Розвідка Маші• 03 февраля 2025

Як проїхати кордон?

Підкажіть будь ласка, як перетинати кордон Польщі? Як буде легше? Якщо по паспорту то скільки потрібно грошей на кордоні і що їм казати? Хочу переїхати до Польщі , бо проживаю зараз в прифронтовому місті. Дякую
автор Valeriia Валерія • 04 февраля 2025
Ответ длямладокошкина
А можно было не по паспорту ?
Так, на початку повномасштабного вторгнення
Ответ дляТоптунша
На кордоні нічого. Їдете по придбаному квитку на транспорт. А вже певно на місці йдете у якісь відповідні органи.
Дякую
Ответ длянеДоПриличий
На кордоні кажете що ви біженець. Тоді гроші і страховку не питатимуть. Їдете бо закордонному біометричному паспорту
Дуже дякую
Ответ дляМerida
Больше чем 90 дней.
По биометрии в период 90 дней, вы можете ездить везде, без уточнения куда и зачем.
Дякую
Ответ дляБратья Капли
Ви з якої країни чи року? В українців давно безвіз
Я з 90х)
Ответ дляВиправлялочка
Авторе, в якому сенсі по паспорту? Які у вас ще є варіанти?
Типу без візи і тд
Ответ дляТоптунша
Які гроші? Вʼїзд безкоштовний. Хоча автор так написала що не розбереш.
На кордоні типу кажуть що треба показувати кількість грошей на кожен день , скільки плануешь перебування у Польщі
Ответ длянеДоПриличий
При чому тут в´їзд безкоштовний? Якщо вона скаже що їде як турист, то можуть перевірити стан рахунків чи готівки. Там є норма , той мінімум, скільки мусить бути на один день перебування туриста в Польщі наприклад . Якщо біженець то не треба
Я про це і питала, мабуть що не зрозуміло питала
Ответ длянеДоПриличий
А що казати , просто біженка і все.?
Ответ дляКуплю орехи
Автор,ви ж в курсі що ви ж витн в Польщі повністю за свій рахунок,ніхто вас зустрічати і пояснювати нічого не буде
Так, я в курсі про це
неДоПриличий• 04 февраля 2025
Ответ дляValeriia Валерія
А що казати , просто біженка і все.?
Так. Уходца од вОйни
Ответ длянеДоПриличий
Так. Уходца од вОйни
Дякую
Братья Капли• 04 февраля 2025
Ответ дляValeriia Валерія
Я з 90х)
Гм, я на десяток років старшенька, але якось поки ок