Млинці зі смайликом• 04 февраля 2025
Ерітритол чи стевія? Який краще?
Для підсолодження в страви і напої.
Результат:
вже голосів:
10 (50%)
Ерітритол
9 (45%)
Стевія
1 (5%)
Ти
котопёс• 04 февраля 2025
А є чиста стевія не у вигляді травички? Я беру Грін Лайф, стевія з еритриоом 1:4
Однозначно• 04 февраля 2025
Ответ длякотопёс
Є і чиста, але вона огидна на смак
Млинці зі смайликом
• 04 февраля 2025
Ответ дляСкумбріяП8
Стевія якась бячна. Чистий ерітритол взагалі не має смаку, класний
А який еквівалент в порівнянні з білим цукром по солодкості?
арина-ветерок• 04 февраля 2025
Не бачила чистої стевії в продажу. Там де напис великими літерами стевія, все одно в складі ерітритол.
СкумбріяП8• 04 февраля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
На пачці зазвичай вказано, так воно ± і є
Незнакомлюся• 04 февраля 2025
Ответ дляОднозначно
Є і чиста, але вона огидна на смак
не огидна. вона взагалі без присмаку
Тішуся неперетішуся• 04 февраля 2025
У меня и то и другое было, оставила стевию. Эриторол мне почти не сладкий, нужно его было много, чтобы чувствовать сладость. Стевия мне гораздо лучше. Беру жидкую.
Однозначно• 04 февраля 2025
Ответ дляЧаюри
Чиста стевій не має присмаку? То, може, якась очищена в сто ступенів. У чистої такий смак, що блювати тягне.
Так,мене теж.
Губка Боб• 04 февраля 2025
И стевия, и еритрит имеют послевкусие, некоторые его чувствуют, некоторые - нет. Сладость указывается производителем, у меня была и 1:30 и 1:5. Если со стевией перебощить будет горько. Вместе стевия и эретрит без послевкусия, так как гасят послевкусие друг друга.
Робот Вертер• 04 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Я покупаю такую или такую.
Мне нет никакого вкуса у нее, но я кладу 0,5 ч. л на кружку. И в выпечку половину от сахара по рецепту.
Во эта зелененькая у Вас на фото это стевия с эритритолом, стевии там маленький процент