begovelik• 05 февраля 2025

Яку державу пропукали!

Стільки всього мали на момент отримання незалежності. Як думаєте, що пішло не так. Чи могли українці щось зробити інакше, щоб не лишитися за 35 років у розбитого корита?
Kapitoshka7• 05 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Какой бред, что-то с рашкой ничего не происходит со времён голодомора.
Їм шамани допомагають)) але то тимчасове явище.
fishcka• 05 февраля 2025
Ответ дляTAM-rico
Відповідь очевидна. Кожного разу робили неправильний вибір. Як президента, так і народних депутатів. Маленькі країни Балтики не мали нічого. Де вони , і де ми. До війни українці їздили батрачити на них. Щось не те із мозком у більшості, коли потрібно робити вибір
крім вибору ще має значення чи готове населення країни затягнути паски на 15-20 років щоб запустити економіку країни, чи ні.
поляки наприклад були готові терпіти, зараз мають те що мають. у нас же будь які реформи натикаються на страшенний спротив
Teonaa• 05 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Чого це у розбитого?
Ми здобули зараз дуже багато.
Наприклад: усвідомили, що ми НЕ єдиний народ з москалями, як в 90-ті вважала більшість населення України.
Зараз з України виїхало багато тих, кому не цікава Україна. Це теж добре.
Далі будуть у нас розвиватися оборонні технології. Даже під час війни. Тож і ’корито’ наше не буде порожнім.
А головне те, що народ зрозумів, що не треба голосувати ’по пріколу’.
Я. Я ще не встигла виїхати
Seehund• 05 февраля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Неужто шаманы сильнее бога или богов.))
IrinnkA• 05 февраля 2025
Ответ дляivnata
Опанували гугл-перекладач)
Його видно) гугл ніколи не був класним перекладачем)
IrinnkA• 05 февраля 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Я може і ’древняя’, але я точно усвідомлюю що я роблю в цій країні.

А що ви робите в Україні, якщо не вірите в її майбутнє?
Нащо ви з нами втрачаєте свій час?
А треба всім виїхати, щоб залишилися такі як ви? Ну набереться вас десь до мільйону і? Чи думаєте, всі вірять в оці казки? Із серії 2-3 тижні
IrinnkA• 05 февраля 2025
Ответ дляlilu1990
Чого у всіх бідах винуватий зеля? Я не розумію. Чого не говориться про 30 річну політику умиротворення і розкормлювання кгбешної криси? Чого меркель не вийде і не скаже шо вона курка? Її політика призвела до війни. Політика сша, демократів, які фінансували багато програм у росії - призвела до війни. Політика обами який закрив очі на анексію Криму- призвела до війни. Вони хтіли подружитись з кгбістами? Ну от і мають.

Політика усіх починаючи з Кучми і кравчука - призвела до війни. Найшли козла відпущення- зелю. Який за три роки має розгрести всьо шо навалювали 30 років з усіх сторін. Я його не ідеалізую і краще би він задумався - чи хватає йому компетенцій для президентства. Але винуватих тут - починаючи з Буша і кісінджера. Но все валять на зелю.
Так він приймав активну участь в політиці умиротворення кацапії. Навіть коли почалася війна 2014 року.
Kapitoshka7• 05 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Неужто шаманы сильнее бога или богов.))
А де ви бога бачили в Україні?🤣🤦 Хто у нас вірить в бога, молиться??? Ви взагалі хоч одну таку людину знаєте???
Seehund• 05 февраля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Знаю, одну точно.
автор begovelik • 05 февраля 2025
Ответ дляfishcka
А що саме мають поляки, коли вони усі на заробітках в Німеччині?
Kapitoshka7• 05 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Знаю, одну точно.
Жінка чи чоловік?! Де ця людина живе?!
Seehund• 06 февраля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Жінка чи чоловік?! Де ця людина живе?!
Женщина, в Одессе.
Kapitoshka7• 06 февраля 2025
Ответ дляSeehund
Женщина, в Одессе.
Це, мабуть, одна на всю Україну.
Seehund• 06 февраля 2025
Ответ дляKapitoshka7
Це, мабуть, одна на всю Україну.
У меня не столь обширные знакомства, что бы об этом судить.
Ирина_Б_• 06 февраля 2025
уже все что могли все сделали
r25-1• 24 февраля 2025
Ответ дляДафна
Автор, согласна с вами.
Столько всего иметь на старте и так бездарно про₴рать. 2 моря, горы, полуостров, большая красивая страна.
Просто каждый раз у власти были люди, которые хотели только набить карманы с лозунгом «после нас хоть потоп».
Грустно.
не хотели , а ХОТЯТ и будут
Valentina shop2020• 04 марта 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок

Нащо ви з нами втрачаєте свій час?
Интересно знать ,что вы делаете в Украине?какую пользу приносите
Valentina shop2020• 04 марта 2025
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Хоча б те, що поважаю Державу в якій живу.
На відміну від вас.
А яке ви маєте право,так розмовляти,’на відміну від вас’,ви мене знаєте ?
Valentina shop2020• 04 марта 2025
Ответ дляKapitoshka7
Тому що він винуватий. Ви це можливо згодом зрозумієте. Для нього війна - це просто заробляння грошей.
Я с вами согласна,но многие улитки без мозгов будут ща него голосовать