Пищалка• 05 февраля в 13:19

Чи реально привчити песика ходити в туалет тільки на вулиці?

Чихуахуа, 9 місяців, тільки вранці прокинувся, зразу біжить на пелюшку, вдень теж пару раз може сходить. Вигуляємо 2 рази вдень, на вихідних 3. Є такі, що ходять виключно на вулицю? І які краще пелюшки? Я купую на розетці білосніжка, ті що для дітей. Чим відрізняються для собак? По ціні вони дорожчі, ніж дитячі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 05 февраля в 13:21
в атб 55 грн 60 на 60 см
Білка в колесі• 05 февраля в 13:22
Для того щоб ходив виключно на вулицю, потрібно було привчати виключно до вулиці
Сладко-соленая• 05 февраля в 13:23
Про любую другую породу я бы сказала -да. Чихи отдельная история, спасибо хоть на пеленку.
Барабан для дорослих• 05 февраля в 13:25
Ответ дляСладко-соленая
а что с ними? Противные и не поддаются воспитанию?
Сладко-соленая• 05 февраля в 13:26
Ответ дляБарабан для дорослих
Не знаю ни одного из чихов с нормальным туалетом.
КарамбОлька• 05 февраля в 13:29
А мне бы хоть к пеленке приучить...3 мес щенку
Как вам удалось?
годовасик• 05 февраля в 13:34
Моя ходить тільки на вулицю, гуляю два рази на день
автор Пищалка • 05 февраля в 13:38
Ответ дляКарамбОлька
Как вам удалось?
Як тільки купили (це було влітку), 2 дні на балконі був, обстелила пелюшками, потім в кімнатах по пару пелюшок стелила. По маленькому виключно на пелюшку ходив, а от по великому і зараз може де вгодно сходити
КарамбОлька• 05 февраля в 13:39
Ответ дляПищалка
Наша тоже серет де попало...еще ест это(((
автор Пищалка • 05 февраля в 13:40
Ответ дляБілка в колесі
Як тільки ветеринар дозволив виходити на вулицю, після 3 прививок, так щодня і виходимо. Як по іншому виключно до вулиці привчити?
Пирожкиня• 05 февраля в 14:12
Ответ дляКарамбОлька
На хрена такое в доме держать ?
Барабасиха• 05 февраля в 14:13
Ответ дляКарамбОлька
Как вам удалось?
Так у вас ещё малыш
Аль де Барановна• 05 февраля в 14:15
Ответ дляБілка в колесі
У собаки має бути сечовий міхур відповідного розміру і накачаний сфінктер :) а у малих порід з цим часта проблема.
Чеширская кошечка• 05 февраля в 14:34
2 рази йому мало
у нас цвергпінчер
з 3 міс лише на вулицю ходе
але гуляємо 3 рази
Весотехник• 05 февраля в 15:46
Ответ дляКарамбОлька
Как вам удалось?
В мене теж такі думки були в 3 місяці)))) Навчиться, дуже ще маленький. Моєму зараз 9 місяців, я вже і забула як ридала над тими калюжами по всій квартирі
автор Пищалка • 05 февраля в 17:41
Ответ дляВесотехник
А зараз як, тільки вулиця, чи на пелюшку теж ходить?
Балаболка• 05 февраля в 19:30
Привчити, треба час. Прибрати пелюшки зовсім. І виводити по 5-6 разів на день. На це може піти і тиждень і місяць
Весотехник• 06 февраля в 08:25
Ответ дляПищалка
Зараз тілки вулиця. Він як навчився лапу підіймати, то йому в кайф тепер тільки на вулиці це робити)))
Тут как тут• 09 февраля в 21:42
До года считается нормой сс.ть дома.
Не имеет смысла, какие пеленки покупать. Я вообще самые дешманские в атб брала.
Хотите научить сс.ть только на улице - пеленка убирается вообще, собаку выгуливают согласно ее физиологическим потребностям. Самый минимум 3раза в сутки. Но до года расстраиваться из-за проколов не стоит