Сама собі лікар• 03 февраля 2025
Біль мʼязів вагіни під час вагітності
Доброго ночі, в мене третій триместр вагітності. Був з чоловіком інтим, після чого з мене невеликою кількість почала виділятися прозора рідина, і почався біль у вагіні. Ніби щось тисне на мʼязи. Лікарю вже пізно дзвонити, можливо хтось знає що це може бути?
Помидорина• 03 февраля 2025
В мене варикоз так тиснув. Але якщо водичка, то справді можуть води підтікати... Є тест в аптеці на визначення чи то води, чи ні