Доль Чекомбана• 05 февраля 2025
10 тис кроків. це дійсно корисно?
Не дуже люблю ходити.
чи дійсно ходьба потрібна і 10 тис находжувати вдень?
чи були якісь дослідження і це правда, що так корисно.
гіпертонікам радять ходити, щоб суглоби добре працювали теж ходити...
Единорог_помог• 05 февраля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
можу звичайно, але чоловіку теж ходити треба він гіпертонік, то вже якщо дійсно корисно, будемо лазить вечорами
Ну й підіть в зал разом
Organic• 05 февраля 2025
Минимум кардионагрузки для снижения сердечно -сосудистых рисков - это 150 минут в неделю в темпе ’могу говорить, но не могу петь’. Это либо по 30 мин 5 дней либо 3 раза по 50 минут, сколько это в шагах - не знаю. и ходьба это, танцы или плавание - на ваш выбор, главное держать пульс повышенным
БезПаспортаНеПродаю• 05 февраля 2025
ви по-іншому задайте питання:
1год сидіння = 1год ходьби (10тис кроків) по користі?
Маю проблеми зі спиною давно, мій масажист завжди на цьому наголоушє, і я, так, себе набагато краще почуваю коли ходжу (в зимній час з цим в мене правда проблеми)
Доль Чекомбана
• 05 февраля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну й підіть в зал разом
він працює до 20-00 кожен день.то тільки прогулянки лишаються
Единорог_помог• 05 февраля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Зал до 22-23 працює і з 7 ранку.
Не цілуюсь з бодуна• 05 февраля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
мені просто потрібно знати чи це дійсно потрібно і добре для здоров’я. плюс чоловіку кардіолог рекомендує,
Мое похудение началось именно с долгой пешей хотьбы. Во времена ковида гуляла с ребенком и на весах заметила результат. И да, если кардиолог советует, это нужно.
Ответ дляДоль Чекомбана
Если вы живете в доме, то вполне реально устроить трежажерку дома. Купить дорожку, велобег и тд. После работы лень куда-то идти, а дома можно и позаниматься. И по стоимости окупится за несколько месяцев. И с голыми чужими тетками не надо тереться в раздевалках.))
Доль Чекомбана
• 05 февраля 2025
Ответ дляФорсия
влітку ми і так на велосипедах катаємось, правда я на електро
, але трохи підкручую. а саме осінь-зима ніякої активності. і енергії ні на що, просто амеба
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Да, полезно. Можете ходить по беговой дорожке, смотря фильм. Или по парку, смотря вокруг.))
шо вы такое пишете?
автор же создала тему в надежде что ей напишут ’нет, это пиздецвредно, не ходите по 10 тыщ, вы шо,
’
а она такая ну слава Богу, можно дальше быть ленивой жирухой с чистой совестью.
’
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля 2025
Ответ дляФісташкова кава
все відносно, 40 хв інтенсивним шагом корисно, хз скільки це кроків
у меня ровно 4 км получается, в шагах не знаю.
вобще моему ребенку до школы ровно 2 км, это ровно 20 минут быстроым шагом. назад столь ко же. итого 4 км за 40 минут.
Доль Чекомбана
• 05 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
шо вы такое пишете?
’
от всі відповідали нормально, давали гарні поради, для чого тут ви?
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
для здоровой обстановки и нормального понимания.
Ответ дляЧупакабраЗеБест
шо вы такое пишете?
’
Будьте добрее. Сейчас у нас автор начнет ходить с удовольствием.)
Для драки• 05 февраля 2025
почала виходити по можливості щодня ввечері з чоловіком, але ми в місті. як і дівчина, що зверху відписалася, скрізь, де можу по місту - ходжу пішки.
сьогодні в обід мала вийти на нову пошту, вона зовсім поруч, то я йшла величезним колом туди і так само назад, 30-40 хвилин часу і 4300 кроків). ввечері вийдемо ще з чоловіком, пройдемо, як зазвичай ще 6-7 тисяч.
якщо ще є якась активність хоч мінімальна (якісь тренування неважкі, 2-3 рази на тиждень), плюс ходіння, то насправді м´язи в тонусі тримаються, настрій і самопочуття кращі значно. ну і прогулянка перед сном ще точно нікому не завадила. якщо виключаю з раціону алкоголь, то за такої активності також зникає целюліт, сам, без масажів і різних процедур).
Броніки для Моніки• 05 февраля 2025
Ответ дляДоль Чекомбана
Бо чупакабра😂
Броніки для Моніки• 05 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Прийшли і перднули? У вас викривленне поняття нормальна обстановка
Ответ дляДоль Чекомбана
А я прикупила себе. Летом конечно приятнее гулять на природе. Но осень-зиму гуляю с сериалом.))
Доль Чекомбана
• 05 февраля 2025
Ответ дляФорсия
прикольний, я дивилась на простенькі за 15 тис. але ще почитала, що корисно ходити саме по вулиці і не ідеально рівному, а в нас в селі ну дуже не ідеально місцями
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля 2025
Ответ дляФорсия
а на холеру мне быть добрее?
Броніки для Моніки• 05 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а на холеру мне быть добрее?
Вже всі зрозуміли ви нещасна і зла. Ділитесь з тим що у вас в надлишку🤷🏼♀️
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
конечно, не колыхаю ленивых, бестолковых жалобщиков. уу злюка.
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля 2025
Ответ дляФорсия
Холеру не нужно, рекомендую дизентерию. Посидите, подумаете о хорошем.
сами болейте своей дизентерией.
Броніки для Моніки• 05 февраля 2025
Мені ця тема цікава. В мене баба прожила 90 років. Останні 30 років за браму не виходила. Їй ноги боліли. То я все думаю і не вела активний образ але довгожитель🤷🏼♀️
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Бо чупакабра😂
зависть плохое чуйство
Броніки для Моніки• 05 февраля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
А де жалоби? Ви ще й тупенька трохи
ЧупакабраЗеБест• 05 февраля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
А де жалоби? Ви ще й тупенька трохи
а какие комменыт говорят про тупость?