Emm11117• 04 февраля 2025

Хто там слідкує за Сєдоковою і ситуацією з суїцидом її колишнього

Коли вже ця обтягнута латексом силіконова сарделька сяде за грати?
Душа Лисиці• 04 февраля 2025
Чому вам не пофіг?
Невже це так вас хвилює?
princess of wonderland• 04 февраля 2025
Вообще пофиг
Kristal2013• 04 февраля 2025
Не слідкую, краєм ока бачила, що не знайшли її вини. Але там наче адвокат батьків зубата тітка, планує тягатися далі. Але її не посадять. Це точняк.
kissaniya• 04 февраля 2025
Пфф вообще пофик
Insin• 04 февраля 2025
Ответ дляKristal2013
а за що власне її мають посадити?
Perfect look• 04 февраля 2025
На ее концерт в Казахстане не куплен ни один билет, на 14 февраля. Казахи молодцы.
А рашня и дальше будет башлять этой зине из резины
PinkMa• 04 февраля 2025
Я слежу)) читала что пропал его медседес S, вообще ничего нету что странно, ни недвижимости ни денег в банке, ни машины

зато у седачки дочки появилась земля в майми во владении

и дочка седаковой еще летом заблочила папу яниса
ну фу, что-то такое мерзкое ощущение, вот будет прикол если таки она заказала убрать бедного Яниса. достойной завершение карьеры в москве
Bon Ton• 04 февраля 2025
Ответ дляPerfect look
Смотрите Антона S?
Lilian-nochka• 04 февраля 2025
А она причем, что у мужика проблемы с кукушкой были?)за всех чеканутых окружающие отвечают?
ona3233• 04 февраля 2025
Ответ дляBon Ton
Смотрите Антона S?
Антоху в прошлую пятницу иноагентом рашка объявила. ))
Наш человек.
автор Emm11117 • 04 февраля 2025
Ответ дляKristal2013
Адвокат це та жінка, з чоловіком якої Сєдокова гуляла вдома у адвокатши, фоткалась в інсту в її хаті в його одязі, коли та лежала в лікарні вагітна)))
автор Emm11117 • 04 февраля 2025
Ответ дляLilian-nochka
Довести можна будь-яку людину, якщо мати такі навики ескортної психопатської маніпуляції, як у рєзінової, там же роками практикувалось
Gaimer• 04 февраля 2025
Ответ дляKristal2013
За що її можна посадити?
автор Emm11117 • 04 февраля 2025
Ответ дляGaimer
За що її можна посадити?
Доведення до суїциду
автор Emm11117 • 04 февраля 2025
Ответ дляGaimer
За що її можна посадити?
А ще говорять можливо то був не суїцид а замовне вбивство, бо там якісь дуже складні вузли, якими була зав´язана мотузка, які вміють робити моряки або альпіністи
Э-велин@• 04 февраля 2025
Ответ дляInsin
а за що власне її мають посадити?
Как за что? По зависти автора этой темы к ней. Разве мало?
Э-велин@• 04 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
Голоса в вашей голове говорят?
А Седакова в конкурсе поет на данный момент
Э-велин@• 04 февраля 2025
автор Emm11117 • 04 февраля 2025
Ответ дляЭ-велин@
Голоса в вашей голове говорят?
Слідчий з Латвії гаваріт
автор Emm11117 • 04 февраля 2025
Ответ дляЭ-велин@
фото
І що, нормально в такому вигляді в платті нареченої після смерті колишнього корчитись радісно, давить із себе силікон?
автор Emm11117 • 04 февраля 2025
Ответ дляЭ-велин@
До чого завість, до силіконової резинової папуги-сосалки, яку скоро посадять? Яка довела до смерті гарного латиша, сама будучи незрозумілого походження. Ви теж заздрите проституткам, чи може...
Э-велин@• 04 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
Конечно посадят. Вот вот. Через час. Ожидайте
автор Emm11117 • 04 февраля 2025
Ответ дляЭ-велин@
Так, всі заздрять вашій російській силіконовій діві)
Gaimer• 04 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
Доведення до суїциду
Ну тут навіть за вуха це не натянути. Тобтотякийсь судак буде говорити вам, кинеш мене, то я повівся. І ви будете його терпіти?
Э-велин@• 07 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
https://www.instagram.com/stories/innawelln/356225...

Полюбуйтесь, яке воно подлое
автор Emm11117 • 07 февраля 2025
Ответ дляЭ-велин@

Полюбуйтесь, яке воно подлое
Що там? Сєдокова закрила для українців доступ для свого акаунту, а ви де живете?
Э-велин@• 07 февраля 2025
Ответ дляEmm11117
Вот жаба. Хвасталась, что когда пришла домой к любовнику, налила молока его девушке в кроссовки. Говорит, молоко стухнет, и начнет вонять. И все таким невинным голоском.