ТебеОноНадось• 04 февраля в 12:23

Відсутність інсуліну в місті, що робити? Чи є аптеки, які відправляють НП?

Добрий день.
Мамі ( диабет 2 типу , була довго на таблетках в Києві підібрали інсулін Райзодег Флекстач.
Ми живемо в маленькому місті , інсуліну немає і замовити відмовляються.
Говорять , що це залишки по Україні.
Питання таке : чи є аптеки , які можуть відправляти кожні 2 місяці згідно рецепту по доступним лікам?
Совбез• 04 февраля в 12:25
Мне кажется е рецепт надо лично показывать в аптеках, которые по договору по программе доступни лики продают. А таких не много. В Киеве райзодег есть в 35 аптеках. Вы откуда
автор ТебеОноНадось • 04 февраля в 12:25
Кожні 2 місяці ендокринолог виписує їх.
Чи є аптеки , які зможуть пересилати ? Згідно рецепту по доступним лікам?
автор ТебеОноНадось • 04 февраля в 12:26
Ответ дляСовбез
Рівненська обл
Совбез• 04 февраля в 12:26
И к тому же, у вас полностью бесплатный рецепт на инсулин или с доплатой?
Ответ дляСовбез
З доплатою, до 400 грн
Безсовісна кума• 04 февраля в 12:27
Ответ дляТебеОноНадось
Кожні 2 місяці ендокринолог виписує їх.
Як ви це собі уявляєте?
Куди і як піде оплата?
Совбез• 04 февраля в 12:28
Съездите в Ровно, в аптеке Бажаємо здоров´я, кажется работают е-рецепты.
автор ТебеОноНадось • 04 февраля в 12:31
Ответ дляБезсовісна кума
Як ви це собі уявляєте?
Куди і як піде оплата?
Не знаю , тому і питаю..
Чи на гарячу лінію подзвонити?
Тільки підібрали інсулін , хоч би на 6 місяців давали , а то на 2 місяці(((
Совбез• 04 февраля в 12:31
Совбез• 04 февраля в 12:32
Ответ дляТебеОноНадось
Не знаю , тому і питаю..
Чи на гарячу лінію подзвонити?
По постановам военного времени положено на 3 месяца сразу. Требуйте, идите к заведующей поликлиникой
Безсовісна кума• 04 февраля в 12:33
Ответ дляТебеОноНадось
Не знаю , тому і питаю..
Чи на гарячу лінію подзвонити?
Так в чому проблема поїхати в Рівне і купити?
Платье Длинное бальное• 04 февраля в 12:33
пробуйте договориться. Сын принимает препарат, который вообще очень редкий, многие аптеки даже не слышали о таком. Мы тоже с начала войны живем в маленьком городе, там такого препарата не бывает в принципе. Я обошла все аптеки и одна из них (аптека оптовых цен) согласилась возить под заказ. Уже третий год они заказывают, я забираю по эл.рецепту.
Безсовісна кума• 04 февраля в 12:34
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так автор хоче, не виходячи з дому, отримувати ліки за рецептом в якомусь селі. Мед, то ложкою
Поміркована думка• 04 февраля в 12:35
Там температурний режим. Чи погодяться відправляти, я не впевнена.
Сосиска_Втесте• 04 февраля в 12:35
Ответ дляТебеОноНадось
Не знаю , тому і питаю..
Чи на гарячу лінію подзвонити?
Купуйте за свої хоч на рік
Люблю ХОЛОСТЯКА• 04 февраля в 12:35
Аптеки 911 могут переслать
Сосиска_Втесте• 04 февраля в 12:36
Ответ дляПоміркована думка
Це треба температурні карти, термобокс і тд. Кому це треба? Автор хай поїде в Рівне і візьме
Поміркована думка• 04 февраля в 12:36
Можете тут спитати: https://likicontrol.com.ua/інструкція/?[21471]
Менее Более• 04 февраля в 12:37
Если это остатки, то через время его вообще может нигде не быть. Может стоит перейти на другой препарат. Обратитесь к своему врачу.
автор ТебеОноНадось • 04 февраля в 12:37
Ответ дляБезсовісна кума
В Рівному , немає !
Залишилось в 2 аптеках по 1 картриджу....мамі , треба пачка запакована з 5 чи 6 картр
Бадабум• 04 февраля в 12:38
Ответ дляСосиска_Втесте
Купуйте за свої хоч на рік
Ну ви і ....
Безсовісна кума• 04 февраля в 12:39
Ответ дляТебеОноНадось
В Рівному , немає !
А замовити не можна, щоб в Рівне привезли?
Віса робить замовлення
Платье Длинное бальное• 04 февраля в 12:39
Ответ дляБезсовісна кума
я не автор, але відповім, бо була в її ситуації - двічі на місяць витрачала день і близько 600 гривень, щоб поїхати в обл.центр за ліками сину. Не дуже приємно. А колись бувало і таке що ліки є тільки в Києві, просила знайому знайомих забирати. В наш ’час передових технологій’ така система для хворих людей більш ніж дивна. Є ж і такі що самі не зможуть кататися а допомогти нікому, їм взагалі тоді тільки помирати виходить...
Безсовісна кума• 04 февраля в 12:40
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я все прекрасно розумію. Але я не можу вплинути на систему.
В темі автор дають поради, але їй все не те.
Сосиска_Втесте• 04 февраля в 12:41
Ответ дляБадабум
Ну ви і ....
Я нормальна. У автора купа варіантів - їхати в Рівне (там ж цілі упаковки, а не по картриджу, що б там автор не казала), перевестися на інший інсулін, домовитися з аптекою, що працює з рецептами, щоб зробила переміщення з іншої точки і надалі возила в цю точку під маму. Що з цього зробила автор? Вона лише хоче, шоб їй на півроку давали
Платье Длинное бальное• 04 февраля в 12:43
Ответ дляБезсовісна кума
я б не радила Вам бути такою категоричною, бо наприклад я на своєму досвіді вже це відчула, коли сталася біда з моєю дитиною і я опинилася на місці людей, яких я подібним чином засуджувала
автор ТебеОноНадось • 04 февраля в 12:43
Ответ дляСовбез
А де можна почитати? Кому виписують інсулін на скільки місяців? На 2 чи на 3 ? Чи більше?
автор ТебеОноНадось • 04 февраля в 12:44
Ответ дляСосиска_Втесте
Купуйте за свої хоч на рік
Але ви добра людина )
Безсовісна кума• 04 февраля в 12:45
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Де я її засуджую?
автор ТебеОноНадось • 04 февраля в 12:45
Ответ дляМенее Более
Я теж так думаю...