Небалувана Галя• 04 февраля в 13:52

Сексуальне виховання дітей

Мудрі матусі, порадьте мені книдку про сексуальне виховання дітей. Маю доньку,8 років, починає питати, що таке секс. В школі чує, але ще не розуміє до кінця , що це. Я їй трохи розказувала раніше, але дуже поверхнево, бачу, що вже можна детальніше)
Маю книжку Малечі про інтимні речі. Мені вона не подобається, сама подача матеріалу. З дитиною переглядали, але не всі розділи. Може порадите щось, що сподобалось і зайшло вашим діткам?
Дякую)
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:53
Можна розповісти все за годину, в форматі питання-відповідь.
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 13:54
Ответ длясладкий_ноябрь
Та вона не питає особо деталі, але бачу, що треба розповідати. Бо однокласники розкажуть за мене)
тяжкаялюдина• 04 февраля в 13:55
Вибачте, що трохи не в тему, але рекомендую книгу ’Без маячні про перші місячні’ дитині 9 років, читала уважно, а потім ми обговорили, що було їй не зрозуміло.
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 13:56
Ответ длятяжкаялюдина
Дякую! Подивлюсь
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 13:57
Ответ дляНебалувана Галя
Ну так розкажіть, нехай запитає все, що захоче.
Бо після книжки все рівно будуть питання, + не факт, що книжка давить повне розуміння про це
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 13:59
Ответ длясладкий_ноябрь
В тій книжці, що маю, є картинки. Наприклад будова статевих органів. Так простіше пояснювати. Але сам стиль написання мені не подобається. Я думала, що може якась більш вдала книжка є, де і картинки і інформація.
Хоча на цю книжку купа плзитивних відгуків(
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 14:01
Ответ дляНебалувана Галя
Будову статевих органів знати не обовʼязково, точніше якщо в дитини буде така потреба, то так.
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 14:02
Ответ длясладкий_ноябрь
Ок, як поясните сам статевий акт, якщо дитина не уявляю що і куди. І розказати дівчинці за репродуктивні органи треба, тим більше за місячні я ії вже розказувала.
Трохи злякана• 04 февраля в 14:03
Цікаво, а є хто взагалі не розповідає про це дитині? Ну, точніше, не є першим, від кого дитина про це дізнається. Ми з донькою близьки, про все практично розмовляємо. Але ось про це я не готова говорити з нуля, так би мовити....Дитина специфічна, непростий характер, я боюся, що в неї від цієї інформації буде якась травма і несприйняття цього (або неправильне сприйняття). Мені б більше підійшло, аби вона якось дізналась про це в загальних рисах від друзів/ в школі, а я б вже потім ’відкорегувала’ цю інформацію.
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 14:07
Ответ дляТрохи злякана
Моїй дитині зайде, вона допитлива, про фізіологію нормально сприймає інформацію. Я не хочу, щоб секс їй опошлили однокласники, щоб вона думала що це щось гижке, смішне, соромне. Особливо для жінки, бо трахають її( дитина питала, що значить присунути або засосати - бо чула це від однолітків. Як це пояснити? Секс - це нормально всі ним займаються і всі від нього з´явилисч. А ржати і бридитись - ні. Але секс то доя дорослих і головна мета - народження дітей. Десь в цьому напрямку буду розповідати.
Вапщета• 04 февраля в 14:10
Ответ дляНебалувана Галя
зайде так зайде нам то що з того...секс як мета народження то у вас такий пунктік , мабудь без народження у вас і бажання не має
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 14:10
Ответ дляВапщета
До чого тут це, ви при собі? Йдіть повз
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 14:11
Ответ дляВапщета
Розкажете своїй дитині, що секс для задоволення, а діти то так, побічний ефект
Экспертиза• 04 февраля в 14:19
Ответ дляТрохи злякана
Наоборот, проще самой с нуля, а порно они уже в 8лет с друзьями сами включат, догонят таксказать детали
сладкий_ноябрь• 04 февраля в 14:21
Ответ дляНебалувана Галя
Вона в 8 повинна уявити це?
Це ж дитина 8 років. Її може цікавити абсолютно не те, що ви хочете їй розповісти.
Тому от саме метод пмтання-відповіть тут найкращий.
Трохи злякана• 04 февраля в 14:27
Ответ дляЭкспертиза
У меня дочка поздняя в этом плане. Ей почти 10, но по определенным ее фразам и вопросам я понимаю, что она не знает про секс. Точнее, слово, конечно, слышала, но не интересовалась, что это. Ей почти 10, но она не ходила в сад и в школу обычную только год ходила. И там еще не тот возраст был, чтоб такие темы между детьми обсуждались.
дожену і ощасливлю• 04 февраля в 14:29
Ответ дляТрохи злякана
А як ви пояснили місячні?
ВсеПроВсехЗнаю• 04 февраля в 14:32
Моїй 9, ще ні одного питання про це не задавала.А я задумуюсь, як я це все маю розказати правильно.
