Дайте подумать• 06 февраля 2025
Аналіз крові, хто розбирається, допоможіть
Лікар поки не відповідає, дитина 6 р.хворіє, з п´ятниці, температура то в нормі , то знову підвищиться.
Дякую
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 февраля 2025
Це вірусна інфекція (ГРВІ, грип, інші вірусні захворювання) виглядає найбільш імовірною, враховуючи нормальні або підвищені лімфоцити й моноцити.
Дайте подумать
• 06 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Антибіотики не треба? Бо якось то температура цілий день не має, то знову підвищується
ЭкстрасенсиХаЯ• 06 февраля 2025
Ответ дляДайте подумать
З аналізів немає явних ознак бактеріальної інфекції, тому антибіотики поки що не потрібні. Головні показники, які могли б вказувати на бактеріальну природу хвороби (значне підвищення лейкоцитів, нейтрофілів, висока ШОЕ), у межах норми або незначно змінені.
Коливання температури при вірусних інфекціях – це нормальне явище. Вірусні хвороби можуть супроводжуватися періодичним підвищенням температури протягом кількох днів.
Дайте подумать
• 06 февраля 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Дякую за відповідь, дуже переживаю що скаче температура