Янгол в камуфляжі• Изменено 05 февраля 2025
У кого собаки на сбалансированой вареной натуралке?
Как у ваших собак со здоровьем, особенно те, кто перешли на такое питание с корма?
Сейчас перевожу плавно свою собаку с корма на вареную натурален индейка(голень/грудка), рис+тыква плюс голубика, естественно плюс растительное масло+омега и витаминные комплексы. Дико переживаю, чтобы подошло, так как хроника по жкт, гастрит и больной кишечник.
Сірничок• 05 февраля 2025
у моего с печенью были проблемы. от вареной еды у него расстройство. Когда был на натуралке, говядина овощи и т.д. - сырое все, никаких расстройств, шерсть блестела. Сейчас на сухом
ЛюбимаЯНЬ• 05 февраля 2025
У нас 2 тоя. Вторую собаку брали из питомника и там была натуралка. Собака поносила постоянно, хотя я делала все так, как сказала заводчица. Перешли на роял, как и старшая, проблем нет никаких.
Не сложилось у нас то ли я что то не так делала, то ли собака проблемная(((
katya-lucky• 05 февраля 2025
Сбалансированная натуралка не бывает вареной. Так как важной составляющей сбалансированной натуралки есть костная составляющая. А ее варить нельзя.
P.S. Лучше собаке подобрать лечебную сушку.
Кудряшка Сью• 05 февраля 2025
я тільки тиждень як з вологого корму на таке перевела (телятина/яловичина+серце+морква, батат+риб´ячий жир, мелене гарбузове насіння, водорості, яєчний порошок)
бо потрібен гастро, а склад роял камін мене лякає
поки що занадто м´який кал, але сподіваюсь, що адаптується
Янгол в камуфляжі
• 05 февраля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Оце у нас схожа з вами дуже ситуація
Також чула, що багато в кого мʼякий кал на такому, але не у всіх
Я тільки другий день як переводжу з дієтологом, починати перший день потрібно з 10 % нового раціону добавляти у корм і так десять днів, кожного дня збільшуючи на 10%.
Можливо ви неправильно розрахували дозу ? І ще серце, як і в цілому усі субпродукти тяжке і часто слабить. Субпродукти взагалі на початку не вводять. Також Краще починати з нежирного мʼяса, таке як індичка-кролик.
Янгол в камуфляжі
• 05 февраля 2025
Ответ дляКудряшка Сью
А і ще ви переводили разом з пробіотиками і ензимами? Плавно?
Янгол в камуфляжі
• 05 февраля 2025
Ответ дляkatya-lucky
Сушку собака не ест. Это мучение для нас и для собаки. Она просто ненавидит корм.
А барф для её слабого жкт не подойдет для начала точно.
Кудряшка Сью• 06 февраля 2025
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Та ні. Хотіла плавно, а потім щось замоталась і як повністю весь корм використали, то у результаті різко перейшла. Вирішила сподіватись на те, що консерви, якими годували, все-таки не дуже принципово інших ферментів вимагають. Ну і в принципі, останнім часом і на них какала так само, власне, воно не особливо стало гірше. Але пробіотики таки додам, це точно зайвим не буде. Мʼясо беру нежирне, красиву мʼякоть.
Я знала, що печінка слабить.. не думала, що усіх стосується. Взагалі хотіла якраз купити рубець на ринку. Може, трохи пізніше все-таки..