У знайомої у дівчинки в 9 вже менструація почалась.Тому боюсь, щоб я не запізнилась з тою інформацією.Але ж правильно чекати, поки вона сама спитає, чи почати самій...не знаю.
Деловитая• 04 февраля в 14:36
Ответ дляТрохи злякана
Ага. У меня мальчик 5 лет рассказал моей дочери 7 подробности про минет и много чего ещё. Она пришла потом мне рассказала, говорит правда?)
А у подруги тоже в 7 девочки принесли видео и все кто гулял там посмотрели. Тоже минет может и ещё что. Она потом два дня крутилась, не спала, краснела, пока подруга не решила ее расспросить что же случилось.
Трохи злякана• 04 февраля в 14:43
Ответ длядожену і ощасливлю
А як ви пояснили місячні?
От по місячним я й зрозуміла, що ці теми - якісь далекі від неї зараз. Я їй розповіла сама про місячні, бо зараз в дівчат вони часто раніше починаються, я хотіла, щоб вона не злякалась, раптом в неї це станеться. До того ж, була майже впевнена, що дещо вона знає, бо серед її приятельок були дівчата з явно прискореним статевим дозріванням, можливо, в когось і були вже місячні. Але з її відповідей і реакцій я зрозуміла, що вона про це не знала і взагалі мало її це цікавило. Вона слухала мене неуважно, не демонструвала ніякого інтересу, не мала ніяких питань, було видно, що вона не дуже хоче те слухати. Коли я закінчила, вона одразу ж почала мені розповідати про якусь нову комп´ютерну гру, про правила....Тобто всі ці теми, що ’нижче поясу’ її явно ще не цікавлять. Тому я і не уявляю, як дитині, яка ще не має жодної цікавості до цієї теми, я раптом почну на рівному місці ’а ти знаєш, що таке секс? а знаєш, звідки беруться діти?’
дожену і ощасливлю• 04 февраля в 14:45
Ответ дляТрохи злякана
Думаю ви не праві, скоріш за все вона навпаки щось вже знає і соромиться цієї теми. Говорю з власного досвіду
Трохи злякана• 04 февраля в 14:47
Ответ дляДеловитая
У меня дочь не общается с такими детьми. С детьми из таких семей, где с раннего возраста есть доступ ко всей этой информации. В классе был мальчик с особенностями и он был несколько зациклен на этой теме, мог сказать, напрмер, при всех, что у него самый большой пенис. Но было видно, что родители с ним занимаются и он максимум знает названия половых органов, врядли он детям рассказывал про секс.
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 14:48
Ответ дляДеловитая
Капець(
Трохи злякана• 04 февраля в 14:48
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Про місячні без проблем можна розказати давно. Це ж не про міжстатеві стосунки. Це всього лише фізіологія.
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 14:50
Ответ дляТрохи злякана
Моя от наприклад сижить малює і чує по телевізору слоо секс або якаст така сцена починається і вона уважно починає дивитись або слузати, відкладає справи. Ну я звісно не біжу швидше перемикати але ненав´язливо переключаю її увагу на щось інше. Бачу, що ціко їй вже, але не розуміє
Трохи злякана• 04 февраля в 14:51
Ответ длядожену і ощасливлю
Не знаю. В нас зараз близька родичка вагітна. Вона еоли про неї каже, чи задає якісь питання, я розумію, що вона не знає практично нічого про це.
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 14:54
Ответ дляТрохи злякана
То ви так думаєте) в моєї дитини батьківський контолдь на телефоні, а у хлопців в класі - ні. Мами на зборах навіть казали, що не бачуть сенсу забороняти, бо все одно дізнаються. І там нормальні батьки нормотипових дітей. Але вік такий, що тема секса дуже актуальна і цікава. Тому ваша дитина все буде бчити і знати з вами або без вас. Але батьк то можуть правильно донести, а не з поорно як однокласники
Трохи злякана• 04 февраля в 14:56
Ответ дляНебалувана Галя
А моїй навпаки не цікаво. Бачу, що це її навіть дещо дратує. Вона така ’пацанка’ в мене, дещо різкувата, не жіночна. Вона досить багато читає, ми вже беремо їй книги в бібліотеці ті, що 12+. Там, особливо у сучасних авторів, вже і про перше кохання, і про відчуття. Помітила, що вона ті сторінки просто прогортає. Спитала, чому ти то не читаєш? А вона -’ой, там про кохання, не цікаво’.
автор Небалувана Галя • 04 февраля в 14:56
Ответ длясладкий_ноябрь
Вона в 8 повинна уявити це?
Ну, знати як влаштоване власне тіло це нормально в будь-якому віці. І починаючи розмову про секс дуже важко пояснити без фізіологічних моментів сам процес.
Трохи злякана• 04 февраля в 14:58
Ответ дляНебалувана Галя
Ну вона не навчається в звичайній школі, вона в дистанційній. І в неї також на гаджетах батьківський контроль я встановила. Але віковий ценз 12+. Я навмисно поставила дещо вищий за її вік.