. До війни треба було пояснювати куди та до кого. А зараз війна же,бери і їдь.
Мerida• 03 февраля 2025
Ответ дляДюагональ
с шенгеном никому не нужно ничего объяснять.
Топтунша• 03 февраля 2025
На кордоні нічого. Їдете по придбаному квитку на транспорт. А вже певно на місці йдете у якісь відповідні органи.
Дюагональ• 03 февраля 2025
Ответ дляМerida
Я в 2021 году ехала,шенген. Но мне польская фирма высылала приглашение на работу. Без этого приглашения я бы не попала в Польшу ,на долго.
неДоПриличий• 03 февраля 2025
На кордоні кажете що ви біженець. Тоді гроші і страховку не питатимуть. Їдете бо закордонному біометричному паспорту
ШобВам_КакНам• 03 февраля 2025
Ответ длямладокошкина
А можно было не по паспорту ?
Да, лесом полем ...это тяжело и опасно.
Мerida• 03 февраля 2025
Ответ дляДюагональ
Больше чем 90 дней.
По биометрии в период 90 дней, вы можете ездить везде, без уточнения куда и зачем.
неДоПриличий• 03 февраля 2025
Ответ дляДюагональ
При чому тут робота ? Між Україною і Польщею діє безвізовий режим. Тут тема не про роботу
Братья Капли• 03 февраля 2025
Ответ дляМerida
Ви з якої країни чи року? В українців давно безвіз
Виправлялочка• 03 февраля 2025
Авторе, в якому сенсі по паспорту? Які у вас ще є варіанти?
Топтунша• 03 февраля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Які гроші? Вʼїзд безкоштовний. Хоча автор так написала що не розбереш.
ШобВам_КакНам• 03 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Ржу...сильно
ШобВам_КакНам• 03 февраля 2025
Может о деньгах с собой автор имела ввиду.
10тыс евро или $ можно не декларировать
неДоПриличий• 03 февраля 2025
Ответ дляТоптунша
При чому тут в´їзд безкоштовний? Якщо вона скаже що їде як турист, то можуть перевірити стан рахунків чи готівки. Там є норма , той мінімум, скільки мусить бути на один день перебування туриста в Польщі наприклад . Якщо біженець то не треба
Трусиковед• 03 февраля 2025
Автор вже поїхала, як почула, що гроші не треба
Гитта Ягг• 03 февраля 2025
Вы мужчина или женщина?
Трусиковед• 03 февраля 2025
Ответ дляМerida
З яким ще шенгеном?
Виправлялочка• 03 февраля 2025
Ответ дляШобВам_КакНам
10тыс евро или $ можно не декларировать
Точно, можно погадать, что автор имел в виду
Куплю орехи• 03 февраля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Так ви праві,питають гроші і медичну страховку,це зараз поновили правила в їзду
Элька-Карамелька• 03 февраля 2025
Ответ дляДюагональ
зараз як раз поляки питають: куди їдеш, до кого, на скільки...?
Куплю орехи• 03 февраля 2025
Автор,ви ж в курсі що ви ж витн в Польщі повністю за свій рахунок,ніхто вас зустрічати і пояснювати нічого не буде
Мerida• 03 февраля 2025
Ответ дляБратья Капли
Пост 10. Читайте
Ку ка ку ка ку• 03 февраля 2025
Чем больше денег - тем лучше. За границей с деньгами легче. Покупаете билет на поезд до Пшемысля . Берете с собой заграничный паспорт. Может потребоваться доехать до места отправления поезда (например, в Киев), потом садитесь в Киеве и выходите уже в Польше
Ку ка ку ка ку• 03 февраля 2025
Ответ дляДюагональ
На долго, это больше 90 дней? Вас типа на работу приглашали?
Дюагональ• 03 февраля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Да,если на больше чем на 3 мес хотел человек оставаться ,то нужна была причина. У меня была причина -работа. Знаю что некоторые в полицеальные школы шли учиться,там на время учебы можно было податься на карту побыту и так постепенно остаться. Ну а кто-то по работе приезжал.
автор Valeriia Валерія • 04 февраля 2025
Ответ дляТрусиковед
Не, ще в Херсоні)
Ответ длявАлнуюся сильнА
Чи Ви чоловік призовного віку?
Я жінка