Латексне альтер ЕГО• 06 февраля в 12:56
Як ви вважаєте? Чи може абьюзер
Просто піти і не повертатись, не нагадувати про себе, не просити повернутись через певний час?
Чи обов´язково буде нагадувати про себе?
Каляка маляка• 06 февраля в 12:59
Ви в нервовому очікуванні?
Може, очікує час, або якщо якась симпатія з‘явилась, то вже і не буде вас чіпати.
Кров з молоком• 06 февраля в 13:00
якщо хтось більш ’смачненький’ наклюнувся. але не факт, що через певний час не згадає, що вас ще не доїв.
Леопардові панчохи• 06 февраля в 13:01
Честно говоря, не все абьюзеры, кого мы считаем абьюзерами. Вошло в привычку так называть всех, чьё поведение не устраивает.
А вообще, это может быть эмоциональной зависимостью, абьюз или, например, нарциссизм. Иногда виноват не тот человек, который навязывается, а тот, который не отпускает, обвиняя другого
Болтушка Му• 06 февраля в 13:04
Уйдет и не вернётся. На него могу внешние факторы давить, о которых вы можете не знать.
Сарафанное радио• 06 февраля в 13:05
Тенденция женщин от которой ушёл мужчина,называть его абьюзером или нарциссом
Может мужчина просто хотел уйти, и ушёл,и причина в вас.
Фуліганка• 06 февраля в 13:07
Сейчас этим термином прикрывают любое поведение другого человека, которое не устраивает.
Дело на 70% в вашем отношении к ситуации.
Допустим, поздравил бывший с Новым годом. Кто-то перелистнул и забыл, а кого-то это выбивает из колеи и лишает душевного покоя.
Ms. Откровенность• 06 февраля в 13:10
Дивує, як жінки на право і на ліво роздають діагнози кожному, хто її кинув) З чого ви вирішили, що він аб´юзер?) Вас розлюбили і кинули. Це не аб´юз, це ви стали непотрібною.
Ухахайкина• 06 февраля в 13:13
Ответ дляMs. Откровенность
Це точно, абьюзер не кидає, від нього тікають😂
Латексне альтер ЕГО
• 06 февраля в 13:14
Ответ дляЛеопардові панчохи
Постійні звинувачення, ор, мати , биття шаф, а потім все в шоколаді, люблю не могу
Це не абьюз?
Ухахайкина• 06 февраля в 13:14
Ответ дляСкиниУскачи!
в тому і сенс абьюзу - потрібен оьєкт!
Точно
Латексне альтер ЕГО
• 06 февраля в 13:14
Ответ дляБолтушка Му
Сподіваюсь, ніколи його не бачити поряд з собою
Ухахайкина• 06 февраля в 13:15
Ответ дляСарафанное радио
Есть четкие критерии абьюза и нарца. Но да, сейчас лепят всем подряд
Ухахайкина• 06 февраля в 13:15
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це не абьюз?
Да,схоже.
Ухахайкина• 06 февраля в 13:16
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви з психологом позаймайтесь. Дуже допоможе
ЖивунаБагамах• 06 февраля в 13:19
Повертаються нарци та психопати, щоб доїсти.
А звичайний арбузер може у звалити, звісно. Він просто мудень без розладів - таке буває.
А ви чекаєте?)
Ms. Откровенность• 06 февраля в 13:20
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це не абьюз?
Ні. Якби він був аб´юзом, він би не пішов. Він би залишився з вами і знущався далі. Те, що ви описали, просто безкультурна поведінка мужика, якого ви давно нервуєте. Як хоче сексу, то каже, що любе. Олень. Але не аб´юз. Ви не розбираєтеся в ціх термінах, то не варто ними апелювати.
Латексне альтер ЕГО
• 06 февраля в 13:34
Ответ дляЖивунаБагамах
А ви чекаєте?)
Ні
Леопардові панчохи• 06 февраля в 13:36
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це не абьюз?
Мудак обыкновенный. Шлите нахер и не пускайте назад. К сожалению, ничего новее не придумали.
Скокмоно - стокнуно• 06 февраля в 13:44
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Це не абьюз?
Може просто придурок і вас влаштовувало
ЖивунаБагамах• 06 февраля в 13:46
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ні
Ок, мені допомогло зникнути з соцмереж і змінити номер назавжди. Бо я реально не хотіла більше його знати ніколи.
Але якщо чувак знає Вашу адресу чи маєте спільних друзів, то це може бути проблемка.
Якщо за півроку він ні разу ніде не всплив, то може Вам пощастило і він звичайний мудак і переключився на іншу назавжди.
Фима Собак• 07 февраля в 07:04
Аб´юзери зазвичай не уходять,а навпаки переслідують і спокою не дають,з розуму зведуть вас.