бибизяна• 04 февраля 2025
Що це може бути в дитини?
Зранку набряк. Схоже на укус, але ніде немає крапки/проколу.
На фото не дуже видно, набряк саме в області кістки. Ступати боляче. Травм не було.
Дитині шість років.
Що це може бути ?
До лікаря підемо
Дитині шість років.
Що це може бути ?
До лікаря підемо
Жена брата Админа• 04 февраля 2025
Вот так к врачу и не попадёшь с чем то серьезным, из за какого то пятна
ПлюшкамиБалуюсь• 04 февраля 2025
Воно схоже на набряк. Може цілий день пробув у взутті і сповзла шкарпетка та надавила? В мене в дорослої таке буває