Доль Чекомбана• 05 февраля в 15:27
10 тис кроків. це дійсно корисно?
Не дуже люблю ходити.
чи дійсно ходьба потрібна і 10 тис находжувати вдень?
чи були якісь дослідження і це правда, що так корисно.
гіпертонікам радять ходити, щоб суглоби добре працювали теж ходити...
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля в 16:08
Ответ дляФорсия
У вас сейчас дети 3 года и 13, наверно? Смотрю, нервы ни к черту. 🥲
ахаха, ни одного попадания по возрасту, и по количесвту детей тоже мимо.
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля в 16:09
Ответ дляБроніки для Моніки
Мені ця тема цікава. В мене баба прожила 90 років. Останні 30 років за браму не виходила. Їй ноги боліли. То я все думаю і не вела активний образ але довгожитель🤷🏼♀️
значи т она брала пример с винстона черчилля ’своим долголением я обазан спорту: я им никогад не знаимался’
Доль Чекомбана
• 05 февраля в 16:09
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а какие комменыт говорят про тупость?
хто в цій темі жаліється, автор запитала про користь ходьби, дівчата гарно радять відповідають і вилізли ви
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля в 16:10
Ответ дляДоль Чекомбана
вы еще и рыгаете? ну дела плохи.
Ответ дляДоль Чекомбана
прикольний, я дивилась на простенькі за 15 тис. але ще почитала, що корисно ходити саме по вулиці і не ідеально рівному, а в нас в селі ну дуже не ідеально місцями
Да, по пересеченной местности лучше. Еще лучше по песку, я хожу с собакой вдоль моря, полчаса туда и обратно. Ноги потом гудят.)
ЯниЯ• 05 февраля в 16:10
Ответ дляЕдинорог_помог
Це 4 км приблиззно. Біля 6 тис кррків
Про швидкості 6 км/год , 1100-1200 кроків це 10 хв
Доль Чекомбана
• 05 февраля в 16:10
Ответ дляЧупакабраЗеБест
вы еще и рыгаете? ну дела плохи.
ок, ідіть собі .
мені як автору ви неприємна
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля в 16:10
Ответ дляДоль Чекомбана
ок, ідіть собі .
мені як автору ви неприємна
а мени вы неприйемна. и шо, тепрлю же как то.
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля в 16:11
Ответ дляФорсия
я тоже на морях была на днях. холодно.
Единорог_помог• 05 февраля в 16:11
Ответ дляЯниЯ
І? Кроки у всіх різні
Доль Чекомбана
• 05 февраля в 16:13
Ответ дляЯниЯ
саме при кардіології радять швидкий темп, щоб серце сильно билось. то взимку доріжка краще, бо хапати холодне повітря тяжко якщо швидко йти
ЯниЯ• 05 февраля в 16:15
Ответ дляЕдинорог_помог
І? Кроки у всіх різні
Звісно, але 6000 кроків за 40 хв не буде, це вже майже біг, або дуже довгі ноги
Единорог_помог• 05 февраля в 16:17
Ответ дляЯниЯ
Навіщо ви мені$це пишите? В мене фітнес годинник і телефон рахує мої кроки. Зріст 176
Единорог_помог• 05 февраля в 16:18
Ответ дляДоль Чекомбана
Ви по вулиці швидким темпом сильно не плходите, бо є перешкоди, то калюжа, то світофор, то авто...))
ЯниЯ• 05 февраля в 16:19
Ответ дляЕдинорог_помог
Мабуть тому що ви поставили знак питання, або може тому що це форум)
Я знаків питання ставити не буду, щоб ви не відповідали. З нервовими немає бажання розмовляти )
ЯниЯ• 05 февраля в 16:21
Ответ дляДоль Чекомбана
6 км це швидкий темп. В мене доріжка для ходьби, це максимально. Через 10 хв я вже починаю пітніти. По вулиці теж гуляю, в будь-яку погоду і пору року ( без зовсім критичної звісно). Але 10 тис має бути обов´язково
Доль Чекомбана
• 05 февраля в 16:22
Ответ дляЯниЯ
сьогодні спробуємо. цікаво чи айфон коректно рахує кроки, бо смарт часів немає. а переходжувати не хочеться
ЯниЯ• 05 февраля в 16:25
Ответ дляДоль Чекомбана
Спробуйте ввести це в звичку. Якщо є бажання прочитайте книгу ’атомні звички’, там багато порад
Чебураха з перцем• 05 февраля в 19:17
Ответ дляПартизанка
С офиса до дома пешком быстрым темпом и отлично будет. Ну если правда он не в соседнем доме)
Ноги подкачаете, калорий сожжете, общий тонус тела вас удивит через месяц.
прекрасный совет
у меня до офиса 20 км приблизительно, Киев)
Чебураха з перцем• 05 февраля в 19:22
Ответ дляДоль Чекомбана
як літні канікули я часто лишаю машину і йду пішки в місто, це 1,5км . але зараз зима, плюс син не дуже буде взахваті йти в школу, він додому ходить пішки
так 1.5 км это всего лишь 20 минут очень медленной хотьбы
или 15 интенсивной
Чебураха з перцем• 05 февраля в 19:25
Ответ дляФорсия
Если вы живете в доме, то вполне реально устроить трежажерку дома. Купить дорожку, велобег и тд. После работы лень куда-то идти, а дома можно и позаниматься. И по стоимости окупится за несколько месяцев. И с голыми чужими тетками не надо тереться в раздевалках.))
дада
человек которому лень просто пройтись будет пользоваться тренажером
смешно
Партизанка• 05 февраля в 21:19
Ответ дляЧебураха з перцем
прекрасный совет
Норм, выходить просто раньше надо