НаБалКоніХодять• Изменено 04 февраля 2025
Есть ли тут люди, которые работают в сфере ЗЕД?
Я не имею опыта работы в сфере, но хочу работать в этой сфере. Eсть возможность получить сертификат Сips. Может ли он повысить шансы найти работу без опыта?
Лукава Кішка• 04 февраля 2025
Працюю в сфері ЗЕД, навіщо б мені став у нагоді цей сертифікат, не можу уявити. Це ж нібито стосується закупівель?
НаБалКоніХодять
• 04 февраля 2025
Ответ дляЛукава Кішка
Спасибо, я что-то путаю наверно. Какие сертификаты или тренинги лучше пройти новичку?
Лукава Кішка• 04 февраля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Думаю, цей сертифікат більше потрібний у сфері закупівель
НаБалКоніХодять
• 04 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Маю магістра ЗЕД, але працювати за спеціальністю - не моє.
Не понравилась сфера?
Свекруня• 04 февраля 2025
Ответ дляНаБалКоніХодять
Не понравилась сфера?
Так, поки буда на практиці, зрозуміла, що взагалі не моє. Не цікаво. Менеджер з іноземних закупівель була(((
НаБалКоніХодять
• 04 февраля 2025
Ответ дляСвекруня
Кем работаете сейчас?
На циголках• 04 февраля 2025
Автор, я не певна, що сертифікат суттєво підвищить шанси.
Тут головне досвід. Якщо беруть без нього - набудете в процесі, якщо ні - то треба ін шукати.
Я працювала в деп-ті іноземних закупівель без сертифікатів і спец. освіти 14р., зараз направлення трохи інше.
Оченьценная• 04 февраля 2025
Я- керівник проекту, 14 років в ЗЕД і гуртових продажах. Навіть не знаю, що це за сертифікат)) в мене ВО економічна + 3 іноземні мови. Цього повністю вистачало завжди
Ps: почитала про цю сертифікацію. Є смисл лише, якщо ви в конкретний сектор економіки і звичайно англійська С1+.
Повному новачку смислу немає, як на мене.