Теща дочки• 04 февраля 2025
Серйозні вроджені вади серця
у дитини. Якщо у батьків та близьких родичів немає проблем з цим пов´язаних.
Які можуть бути причини?
из желе я• 04 февраля 2025
Все що завгодно може бути. Частенько вади серця і внутрішніх органів повʼязані з певними синдромами, патологіями.
Теща дочки
• 04 февраля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Можно подумать вы всех обследовали.
До чого тут чи всіх обстежили?
Питання про серйозні вади, які спадково не передаються.
Агент Пинкертона• 04 февраля 2025
Ответ дляТеща дочки
До чого тут чи всіх обстежили?
При том, что нельзя говорить о отсутствии наследственных заболеваний если даже бабушек и дедушек не обследовали.
Теща дочки
• 04 февраля 2025
Ответ дляНу ниче се
З якою метою ви цікавитесь?
Має значення з якою метою?
Кудряшка Сью• 04 февраля 2025
В моєї дитини вроджена вада серця. Дізналася випадково в 11 років. Навіть питання такі не цікавили. Так склалося на етапі формування аортального клапану серця. Одна створка зрослася з іншою. По який причині? Хз. Від цього не можна вберегтися й застрахуватися, це може трапитися у абсолютно здорових батьків й при ідеальній вагітності
Теща дочки
• 04 февраля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Дякую за відповідь, але питання про більш серйозні і неординарні випадки, звідки виявляються патології ( рідкісні) , якщо в родині немає проблем саме в цій сфері в вагітність проходила нормально.
Ну ниче се• 04 февраля 2025
Ответ дляТеща дочки
Має значення з якою метою?
Якщо просто з цікавості, то спитайте Гугл.
Теща дочки
• 05 февраля 2025
Ответ дляНу ниче се
Просто з цікавості я б здогадалася спитати Гугл!
Теща дочки
• 05 февраля 2025
Ответ дляНу ниче се
І взагалі дивно, якщо б люди, просто так цікавились такими питаннями на форумі
Теща дочки
• 05 февраля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Якщо ви дізналися випадково сподіваюсь, що це не впливає на стан здоров´я дитини
Ну ниче се• 05 февраля 2025
Ответ дляТеща дочки
Це не кардіофорум. Причини народження дітей з ВС у всіх різні. І у абсолютно здорових батьків народжуються такі діти.
Кудряшка Сью• 05 февраля 2025
Ответ дляТеща дочки
Ви запитали про вроджені вади серця - це зазвичай вада на етапі формування ембріона - причин насправді може бути мільйон - й перенесені захворювання під час вагітності, й нестача якихось вітамінів й мікроелементів, й банальный стрес у період формування органу. Вберегтися від цього неможливо. На вроджені вади серця генетика має не великий вплив
Кудряшка Сью• 05 февраля 2025
Ответ дляТеща дочки
Наразі не впливає, сердечної недостатності немає. Але у будь-який момент може раптово ’вистрелити’(( Ця патологія підступна саме раптовістю. А операцію по заміні клапану рекомендовано проводити лише після народження дітей.