Оцененная• 05 февраля в 07:50
roadmap или speakout?
Какой учебник лучше? Уровень b1
Комиссия50%• 05 февраля в 08:49
Мне speakout больше понравился, я с ним шла с В1 до С1, была попытка перейти на roadmap, но не зашло. Как по мне он какой-то рванный
куркулиха• 05 февраля в 08:54
Ви з огляду вчителя чи для самостійного навчання? Якщо друге, я б рекомендувала English File
Оцененная
• 05 февраля в 19:49
Ответ длякуркулиха
Почали з викладачем йти по Speak out, але він через пару занять сказав, що кращий варіант все-таки Roadmap, що там більше корисної розмовної лексики. Сказав, щоб я подивилася на підручники. Ось і думаю...